Yönetmen
|
Ewan McGregor
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roman
|
Philip Roth
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Lis Kern
|
Kondüktör
|
Alexandre Desplat
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Melissa Lytle
|
Miks Teknisyeni
|
Bradford Bell
|
Ses efektleri Editörü
|
Laurent Kossayan
, Jeff Sawyer
|
Diyalog Editörü
|
Matthew W. Kielkopf
|
ADR Sorumlusu
|
Stephanie Brown
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Christopher S. Aud
, Aaron Glascock
|
Ses Tasarımcısı
|
Christopher S. Aud
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Christopher S. Aud
|
1. Yardımcı Editör
|
Susan Kim
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael "Mox" Pappas
, Andre Lamal
, Qiuyun Long
, Gary Lucchesi
, Terry McKay
, Eric Reid
, Tom Rosenberg
, Zane Weiner
, Shixing Zhou
|
Müzisyen
|
Dave Arch
|
Şef
|
Chris Walsh
, Tom Obet
|
Oyuncu Asistanı
|
Brianna Charney
, Shima Razavi
, Tina O'Donnell
|
Şoför
|
Albert Oddo
, David Allen
, George Trosky
, Kenneth Pohl
, Michael Bearer
, Pat Roland
, Rebecca Ussack
, Roger Nicholas
, Thomas Giza
, Byron Roland
, Dennis James
, Frank Fink
, John Grant
, Lauren Donnelly
, Michael Ceoffe
, Patrick Mullin
, Richard A. Koenig
, Ronald Sikorski
, Tom Fleming
, Tom Weifenbach
, Dan Cornyn
, Dominic Mecchia
, Greg Viglione
, Kathy Jandrokovic
, Matthew Henchell
, Mike Fischer
, Paula Collins
, Robert Bowen
, Terence Mahoney
, Tom Johnston
, Drew Smith
|
Film Araç Koordinatörü
|
Ed Coennen
|
Ulaşım Şefi
|
Vince Junkins
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Marc Scott
, Mike Bearer
, Robert Bowen
, Michael Ceoffe
, Paula Collins
, Mike Fischer
, Thomas Giza
, John Grant
, Matthew Henchell
, Dennis James
, Kathy Jandrokovic
, Tom Johnston
, Vince Junkins
, Richard A. Koenig
, Terence Mahoney
, Dominic Mecchia
, Patrick Mullin
, Roger Nicholas
, Albert Oddo
, Byron Roland
, Katie Scott
, Drew Smith
, George Trosky
, Rebecca Ussack
, Greg Viglione
, Tom Weifenbach
|
Yardımcı
|
Michael Haney
, Jen Clippinger
|
Şive Koçu
|
Elizabeth Himelstein
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Lisa Zagoria
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Nancy Mosser
|
Set Sağlıkçısı
|
Cassie Eccles
|
Hazır Boyacı
|
Gregory Puchalski
|
Orkestra Şefi
|
Alexandre Desplat
, Jean-Pascal Beintus
, Sylvain Morizet
, Nicolas Charron
|
Müzik Programcısı
|
Xavier Forcioli
, Alexandre Tanguy
|
İnşaat Koordinatörü
|
Buster Pile
|
Yapım Sanatçısı
|
Daniel B. Clancy
|
Teşekkürler
|
Eve Mavrakis
|
Dublörler
|
Mohammed J. Ali
, Justin Clarke
, Nash Edgerton
, Roy Farfel
, Becca GT
, Greg Harvey
, Brett Praed
, Brett Sheerin
, Jason Silvis
, Robbie P Smith
, Matthew R. Staley
, Alistair Whitton
|
Diğer
|
Laura Austin-Little
, Daniel Bavell
, Amelia Belle
, Jennifer Bydwell
, Matthew Carraher
, Paulina Charlebois
, Brianna Charney
, Devin DiGonno
, Ana Drasinover
, Steven Faber
, Roland Feliciano
, Josh Foglio
, Elizabeth Gesas
, Maya Goodwin
, Morris Greco
, Kate Hennessy
, Elizabeth Himelstein
, Tom Katz
, Beth Koshinski
, Grayson Maxwell
, Sean McGee
, Michael McKay
, Tina O'Donnell
, Tom Obet
, Michael "Mox" Pappas
, Timothy Scott Ralston
, Shima Razavi
, M. Ross-Michaels
, Morten Rowley
, Kaylee Sapieha
, Shawn Shelpman
, Tiffany Shinn
, Jim Swidarski
, Kim Fouche-Tipton
, Stephen Turselli
, Chris Walsh
, Ryan Winterstern
, Richard S. Wright
, Lois Yaroshefsky
, Karen Yokomizo
, Lauren Bayer
, Jared Butler
, Angela Citrola
, Jeff Coopwood
, Dennis Davidson
, Erik Feig
, Katie Mack
, Janice F. Sperling
, Brian E. Stead
, Leia Verner
, Barry Heins
|
Editoryal Hizmetler
|
Mike Chiado
, Hershel Cohen
, Siggy Ferstl
, Nick Haridopolos
, Andy Kaplan
, Susan E. Kim
, Jackie Lee
, George Papuashvili
, Stefan Sonnenfeld
, Thom Whitehead
, Pete Conlin
, Ian Sullivan
|
Kamera Teknisyeni
|
Curtis Abbott
, Eric Baldauf
, Benedict Baldauff
, Brian 'Buzz' Buzzelli
, Jason Cianella
, Doug Cronin
, Alexander 'Lex' Crow
, Chad Cunningham
, Pat Dames
, Bob Dodd
, David A. Dwyer
, Richard Foreman Jr.
, Adam Grant
, Evan Houth
, Joshua Jenks
, Travis Johnston
, David Jose
, Jason Kirker
, Donald Klinefelter
, Benjamin Macensky
, Ed Maloney
, Ashley Marze
, John S. Moyer
, Sean Murray
, Joseph Edward Myers
, Deb Peterson
, Brian Powers
, Kelly Roofner
, Martin Ruhe
, Ariane Seymour
, Dan Sotak
, Don Yockey
, Nick Zinobile
, Eliott Acevedo
, Sean Folkl
, Josh Greer
, David Pipik
, Jose L. Ruiz
, Michael Mull
|
Görsel Efektler
|
William Barkus
, Trent Claus
, Meike Deutscher
, Holger Hummel
, Michael Landgrebe
, Sun Lee
, Mare McIntosh
, James McQuaide
, Gonzalo Moyano Fernandez
, Thomas Nittmann
, Robert Olsson
, John Polyson
, Sven Sauer
, Jeremiah Sweeney
, Yuki Uehara
, Edson Williams
, Matthias Wäsch
|
Özel Efektler
|
Ray Bivins
, Mike S. Huffman
, Ralph Roger Pivirotto
|
Ses
|
Christopher S. Aud
, Bradford Bell
, Stephanie Brown
, Scott Cannizzaro
, Anthony Cargioli
, Aaron Glascock
, Eric Gotthelf
, Shawn Jackson
, Jason Jouver
, Matthew W. Kielkopf
, Laurent Kossayan
, Mary Jo Lang
, Melissa Lytle
, Alyson Dee Moore
, Christopher Moriana
, Thomas J. O'Connell
, Jeff Sawyer
, Ryan Young
|
İkinci Birim
|
Kate Hennessy
, Jonathan Medeiros
, Nilo Otero
, David Waters
, Susan Ransom-Coyle
|
Operasyon Yöneticisi
|
Lis Kern
, Janice F. Sperling
, Zane Weiner
|
Makyaj Sorumlusu
|
Patty Bell
, Alta Marie Bialon
, Anthony Canonica
, Kevin Carter
, Judy Chin
, Sharyn Cordice
, Doug Fairall
, Katie Gauden
, Rachel Geary
, Will Huff
, Nancy Keslar
, Rachel Kick
, Jonah Levy
, Michael Marino
, Gary Martori
, Sylvia Nava
, Candace Orlandi
, Greg Pikulski
, Jason Renner
, Yoichi Art Sakamoto
, Jason Joseph Sica
, Michaela A. Sulka
|
Sinematografi
|
Martin Ruhe
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Kenneth Karman
|
Müzik
|
Alexandre Desplat
, David Arch
, Jean-Pascal Beintus
, Nicolas Charron
, Peter Cobbin
, Eric Craig
, Xavier Forcioli
, Toby Hulbert
, Kenneth Karman
, Dominique Lemonnier
, London Symphony Orchestra
, Nick Marzock
, Brian McNelis
, Sylvain Morizet
, Alexandre Tanguy
, Nate Underkuffler
, Kirsty Whalley
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
David Waters
|
Set Dekorasyon
|
Julie Smith
, Jason Shumaker
|
Steadicam Operatörü
|
John S. Moyer
|
Başlık Tasarımı
|
Daniel Bavell
, Morten Rowley
|
3B Sanatçısı
|
Josh Singer
|
Besteciler
|
Jeremiah Sweeney
, William Barkus
, Yuki Uehara
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Mare McIntosh
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Michael Landgrebe
|
VFX Sanatçısı
|
James McQuaide
, Holger Hummel
, Trent Claus
|
Müzik Süpervizörü
|
Brian McNelis
, Eric Craig
|
Müzik Editörü
|
Nate Underkuffler
|
Marangoz
|
AJ Mingo
, Joe Manni
, Matt Ferragonio
, Michael Hall
, Michael McKee
, Niko Gomez
, Keith Brzozowski
, Mike Matesic
, Shane Welsh
, William Huemrich
, J.T. Jackson
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Paulina Charlebois
, Steven Faber
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Alexandre Desplat
|
Yapım Muhasebecisi
|
M. Ross-Michaels
|
Boom Operatörü
|
Anthony Cargioli
|
Ses Mikseri
|
Christopher Strollo
|
Set Fotoğrafçısı
|
Richard Foreman
|
1. Kamera Asistanı
|
Debbi Peterson
, Ariane Seymour
|
Kameraman
|
Martin Ruhe
, John S. Moyer
|
Halkla İlişkiler
|
Tiffany Shinn
|
Set Tasarımı
|
Kate Dougherty
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jenn Albaugh
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Christina Myal
|
Sanat Yönetimi
|
Gregory A. Weimerskirch
, Jenn Albaugh
, Demian Aspinwall
, Edward J. Borasch Jr
, Ashley 'Brick' Brickman
, Keith Brzozowski
, Edgar Um Bucholtz
, Daragh Byrne
, Dallah Charissa Cesen
, Julie Chill
, Darien N. D'Alfonso
, Michael Dolhi
, Teresa Donatelli
, Kate Dougherty
, Alícia Díaz
, Matt Eames
, Chip Eccles
, Matt Ferragonio
, David Flick
, Niko Gomez
, Drew Guajardo
, Michael Hall
, Peter Johnson
, Gregory Jones
, Brett Kennedy
, Luke Kislak
, Ryan Lohrer
, Joe Manni
, Mike Matesic
, Michael J. McKee
, Jenn McLaren
, Christina Myal
, John Oglesby
, Buster Pile
, Brandon A. Plonka
, Gregory Puchalski
, Michael G. Richer
, Jesse Ross
, Jason Shumaker
, Jessica Silver
, Christopher St. Pierre
, Aaron Streiner
, Brad Towell
, John Walters
, Lance R. Walters
, Shane Welsh
, Michele Munoz
|
Senaryo Süpervizörü
|
Wilma Garscadden-Gahret
, Megan Graham
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Kim Fouche-Tipton
|
Video Assist Operatörü
|
Ashley Marze
|
Yapım Sorumlusu
|
Janice F. Sperling
|
Dublörler Koordinatörü
|
Nash Edgerton
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Nilo Otero
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Zane Weiner
|
Yönetici yapımcı
|
Terry McKay
, Qiuyun Long
, Eric Reid
|
Eş Yapımcı
|
Zane Weiner
|
Kostüm Tasarımı
|
Lindsay McKay
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Daniel B. Clancy
|
Yapımcı
|
Tom Rosenberg
, Gary Lucchesi
, Andre Lamal
|
Görüntü Yönetmeni
|
Martin Ruhe
|
Oyuncu Seçimi
|
Deborah Aquila
, Tricia Wood
, Jessica Aquila Cymerman
, Stephanie Bankosh
, Lexi Dripps
, Barbara Harris
, Nancy Mosser
, Katie Shenot
, Katherine McArdle
|
Editör
|
Melissa Kent
|
Ses Donanım
|
Jason Jouver
|
Butafor
|
Edward J. Borasch Jr
|
Senaryo
|
John Romano
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Jasen Joseph Sica
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Lois Yaroshefsky
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Ray Bivins
|
Mekan Yöneticisi
|
Shawn Boyachek
, Jason Calabro
, Larry Geyer
, Rebecca Markuson
, Joshua Jenks
|
Terzi
|
Sigrid Rettger
|
Set Kostümcüsü
|
Alison Evans
, James Eidel
, Kelli French
, Darcie Buterbaugh
|
Baş Kostümcü
|
Adrienne Greshock
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jeanie Baker
, Darcie Buterbaugh
, Michelle Christensen
, James Eidel
, Alison Evans
, Kelli French
, Adrienne Greshock
, Gina La Monica
, Sigrid Rettger
, Eileen Sieff Stroup
, Bobbi-Jo Napoletano
, Angela Vesco
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Michelle Christensen
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Michael Fontaine
|
Kuaför
|
Alta Marie Bialon
, Jason Renner
, Katie Gauden
, Nancy Keslar
, William Huff
|
Baş Kuaför
|
Gary Martori
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rachel Geary
, Patty Bell
, Rachel Kick
, Sharyn Cordice
, Doug Fairall
|
Yardımcı Butafor
|
Drew Guajardo
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jonah Levy
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Judy Chin
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
David Jose
, Pat Dames
, Brian Powers
, Eric Baldauf
, Joseph Hagan
|
Set
|
Chad Cunningham
, Don Yockey
, Doug Cronin
, Joe Myers
|
Dolly Sorumlusu
|
Brian 'Buzz' Buzzelli
, Jason Kirker
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Keith Seymour
|
Işık Teknisyeni
|
Adam Grant
, Ben Macensky
, DJ Klinefelter
, Evan Houth
, Sean Murray
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Ed Maloney
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Edgar Bucholtz
, Demian Aspinwall
, Peter Johnson
, John Oglesby
, Matthew McCloskey
, William Franko
, Daragh Byrne
, Lukas Kislak
, Jason Shumaker
, John Walters
, Ryan Lohrer
|
Set Şefi
|
Lance R. Walters
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Jessica Silver
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Teresa Donatelli
|
Set Yapım Asistanı
|
Josh Foglio
, Kate Hennessy
, Ana Drasinover
, Shawn Shelpman
, Kaylee Sapieha
, Stephen Turselli
|
Genel
|
Eileen Sieff Stroup
, Melissa Kent
|