Hush Yorumları

Hush filmi detayları

R

@rechtsenwalt

1 ay önce

6 / 10

Çerezlik bir gerilim...

@ezgi124

5 ay önce

güzel bir gerilim filmi,tadındaa..
T

@tuanar

2 yıl önce

Merhaba,geçen gün izledim ve filmi çok beğendim.İzlenmesi gereken bir gerilim filmi.Her an ne olacağı belli değil.Tatmin etti doğrusu :)
P

@polena

2 yıl önce

1 / 10

Mükemmel bir gerilim filmi(!) Kadının yaptığı saçma hareketlere gerilmekten neredeyse yerimde duradım.Yan komsu olan adamın elindeki taşi fark etmemesi yetmiyormuş gibi adamın dikkatini dağıtıp bıcaklanmasına sebep oldu. Üstüne üstlük bu da yetmezmiş gibi yan komşu olan adam katille son kalan gücüyle saldırken mahalle kavgası izleyen yaşlı teyzeler gibi camdan baktı sadece. Biraz daha uzatalım filmi azıcık daha gerilim olsun diye senaryoyu mahvetmekten çekinmemişler. Tebrik ediyorum hepsini.
G

@gizem8

2 yıl önce

1 / 10

Sadece zaman kaybı. Senaryo hatalarla dolu. Bunu yazan hangi kafayla yazdı diyosun. Bir an kadının yazdığı kitabın salak sonlarından biri sandım ama malesef ki değilmiş. Ve resmen kurtaracak olan sonradan gelen yan komşunun ölümüne kadın sebep oldu. Keşke adam boğazından bıçaklanmasına rağmen hala katili öldürmeye çalışırken kadın da bir bıçak alıp da geleymiş. Kendi boğulurken tirbişonu geçirmeyi biliyor ama.

@eloy

2 yıl önce

8 / 10

Sıfır beklentiyle, öylesine vakit geçirmek için izleyeyim diyip ekran karşısında pür dikkat kitlenmeme ve gerim gerim gerilmeme sebep olan gerilim filmi. Hatta son zamanlarda izlediklerim arasında en iyisi diyebilirim. Şu sıralar Netflix’den izlenebilir.
C

@chavdar

3 yıl önce

Senaryonun saçmalığı film bittikten sonra sizi aptal gibi hissettirebilir.
Görüntü yönetmeni iyi çalışmış ama, tebrikler.

@bigamist

5 yıl önce

6.2 / 10

Afişinden ötürü hayaletli film sanıyordum ben bunu :) Alakası yokmuş.

Esas kadınımızın sağır ve dilsiz olması dışındaki herşey klişe. Neden bu abartılı puanlar?

@amk0324

5 yıl önce

1 / 10

Berbat bir film. Zaman kaybından başka bir şey değil. Bir sürü mantık hatası ve klişelerle dolu. Olmasa da olurmuş cidden.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL