Uğur Böceği Yorumları

Uğur Böceği filmi detayları

Çok kötü, vakit kaybı!!!

@mehmetm

3 yıl önce

8.5 / 10

yapılan yorumların ruh hali ile alakalı olduğunu düşünüyorum, gayet severek izledim filmi. çoğu zaman boyhood’u hatırlattı, travmasız, sessiz, sakin büyüyen bir kız çocuğunun hayatı çok güzel verilmiş

@matteroffact

3 yıl önce

1 / 10

hayatımda izlediğim en boş film

@wolfgang33

1 yıl önce

abart

@ekopyen

6 yıl önce

Metascore'unun 94 olmasına şaşırdım...
J

@jashara_merve

6 yıl önce

Biraz fazla abartilan bir film oldu sanki. Gereksiz uzundu ve ben çok sıkıldım izlerken. Greta ya tam destek veriyorum ama senaryosu falan çok sıkıcıydı. Üzgünüm Greta

@naksidil

6 yıl önce

7.2 / 10

Sevimli birergen kız filmi :) Repliklerini kesinlikle sevdim. Büyümek böyle bir şey küçüğüm .. Küçük dünyanda isyankar yalanlarınla boğulurken , sınırları geçince özgür adımlarınla daralırsın özlersin yine küçük dünyanı .. Böyle böyle büyürsün , akıllanırsın kıymet bilirsin işte.

İzlenir mi ? Evet izlenir :) Bir şey kaybettirmez ..

@cnnto

6 yıl önce

Travmasız bir büyüme dönemi, biz ortadoğulular için garip bir durum. O yüzden film beni içine alamadı. Bir de beklentim daha feminist bir yapıda olmasıydı, bu da benim önyargım oldu maaalesef. Yine de sevimli.

Not:Timothee Chalamet yine göz dolduruyor. Aynı yıl içinde iki (call me by your name) ses getiren yapım içinde bulunmak, etkileyici.

Üniversiteye gitmeden odasını beyaza boyaması, hoş bir ayrıntı olmuş.

@sedatgrlic

6 yıl önce

7.5 / 10

Derdini iyi anlatmış, ergen filmi gibi görünse de tek bir gereksiz planın olmadığı, anne kız çatışmasının, özgür olma yolunda ilerleyen bireyin buhranını ve çatışmalarını iyi anlatmış iyi film.

@ruby

6 yıl önce

Yani, bu tipte cok fazla film var ama Ladybird’un onlardan one cikan bir yani yok. Fragmanina bakip cok farkli bir film beklemistim ama olmadi.

@selmass

6 yıl önce

6.7 / 10

daha sıradışı bir hikaye beklemiştim sanırım, olağan bir hikaye olağan bir durummuş. sıkılmıyorsun belki ama pek etkili bir film de değil. ama iki kadının, bir anne kızın çatışmasını yansıtması yönünden iyiydi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL