Yönetmen
|
Shaka King
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ses Mikseri
|
Marlowe Taylor
|
İnşaat Formeni
|
Brent Peelor
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Geza Kassai
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Nora Linde
|
Sahne Sanatçısı
|
Brent Wachter
|
Yapım Muhasebecisi
|
Joel Tokarsky
|
Dış Sesler Editörü
|
Jenna Dalla Riva
, Davi Aquino
|
VFX Sanatçısı
|
Christian Lowe
, David Eschrich
, Mishka Tarkar
|
Set Şefi
|
Leyna Haller
|
Yapım Sorumlusu
|
Austin Lapierre
|
Boom Operatörü
|
Scott Osowski
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Sara Woomer
, Amelie Thomas
, Juliana Wade
, Henry Willette
, Jack Dorst
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Dominique Carino
|
Müzik Süpervizörü
|
Zach Cowie
|
İlave Yardımcı Editör
|
Pearce Roemer
|
1. Yardımcı Editör
|
Michael LaFond
|
Butafor
|
Philip Schneider
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Sylvain Theroux
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Brenden Meers
, Jeffrey Lange
, David Schellenberg
, Vince Calabrese
, Amber Cover
, Brian J. Kramer
, Leslie McGuier
|
Müzik Editörü
|
Marvin R. Morris
|
Set Tasarımı
|
Danny Brown
|
Birim Reklamcısı
|
Sheryl Main
|
Silah Danışmanı
|
John Welch
|
Butafor
|
Andrew Ferrell
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jeremy Newmark
, Vincent Poitras
, Aaron Raff
, Chetan Gaur
, Dan Bornstein
|
Ses
|
Davi Aquino
, Justine Baker
, Nuno Bento
, Rich Bologna
, Scott Cannizzaro
, Jenna Dalla Riva
, João Galvão
, Jack Heeren
, Bill Higley
, Bobby Johanson
, Goro Koyama
, Nora Linde
, Chris Navarro
, Jason Oliver
, Scott Osowski
, Hunter Prunty
, Jac Rubenstein
, Kevin Schultz
, Marlowe Taylor
, Mike Tehrani
, Roland Vajs
, Lawrence Zipf
|
Senaryo
|
Shaka King
, Will Berson
|
Teşekkürler
|
Akin McKenzie
|
Diğer
|
Coleen Aiello
, Devon Baclawski
, Dylan Bartolovich
, Perry Billett
, Donte Bouyer
, De'Andre Bush
, Jorden Cultice
, Kenya Dillard
, Christine Dye
, Nathaniel Fortin
, Anna Southall
, Dezi Gallegos
, Steve Goldstein
, Fred Hampton Jr.
, Susan Hegarty
, Deborah Johnson
, Cat Kneip
, Audrey Wagner
, Sheryl Main
, Carlie Merlo
, Steve Mers
, Jennie Myers
, Terence Nance
, Emmanuel Pappas
, Carlo Pratto
, Joel Tokarsky
, Anastasia Urozhaeva
, Christian Weld
, Raymond A. Winbush
, Marcin J. Sobczak
, Joni Smith
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mark Dometrovich
, Brian Kay
, Frank Morreale
, Patrick Stephenson
|
Mekan Yöneticisi
|
Max Eberle
, Bill Garvey
, Bryan Iler
, Timothy Johnson
, Tim Kanieski
, Jayar Myers
, Ryan J. Shaw
|
Editoryal Hizmetler
|
John Diesso
, Borna Jafari
, Alex Kaufman
, Michael LaFond
, Jennifer Lame
, Margaret Lewis
, Tom Poole
, Pearce Roemer
, Jake White
, Mark Wilenkin
, Yaminah McKessey
|
Kamera Teknisyeni
|
Dylan Algie
, Richard Arnold
, Clark Birchmeier
, Kelly R. Borisy
, Matthew Brookman
, Rochelle T.A. Brown
, Chris Cogan
, Marcis Cole
, Mike Dittiacur
, T.S. Green
, David Jarred
, Dan Jarrell
, Sarah Kibby
, David Knox
, Matthew Legner
, Chris Leszkowicz
, Jeremy Long
, Chance Madison
, Thomas Matheis
, Deb Peterson
, Josh Quiros
, Mackie Roberts
, Tori Roloson
, Michael Salamone
, Chris Shrider
, Rick Stern
, Karina Teismann
, Mark Wilenkin
, Greg Williams
, Kevin Willson
, Glen Wilson
, David F. Wolff
, Thomas William Vincent
|
Görsel Efektler
|
Navid Bagherzadeh
, Scott Balkcom
, Andra Bard
, Monica Barraza
, Sylvain Berger
, Dan Bornstein
, Kristen Branan
, Cyprien Caillot
, Daniel Cohen
, Ryan Cunningham
, Robert Cvengros
, Jacinthe Côté
, Jack Dorst
, David Eschrich
, Chetan Gaur
, Allison Glennon
, Matthew T. Griffin
, Éric Hamel
, Chad Herrada
, Chris Jones
, Byeo Ri Kim
, Ryan Leonard
, Christian Lowe
, Patrick Lundy
, Alex Miller
, James Michael Miller
, Stéphanie Morin
, Jeremy Newmark
, Josiane O'Rourke
, Simon Ouellet
, Nathan Overstrom
, Jeff Penick
, Vincent Poitras
, Aaron Raff
, Brian Reiss
, Élyse Roy
, Vincent Saint-Pierre
, Jason Shulman
, Katherine Soares
, Mishka Tarkar
, Sylvain Theroux
, Amelie Thomas
, Sean Tompkins
, Cedric Tremblay
, Alexis Turbé
, Juliana Wade
, Stephanie Weaver
, Henry Willette
, Jeff Wolverton
, Sara Woomer
, Sandro Blattner
|
Özel Efektler
|
Amy Bradford
, Dean Tyrrell
, Russell Tyrrell
|
İkinci Birim
|
Benita Allen
, Donte Bouyer
, Fred Hampton Jr.
, Ryan Robert Howard
, Frederic Roth
, Gregory Santoro
|
Ses Donanım
|
Hunter Prunty
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ted Gidlow
, Austin Lapierre
, Francis Power
|
Makyaj Sorumlusu
|
Elmer Bilek
, John Blake
, Mark Boley
, Jason Collins
, Wendy Evans
, Joyce Gilliard
, Victoria Hollar
, Lydia Kane
, Kimberly Novak
, Bridget Gilfeather-Novick
, Sian Richards
, Korrey Robinson
, Greta Gilfeather Rose
, Maxi Spisak
, Erica Stewart
, Alan Tuskes
, Bernard Williams
, Rebecca Woodfork
|
Yapım Sanatçısı
|
Sam Lisenco
|
Sinematografi
|
Sean Bobbitt
|
Müzik
|
Craig Harris
, Mark Isham
, Mark Baechle
, Zach Cowie
, Ludwig Göransson
, Jason LaRocca
, Marvin R. Morris
, Sandra Park
, Tyler Parkinson
, Peter Rotter
|
Üretim Hizmetleri
|
Will Berson
, Allard Cantor
, Jason Cloth
, Ryan Coogler
, Zinzi Coogler
, Ted Gidlow
, Aaron L. Gilbert
, Poppy Hanks
, Charles D. King
, Shaka King
, Niija Kuykendall
, Keith Lucas
, Kenneth Lucas
, Anikah McLaren
, Ravi D. Mehta
, Jarrod Murray
, Sev Ohanian
, Kim Roth
, Jeff Skoll
, Makiah Green
|
Dublörler
|
Chris Hahn
, Airon Armstrong
, David Armstrong
, Clayton J. Barber
, Chino Binamo
, Shellita Boxie
, Trace Cheramie
, Justin Clarke
, Chris J. Fanguy
, James Fierro
, Mike Fierro
, Richard Fike
, Jeff Galpin
, Alexander Hashioka Oatfield
, Zak Lee
, Christian Litke
, Daniel Loesch
, Kortney Manns
, Emmanuel Manzanares
, Daniel T. Martin
, Brandon McClary
, Jonathan Mercedes
, Greg Poljacik
, Steve Rizzo
, Brian Searle
, Larnell Stovall
, John Sundquist
, Ryan Rasberry
|
Set Yapım Asistanı
|
Perry Billett
, Carlie Merlo
|
Araştırmacı
|
Raymond A. Winbush
|
VFX Editörü
|
Patrick Lundy
, Stephanie Weaver
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Daniel Cohen
, Matthew T. Griffin
, Brian Reiss
, Katherine Soares
, Jacinthe Côté
, James Michael Miller
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mark Isham
, Craig Harris
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Ted Gidlow
|
ADR Sorumlusu
|
Jac Rubenstein
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Joel Cash
|
Işık Şefi
|
Jeremy Long
|
Kostüm Sorumlusu
|
Tuezday Naper
, Candace N. Brown
, Rebecca DeNoewer
, Kathy Fennessy
, Mathew Kent Lee
, Philip Quinn
, Aaron Ramey
, Alexis Scott
, Lisa Smedley
, Candra Squire
, Jada Taylor
, Sarah Wallner
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Rebecca Woodfork
|
Ses efektleri Editörü
|
Lawrence Zipf
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Benita Allen
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Sian Richards
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
David Knox
|
Senaryo Süpervizörü
|
Eva Z. Cabrera
|
Set Dekorasyon
|
Rebecca Brown
, Kara Martinelli White
|
Yönetici yapımcı
|
Kim Roth
, Jeff Skoll
, Ted Gidlow
, Aaron L. Gilbert
, Jason Cloth
, Sev Ohanian
, Poppy Hanks
, Zinzi Coogler
, Anikah McLaren
|
Sanat Yönetimi
|
Jeremy Woolsey
, Mark C Barnett
, Kip Bartlett
, Courtne Benson
, Danny Brown
, Vince Calabrese
, Vanessa Capella
, Joel Cash
, Amber Cover
, Andrew Ferrell
, Niko Gomez
, Leyna Haller
, Claire Hassig
, Darryl Henley
, Eric Johns
, Geza Kassai
, Brian J. Kramer
, Jeffrey Lange
, Natalie LeCompte
, Leslie McGuier
, Brenden Meers
, Christina Myal
, Brent Peelor
, Monica Plunkett
, Philip Schneider
, Nikkolas Smith
, David Soukup
, Brent Wachter
, John Welch
, Dominique Carino
, Teresa Strebler
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Rich Bologna
|
Oyuncu Seçimi
|
Alexa L. Fogel
, Donna M. Belajac
, Elizabeth Berra
, Angela Boehm
, Lavelle Brown
, Cherelle Cargill
, Mo Faramawy
, Missy Finnell
, Jillian Holt
, Sienna Jeffries
, Will F. Moore
, Lillian Pyles
, Antonio Rosario
|
Eş Yapımcı
|
Kenneth Lucas
, Keith Lucas
|
Editör
|
Kristan Sprague
|
Kostüm Tasarımı
|
Charlese Antoinette Jones
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Sam Lisenco
|
Hikaye
|
Shaka King
, Will Berson
, Kenneth Lucas
, Keith Lucas
|
Yapımcı
|
Ryan Coogler
, Shaka King
, Charles D. King
|
Görüntü Yönetmeni
|
Sean Bobbitt
|
Baş Kostümcü
|
Alexis Scott
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Jason Collins
|
Makyaj Sanatçısı
|
Alan Tuskes
, Erica Stewart
, Mark Boley
, Maxi Spisak
, Victoria Hollar
, Lydia Kane
, Greta Gilfeather Rose
, Bridget Gilfeather-Novick
|
Baş Kuaför
|
Korrey Robinson
, Wendy Evans
|
Şive Koçu
|
Susan Hegarty
, Audrey LeCrone
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Skip Lievsay
|
Terzi
|
Jada Taylor
|
Işık Asistanı
|
Karina Teismann
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Kevin Willson
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Elizabeth Berra
|
Kast Asistanı
|
Mo Faramawy
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Chris Cogan
, Rick Stern
|
Elektrikçi
|
T.S. Green
, Dylan Algie
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Mackie Roberts
, David Jarred
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Frederic Roth
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
John Blake
, Victor Del Castillo
|
Set Kostümcüsü
|
Candace N. Brown
, Candra Squire
|
Set
|
Tori Roloson
, Mike Dittiacur
, Michael Salamone
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mathew Kent Lee
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Cherelle Cargill
, Sienna Jeffries
|
Set Fotoğrafçısı
|
Glen Wilson
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Russell Tyrrell
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Dean Tyrrell
|
Steadicam Operatörü
|
Marcis Cole
|
Kuaför
|
Tonya Johnson
, Joyce Gilliard
, Bernard Williams
, Elmer Bilek
, Kimberly Novak
|
Yardımcı Butafor
|
Kip Bartlett
|
Genel
|
Rebecca DeNoewer
, Nathan Overstrom
, Lillian Pyles
, Terence Nance
, Donna M. Belajac
, Angela Boehm
, Richard Arnold
, Dan Jarrell
, Deb Peterson
, Amy Bradford
, Josh Quiros
, Philip Quinn
, Jillian Holt
, Mark Wilenkin
, Greg Williams
, Aaron Ramey
, Antonio Rosario
, Goro Koyama
, Jennifer Lame
, Scott Cannizzaro
, Bill Higley
, David Soukup
, Chris Navarro
, Steve Goldstein
, Justine Baker
, Margaret Lewis
, Nuno Bento
, Christina Myal
, Kevin Schultz
, Jason Oliver
, Mike Tehrani
, Stéphanie Morin
, Bobby Johanson
, Tom Poole
, Jack Heeren
, Cedric Tremblay
, Éric Hamel
, Navid Bagherzadeh
, Sylvain Berger
, Vanessa Capella
, Ryan Leonard
, Chris John Jones
, João Galvão
, Donte Bouyer
, Courtne Benson
, Monica Plunkett
, Borna Jafari
, Alex Miller
, Jeff Penick
, Nikkolas Smith
, Élyse Roy
, Byeo Ri Kim
, Alexis Turbé
, Cyprien Caillot
, Simon Ouellet
, Vincent Saint-Pierre
, Alex Kaufman
, Jorden Cultice
, Nathaniel Fortin
, Cat Kneip
, Steve Mers
, Anastasia Urozhaeva
, Christian Weld
, Jennie Myers
, Kenya Dillard
, Kristan Sprague
|