Yönetmen
|
David Gordon Green
|
Senarist
|
Danny McBride
David Gordon Green
Scott Teems
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nancy Kyes
Annie Brackett (archive footage) (uncredited)
|
Tony Moran
Michael Myers (1978) (archive footage) (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Makyaj Efektleri
|
Mark James Ross
|
Set Kostümcüsü
|
Dalia Dalili
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Toby Morgan
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Rachel Wilkin
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Gary Naylor
|
Yeşil Sorumlusu
|
John Ganey Jr.
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Phil Yarbor
|
Sahne Sanatçısı
|
Murray Steele
|
Set
|
Bennett Todd
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Barbara Efthymiou Harris
|
Yer Seçici
|
Ryan Stuart Burns
|
Elektrikçi
|
Ian Brambell
, Robby Poisella
, Will Sredzienski
, Daniel Williams
|
Kast Asistanı
|
Lilly Tyson
, Tess League
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Devin Shayla Morales
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Lee Donaldson
|
Kameraman
|
Paul Daley
|
Işık Asistanı
|
Neil Orchard
, Sarah Kibby
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Adrienne Brown
, Jeremy Lee
|
1. Yardımcı Editör
|
Derek Larsen
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Paul Urmson
|
Mekan Yöneticisi
|
Kale Murphy
, Ryan Stuart Burns
, Mary J. Cocuzza
, David Grant
|
Özel Efektler
|
Heath Hood
, David A. Poole
, Robert 'Lucky' Rieker
, Aaron John Failing
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
Christopher Allen Nelson
|
Teşekkürler
|
Tony Moran
|
Diğer
|
Matthew Anderson
, Charlie Benton
, Kelly Borgnis
, Michelle Lee Brown
, Justin Carville
, Wilson Cleveland
, Robert Fortunato
, Olivia Hawley
, Todd Hergott
, Meg Lansaw
, Tess League
, Marcella Lentz-Pope
, Stephanie Louie
, Jermaine Mctizic
, Jack Norman
, Kyndra Palinkas
, Edward Poveda
, Jason Salzman
, Sydney Shore
, Kaya Ozan Sorak
, Keith Sweeney
, Steve Swisher
, Bennett Tarr
, Candi Johnson Terry
, Onur Tukel
, Chris Walker
, Christopher L. Graves
, Donté Bonner
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Edwin Bowden Jr.
, Graham P. Deas
, Todd Luckey
|
Editoryal Hizmetler
|
John Diesso
, Kali Kasashima
, Derek Larsen
, Margaret Lewis
, Tom Poole
, David Schreiner
, Ben Simpkins
, Jake White
|
Kostüm Sorumlusu
|
Dalia Dalili
, Dana Hawley
, Robbie McKeithan
, Whitney Delaney
|
Kamera Teknisyeni
|
Alan Aldridge
, Andy Bader
, Benjamin Baggott
, Will Barker
, Ian Brambell
, Ian Hayes Brett
, Matthew Brookman
, Adrienne Brown
, Joe D'Alessandro
, Paul Daley
, Philip Dann
, Jimmy DiGiandomenico
, Lee Donaldson
, Ryan Green
, Ryan Huston
, Jason Johnson
, Sarah Kibby
, Brian Knox
, Mathew Larsen
, Jeremy Lee
, John C. Lehman
, Seth Lewis
, Cameron Mendel
, Ritchie Nannini
, Neil Orchard
, Harrison Palmer
, Kyle Perritt
, Robby Poisella
, Mike Repeta
, Anthony Riggi
, Emily Rudy
, Darius Shahmir
, Justin Simpson
, Will Sredzienski
, Bennett Todd
, Dylan Trivette
, Daniel Williams
, Matthew Mebane
, Dan Jones
, Grace Preller Chambers
|
Ses
|
Davi Aquino
, Rich Bologna
, C. Douglas Cameron
, Rick Chefalas
, Ryan Cole
, Jeremy B. Davis
, Christof Gebert
, Lee Gilmore
, Jack Heeren
, P.K. Hooker
, Bobby Johanson
, Keith Kohn
, Tony Martinez
, Polly McKinnon
, Michael Miller
, Chris Navarro
, Igor Nikolic
, Joel Reidy
, Elanor Rimassa
, Michael Rivera
, Kevin Schultz
, Andrew Twite
, Paul Urmson
, Matt Yocum
, Lawrence Zipf
, Will Files
, Dane Butler
, Jeff Hinton
, Jerrell Suelto
, Jon Vogl
, Adam Weiss
, Jason Chiodo
, Kathie Talbot
|
1. Kamera Asistanı
|
Alan Aldridge
|
İkinci Birim
|
Justin Dybowski
, Teddy Gibbons
, Dominique Othenin-Girard
, Kamen Velkovsky
, Phil Yarbor
, Atilla Salih Yücer
|
Operasyon Yöneticisi
|
Laura Altmann
, Sean Gowrie
, Rick Osako
|
Makyaj Sorumlusu
|
Elisa Acevedo
, Gina Baran
, Rachel Bongard
, Jennifer Chavez
, Lisa Duvall
, Stephen Imhoff
, Patricia McAlhany Glasser
, Jennifer McCollom
, Carrie Messina
, Devin Shayla Morales
, Bryan David Moss
, Christopher Allen Nelson
, Sandra S. Orsolyak
, Rick Pour
, Mark James Ross
, Vincent Van Dyke
, Cece Verardi
, Brian Walsh
, Jason Willis
, Sasha Camacho
, Susan Laprelle
, Stephanie A. Ford
|
Yapım Sanatçısı
|
Richard A. Wright
|
Sinematografi
|
Michael Simmonds
|
Üretim Hizmetleri
|
Malek Akkad
, Laura Altmann
, Bill Block
, Jason Blum
, John Carpenter
, Scott Clackum
, Jamie Lee Curtis
, Ryan Freimann
, Andrew Golov
, Sean Gowrie
, David Gordon Green
, Danny McBride
, Rick Osako
, Bob Osher
, Couper Samuelson
, Ryan Turek
, Jeanette Volturno
, Atilla Salih Yücer
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ryan Green
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Courtenay Cooper
|
Steadicam Operatörü
|
John C. Lehman
|
Oyuncu Seçimi
|
Terri Taylor
, Sarah Domeier Lindo
, Ally Conover
, Tona B. Dahlquist
, Dann Fink
, Tess League
, Lilly Tyson
, John Williams
, Bruce Winant
, T. Ryan Hill
|
Kuaför
|
Elisa Acevedo
, Gina Baran
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Rich Bologna
, P.K. Hooker
|
Görsel Efektler
|
Brian Adler
, Matt Akey
, Simon Alberry
, Nadia Ascione
, Josh Azzopardi
, Marcus Bolton
, Erik Charlebois
, Darren Coombes
, Courtenay Cooper
, Alex Dreiblatt
, Brad Dunn
, Matt Ebb
, Will Hackett
, Jess Hunt
, Peter Kober
, Mark Kwanten
, Jared Levin
, Simon Maddison
, Toby Morgan
, Amitav Nakarmi
, Kanin Phemayothin
, Elias Saliba
, Ben Seager
, Nara Smith
, Adrian White
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Sandra S. Orsolyak
|
Butafor
|
Mick Flowers
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Richard A. Wright
|
Dublörler Koordinatörü
|
Airon Armstrong
|
Eş Yapımcı
|
Rick Osako
, Atilla Salih Yücer
, Ryan Turek
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Rick Osako
, Sean Gowrie
|
Ses Tasarımcısı
|
Rich Bologna
, P.K. Hooker
|
İnşaat Koordinatörü
|
Tom Jones Jr.
|
Sanat Yönetimi
|
Elliott Glick
, Adam Cameron
, Danielle Couture
, Kevin Dick
, Brody Docar
, Warren Drummond
, Joshua L. Ellsworth
, Mick Flowers
, John Ganey Jr.
, Barbara Efthymiou Harris
, Tom Jones Jr.
, Cindy Mah
, Lauren L. Martin
, Gary Naylor
, James F. Oñate
, Caroline Quinn
, Tamra Scott
, Murray Steele
, Aimee Sullivan
, Rachel Wilkin
, Melissa Wooten
, Jake Kuykendall
, Steven P. Brown
|
Dublörler
|
Peter Epstein
, Alexa Marcigliano
, George B. Colucci Jr.
, Leo Kei Angelos
, Samantha MacIvor
, Jared Burke
, G. Peter King
, Greg Harvey
, Dino Muccio
, Scott Burik
, Noah Schultz
, Stefanie Flores
, Patrick M. Walsh
, Anthony Mecca
, Jake Eavey
, Ashley Pynn
, Joanne Lamstein
, Harry Corrigan
, Charley Brucato
, Dejay Roestenberg
, Miles Brew
, Dan Dargan Carter
, Airon Armstrong
, Mike Burke
, Shane Geraghty
, Jeffrey Lee Gibson
, Becca GT
, Lydia Hand
, Robert Lee Harvey
, Niahlah Hope
, Stephen Izzi
, Dean Lyons
, John Vincent Mason
, Rachel Hoffpauir
, Ben Rezendes
, David Shumbris
, Robbie P Smith
, Douglas Tait
, Evan Dane Taylor
, Matt Triplett
, Ashley Rae Trisler
, Aaron Vexler
, Sonja Wajih
, Bryce Burke
, Roberto Gutierrez
, Wendy Gutierrez
, Josiah Nolan
, Hannah Scott
|
Yapımcı
|
Bill Block
, Jason Blum
, Malek Akkad
|
Editör
|
Timothy Alverson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Michael Simmonds
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Müzik
|
John Carpenter
, Cody Carpenter
, Daniel Davies
, Michael Brake
, Keith Kohn
, Jasper Randall
, DeVoe Yates
, Sara Mann
, Amman Abbasi
, Nancy Allen
, John Spiker
, Meredith Pyle
|
Yönetici yapımcı
|
Jamie Lee Curtis
, John Carpenter
, Danny McBride
, David Gordon Green
, Jeanette Volturno
, Couper Samuelson
, Ryan Freimann
|
Ses efektleri Editörü
|
Andrew Twite
, Lee Gilmore
, Matt Yocum
, Lawrence Zipf
|
Diyalog Editörü
|
Polly McKinnon
, Ryan Cole
|
Karakter
|
Debra Hill
, John Carpenter
|
Baş Kuaför
|
Bryan David Moss
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Heath Hood
|
Kostüm Tasarımı
|
Emily Gunshor
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Matthew Brookman
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Simon Maddison
|
EPK Kameraman
|
Dylan Trivette
|
Boom Operatörü
|
Joel Reidy
, C. Douglas Cameron
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Ally Conover
|
Set Tasarımı
|
Caroline Quinn
|
Yardımcı Butafor
|
Cindy Mah
, Melissa Wooten
|
Yardımcı Dublör
|
Shane Geraghty
, Robert Lee Harvey
, Stephen Izzi
, Matt Triplett
, Leo Kei Angelos
|
Yapım Ses Mikseri
|
Christof Gebert
|
Yetkili Görsel Efekt Yapımcısı
|
Matt Akey
|
Set Şefi
|
Adam Cameron
|
Set Dekorasyon
|
Matthew Sullivan
|
İlave Kamera
|
Mike Repeta
|
Yapım Sorumlusu
|
Laura Altmann
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Patricia McAlhany Glasser
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rick Pour
, Jennifer Chavez
, Jennifer McCollom
, Cece Verardi
|
Işık Teknisyeni
|
Kyle Perritt
, Ryan Huston
|
Genel
|
David Shumbris
, John Vincent Mason
, Atilla Salih Yücer
, John Williams
, Igor Nikolic
, Michael Miller
, Mike Burke
, Warren Drummond
, Margaret Lewis
, Ben Rezendes
, Vincent Van Dyke
, Dean Lyons
, Justin Simpson
, Jess Hunt
, Niahlah Hope
, Jake White
, Tom Poole
, Jack Heeren
, Davi Aquino
, Teddy Gibbons
, Brian Knox
, Andy Bader
, Becca GT
, Tamra Scott
, Lisa Duvall
, Justin Dybowski
, Brody Docar
, Lauren L. Martin
, Aimee Sullivan
, Josh Azzopardi
, Alex Dreiblatt
, Will Hackett
, Elias Saliba
, Rachel Hoffpauir
, Sonja Wajih
, Seth Lewis
, Emily Rudy
, Darius Shamir
, Tona B. Dahlquist
, David Schreiner
, Ben Simpkins
, David Grant
, Robert 'Lucky' Rieker
, Timothy Alverson
|