Bir Yıldız Doğuyor Yorumları

Bir Yıldız Doğuyor filmi detayları

@dilekcandar

1 hafta önce

Filmi hissedebilmeniz, onu hangi duygusallıkta izlediğinize bağlı bence. Kurgu olarak çok farklı değil,hatta bazı replikleri anlamak mümkün olmadı. Fakat garip bir şekilde içine çekiyor sizi. Filme dair tüm teorilerinizi yerle bir ediyor. Oyunculuklar ve şarkılar için bile izlenebilir.

@incredible

8 ay önce

Film içeriği sıkıcı olmasına karşın müzikler harikaydı, ayrıca filmin gidişatına göre sonu da etkileyici bitti; bilmiyorum belki de beklemediğim son olduğu için fazla etkilenmişimdir...

@kirschwasser

11 ay önce

4 / 10

:/ meh

@sersak53

1 yıl önce

8.5 / 10

Başıma bir şey gelmeyecekse "A star is Born " filmini ve lady gaga'nin oyunculuğunu beğendim. Bradley cooper'a ise diyecek laf yok döktürmüş.

@ozan-taylan

1 yıl önce

İnatla bitirmek için kendimi kastığım film. Sam Elliotı tekrar görmüş olmak bir nebze mutlu ediyor.
B

@barba-rossa

1 yıl önce

Maalesef oscarlık bi film ve oyunculuk göremedim... sahneler arası geçişlerde kurguda sıkıntı vardı...cooperin filmin başından sonuna kadar sarhoş rolüne mi yada gaga nin kendisine yabancı olmadığı rolüne mi oscar verecekler... vasat bi film

@eloy

1 yıl önce

7.3 / 10

Kötü bir film değil, fakat Oscar adaylığı getirsin diye zibilyon tane klişenin ve kalıplaşmış şeylerin arkasına saklanmasa çok daya iyi bir film olabilirmiş. Bradley Cooper, bu zamana kadar izlediğim filmleri arasındaki en zirve performansını bu filmde sergilemiş. Hatta ilk defa kendisinin oyunculuğunu itici bulmadığım bir filmi oldu diyebilirim. (Yine de "En iyi Erkek Oyuncu" kategorisinde en iddialı adayın Rami Malek olduğunu düşünüyorum o ayrı!) Fakat B. Cooper, filmde oldukça yalnız kalmış. Ounculuğunu destekleyen bir oyuncu daha filmde yer al(a)mamış ne yazık ki! Adam resmen tek başına kendini hırpalamış. Evet, Lady Gaga sesi ile filme ayrı bir renk katmış fakat oyunculuğunun vasat olduğunu söylemek gerek. Açıkçası "En iyi Kadın Oyuncu" adaylığını fazlasıyla abartı buldum. Onun kadar olmasa da Sam Elliot'ın da "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" dalında aday olmasına şaşırdığımı ifade etmeliyim. Akademi günden güne saçmalıyor gerçekten de. Kurgu oldukça zayıf ve Cooper'ın yönetmenliği
... Devamı
Kötü bir film değil, fakat Oscar adaylığı getirsin diye zibilyon tane klişenin ve kalıplaşmış şeylerin arkasına saklanmasa çok daya iyi bir film olabilirmiş. Bradley Cooper, bu zamana kadar izlediğim filmleri arasındaki en zirve performansını bu filmde sergilemiş. Hatta ilk defa kendisinin oyunculuğunu itici bulmadığım bir filmi oldu diyebilirim. (Yine de "En iyi Erkek Oyuncu" kategorisinde en iddialı adayın Rami Malek olduğunu düşünüyorum o ayrı!) Fakat B. Cooper, filmde oldukça yalnız kalmış. Ounculuğunu destekleyen bir oyuncu daha filmde yer al(a)mamış ne yazık ki! Adam resmen tek başına kendini hırpalamış. Evet, Lady Gaga sesi ile filme ayrı bir renk katmış fakat oyunculuğunun vasat olduğunu söylemek gerek. Açıkçası "En iyi Kadın Oyuncu" adaylığını fazlasıyla abartı buldum. Onun kadar olmasa da Sam Elliot'ın da "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" dalında aday olmasına şaşırdığımı ifade etmeliyim. Akademi günden güne saçmalıyor gerçekten de. Kurgu oldukça zayıf ve Cooper'ın yönetmenliği ise öyle abartıldığı kadar iyi değil.

Filmin müziklerini ise oldukça beğendim. Bence filmi oldukça iyi sırtlamış müzikler. "Original Song" kategorisinde "Shallow" ile ödülü kazanırlar diye düşünüyorum. Küçük bir ihtimal "Sound Mixing"i de almaları söz konusu. Yine de, bunlar dışında filme ödül gelirse şaşırırım açıkçası.

Özellikle müziklerin hatrına puanım: 7.3/10. Eyyorlamam bu kadar!

@caliskanaylin7

1 yıl önce

8.2 / 10

Gaga 'nın performansı mükemmeldi

@fthgzl79

1 yıl önce

40 dakika dayandım..Bir şey yok filmde..Siz hiç izlemeye başlamayın bile..Bir de bu filmi,oyuncularını oscara aday yapmışlar..Rezalet..

@birazrockbirazc

1 yıl önce

6 / 10

Film gayet vasattı nasıl bu kadar tuttu anlamadım, Lady Gaga oscar adayı olacak kadar iyi oynamamış bile, tamam Bradley Cooper ve Sam Elliott gayet iyi oynamışlar Oscar'a da aday olsunlar, bu konuda bir yorumum yok ama bu işte biraz 'Gaga'dan yürürüz bu sene de ona ödül verelim de Oscar gündeme otursun' gibi kaygılar yoktur umarım. Bu kadar yüksek puanlar alması da gerçekten ilginç. Bakın kesinlikle film kötüydü demiyorum bu kadar iyi değildi 6-7 puan alsa benim için tamamdı.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL