Yönetmen
|
Eric D. Howell
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yönetici yapımcı
|
Tannaz Anisi
, Michael Brickman
, Scott Fischer
, Blair Hahn
, Jean Johnson
, Jason Lisenbee
, Warren Ostergard
, Sandra Siegal
, Mark Wheaton
, Bruce Johnson
|
Yapım Muhasebecisi
|
Andrea Melchiorre
|
Steadicam Operatörü
|
Alessandro Brambilla
|
Set
|
Steve Benvenuto
|
Kameraman
|
Marco Sacerdoti
|
1. Kamera Asistanı
|
Francisco Pintore
, Emiliano Bambusi
, Martino Tagliaferri
|
Işık Şefi
|
Francesco Zaccaria
|
Kast Danışmanı
|
Marco Tosti
|
1. Yardımcı Editör
|
Cody Lee Brown
|
Yardımcı Editör
|
Nick Gumm
|
Post Prodüksiyon Danışmanlık
|
Victoria Harms
|
Mekan Yöneticisi
|
Enrico Latella
, Daniele Di Biasio
|
Orkestra Şefi
|
Susie Bench
|
Jenerik Mikser
|
Gustavo Borner
, Álvaro Cadavid
|
Müzik Editörü
|
Christopher M. Foster
|
Yapım Koordinatörü
|
Mona Bernal
|
Görüntü Yönetmeni
|
Peter Simonite
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Maurizio Benvenuto
|
Senaryo
|
Andrew Shaw
|
Finans
|
Andrea Tolomei
|
Üretim Hizmetleri
|
Tannaz Anisi
, Michael Brickman
, Scott Fischer
, Stefano Gallini-Durante
, Blair Hahn
, Jean Johnson
, Ute Leonhardt
, Jason Lisenbee
, Warren Ostergard
, Marco Valerio Pugini
, Sandra Siegal
, Drew Sondeland
, Mark Wheaton
, Dean Zanuck
|
Sinematografi
|
Peter Simonite
|
Yapım Sanatçısı
|
Davide De Stefano
|
Makyaj Sorumlusu
|
Claudia Catini
, Melissa Mazzocco
, Carla Vicenzino
|
Operasyon Yöneticisi
|
Simona Batistelli
, Fabiomassimo Dell'Orco
, Carl N. Jacobs
, Giuseppe Santoni
|
İkinci Birim
|
Fabrizio Bava
, Luca John Rosati
, Alessia Silvetti
|
Ses
|
Maurizio Argentieri
, James Austin
, Steve Bissinger
, Steve Boeddeker
, Luke Dunn Gielmuda
, Danielle Dupre
, David Farmer
, Andrea Gard
, Peter Gleaves
, Jonathan Greber
, Tom Hambleton
, E.J. Holowicki
, Richard Hymns
, Josh Lowden
, Zach Martin
, Stuart McCowan
, Steve Morris
, Vincenzo Nardi
, Jonathan Null
, Kasper Pedersen
, Carrie Perry
, Greg J. Peterson
, Harry Platford
, Frank Rinella
, Gary Rizzo
, John Ross
, Ronald G. Roumas
, Stephen Urata
, Tony Villaflor
, Scott Levine
, Edgar Meza
|
Kamera Teknisyeni
|
Philippe Antonello
, Emiliano Bambusi
, Maurizio Benvenuto
, Steve Benvenuto
, Alessandro Brambilla
, Aldo Chessari
, Daniele Dessena
, Massimiliano Kuveiller
, Flavio Lombardi
, Francesco Pintore
, Marco Sacerdoti
, Francesco Scazzosi
, Massimiliano Sticchi
, Martino Tagliaferri
, Daniele Traettino
, Francesco Zaccaria
, Giacomo Zampieri
, Matteo Pelosi
|
Kostüm Sorumlusu
|
Lior Ozan
|
Editoryal Hizmetler
|
Cody Lee Brown
, A.W. Gryphon
, Nick Gumm
, Victoria Harms
, Nick Hillyard
, Francesco Scazzosi
|
Senaryo Süpervizörü
|
Roberta Butti
|
Diğer
|
Mona Bernal
, Filippo Colli
, Carmela Compagnone
, Tom Lewis
, Marcela Marambio
, Jacopo Marras
, Andrea Melchiorre
, Guja Quaranta
, Andrea Tolomei
|
Set Fotoğrafçısı
|
Philippe Antonello
|
Dublörler
|
Catia Pasqualoni
, Giorgio Antonini
, Franco Maria Salamon
, Jacqueline Freda
, Gionata Marzeddu
, Rocco Russo
|
Yapımcı
|
Stefano Gallini-Durante
, Dean Zanuck
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Carl N. Jacobs
|
Müzik
|
Michael Wandmacher
, David Arch
, Susie Bench
, Gustavo Borner
, Álvaro Cadavid
, Christopher M. Foster
, Amy Lee
|
Editör
|
Clayton Condit
|
Oyuncu Seçimi
|
Lilia Trapani
, Marco Tosti
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Davide De Stefano
|
Set Dekorasyon
|
Cynthia Sleiter
, Sandro Piccarozzi
|
Kostüm Tasarımı
|
Anna Lombardi
|
Müzisyen
|
Amy Lee
|
Set Yapımcısı
|
Marco Valerio Pugini
, Ute Leonhardt
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Drew Sondeland
|
Sanat Yönetimi
|
Tamara Marini
, Massimo Eleonori
, Roberto Magagnini
, Sandro Piccarozzi
, David Stephan
, Armando Vici
|
Saç Tasarımcısı
|
Claudia Catini
|
Makyaj Sanatçısı
|
Melissa Mazzocco
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Carla Vicenzino
|
Yapım Yöneticisi
|
Simona Batistelli
, Fabiomassimo Dell'Orco
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Giuseppe Santoni
|
Roman
|
Silvio Raffo
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Fabrizio Bava
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Luca John Rosati
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Alessia Silvetti
|
Resimli Taslak
|
David Stephan
|
Ses Mikseri
|
Maurizio Argentieri
|
Ses efektleri Editörü
|
David Farmer
|
Ses Editörü
|
Tom Hambleton
|
Boom Operatörü
|
Vincenzo Nardi
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Gary Rizzo
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ben Watne
, Pasquale Di Viccaro
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Virginia Cefaly
|
Dijital Besteciler
|
Andrew Sagar
|
Görsel Efektler
|
Chris Rainey
, Jesse Pelkey
, Ryan Markley
, Virginia Cefaly
, Pasquale Di Viccaro
, Andrew Sagar
, Ben Watne
, Cassie Wentlandt
|
Dublörler Koordinatörü
|
Franco Maria Salamon
|
Genel
|
Stuart McCowan
, Clayton Condit
|