Yönetmen
|
Greta Gerwig
|
Senarist
|
Greta Gerwig
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
Nick Houy
|
Yardımcı Editör
|
Crystal Platas
|
Dublörler Koordinatörü
|
Chris O'Hara
|
Müzik Editörü
|
Suzana Peric
|
Başlık Tasarımı
|
Teddy Blanks
, Leanne Shapton
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Andrew Lim
|
Ses Editörü
|
Nicholas Schenck
, Justine Baker
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Hsu
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Skip Lievsay
, Paul Hsu
|
1. Yardımcı Editör
|
Nicholas Ramirez
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Ryan Hosking
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Isabel Henderson
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Mark Alkofer
|
Set Sağlıkçısı
|
Jason Rico
, Jacob D. Howard
|
Şef
|
Edwin Uceda
|
Şoför
|
Janeen Christenson
, David A. Coughlin
, Glen Curtis
, Robert Dargenzio
, Shawn Enright
, Wayne Flowers
, Brian D. Hall
, Joseph Maka Langi
, Salvador Mejia
, Ian Overson
|
Ulaşım Şefi
|
David Christenson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Louis Dargenzio
, David Christenson
, Janeen Christenson
, Shawn Enright
, Ted Joneson
, Brian Stackhouse
|
Yardımcı
|
Marissa Baram
, Andrea Clark-Meier
, Sedona Feretto
|
Işık Asistanı
|
Chris Ford
|
Kostüm Sorumlusu
|
Sarah Tickal
, Coral Cunningham
, Katina Danabassis
, Caroline McCosker
, Paulette Sladinski
, Andi Wells
|
Görüntü Yönetmeni
|
Sam Levy
|
Ses
|
Alex Altman
, Justine Baker
, Scott Bardolf
, Amanda Beggs
, Gail Carroll-Coe
, Marko Costanzo
, Bryan Dembinski
, Thomas Giordano
, Matt Hovland
, Paul Hsu
, Jesse Kaplan
, Lee Salevan
, Nicholas Schenck
|
Teşekkürler
|
Noah Baumbach
, Christine Gerwig
, Gordon Gerwig
|
Dublörler
|
Jeffrey T. Ferguson
, Christian Janner
, Chris O'Hara
, Hamzah Sarwari
|
Diğer
|
Greta Gerwig
|
Diğer
|
Lannie Barcelon
, Teddy Blanks
, A.J. Danna
, Joshua Davy
, Cori Elwood
, Sedona Feretto
, Karen Gehres
, Joanna Glum
, Ashley Gressen
, Rebecca Gruber
, Ben Hall
, Caleb Haydock
, Craig Hosking
, Jacob D. Howard
, Tom Ishizuka
, Jacqueline Lehr
, Gabriella Ludlow
, Chrissy Maroon
, Dana Nelson
, Tim Patterson
, Robert Pfeffer
, Heather Quick
, Frank Ramey
, Joanne Ramos
, Kendra Rasmussen
, Jason Rico
, Susie Schelling
, Leanne Shapton
, John Smart
, Laron Spearman
, Wednesday Standley
, Gabe de Kelaita
, Debbie Peterson
, Mark Alkofer
|
Editoryal Hizmetler
|
Chris Armstrong
, Alex Bickel
, Peter Boychuk
, Keith Jenson
, Crystal Platas
, Nicholas Ramirez
, Chris Van Duyn
, Denise Woodgerd
|
Kamera Teknisyeni
|
Dave Anglin
, Jesse Cain
, Carlos Chavez
, Benjamin Cumming
, Loïc de Lame
, Vic Deruddere
, Eric Fahy
, David Feeney-Mosier
, Chris Ford
, Sean Goller
, Alexander Griffiths
, Greg Hatton
, Julien Janigo
, Cameron Jones
, Nina Kuhn
, Camilo Lara Jr.
, Stephen MacDougall
, Merrick Morton
, Casey Slade
, Maxwell Sloan
, Merie Weismiller Wallace
, Ryan Hosking
, Luke Taylor
, Jacqueline Lehr
|
Görsel Efektler
|
Andrew Lim
|
Sanat Yönetimi
|
Geoffrey Brown
, Courtney Fain
, Lesli Lytle
, Erin McKenna
, Gerald Palone
, Perry Pascual
, Maite Pérez-Nievas
, Zebah Pinkham
, Alex Potter
, Andre Rivera
, Nic Weethee
|
Orkestra Şefi
|
Steve Bartek
, Edward Trybek
|
İkinci Birim
|
Lillian Awa
, Kate Hennessy
, Brendan Lee
, Dana Nelson
, Jonas Spaccarotelli
, Cedric Vara
, Dana Zolli
|
Operasyon Yöneticisi
|
Danielle Blumstein
, Isabel Henderson
, Jamin O'Brien
, Perri Silver
, Wednesday Standley
, Lila Yacoub
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rita Bellissimo
, Lara Cilento
, Andrea Grande-Capone
, David Kalahiki
, Jacqueline Knowlton
, Aubrey Marie
, Erin Walters
|
Yapım Sanatçısı
|
Chris Jones
|
Sinematografi
|
Sam Levy
|
Müzik
|
Jon Brion
, Steve Bartek
, Michael Hill
, Matt Lilley
, Suzana Peric
, Brian Ross
, Edward Trybek
, Joe Zimmerman
, Gina Zimmitti
|
Üretim Hizmetleri
|
Eli Bush
, Evelyn O'Neill
, Scott Rudin
, Jason Sack
, Alex G. Scott
, Lila Yacoub
|
Şive Koçu
|
Kate Wilson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Merie Weismiller Wallace
, Merrick Morton
|
Kast Asistanı
|
Emily Buntyn
, Rebecca Feldman
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Ben Harris
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jonas Spaccarotelli
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Jerry W. Mundy Jr.
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jan McWilliams
|
İlave Kamera
|
Dave Anglin
|
1. Kamera Asistanı
|
Stephen MacDougall
, Jesse Cain
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
David Feeney-Mosier
|
Kameraman
|
David Feeney-Mosier
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Brendan Lee
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Lila Yacoub
, Danielle Blumstein
|
Dolly Sorumlusu
|
Danny Dougherty
|
Yönetici yapımcı
|
Lila Yacoub
|
Müzik Süpervizörü
|
Brian Ross
, Michael Hill
|
Eş Yapımcı
|
Jason Sack
, Alex G. Scott
|
Kostüm Tasarımı
|
April Napier
|
Set Dekorasyon
|
Traci Spadorcia
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Chris Jones
|
Oyuncu Seçimi
|
Allison Jones
, Jordan Thaler
, Heidi Griffiths
, Emily Buntyn
, Adam DeLisi
, Debbie DeLisi
, Dann Fink
, Ben Harris
, Toni Staniewicz
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Jon Brion
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Julien Janigo
|
Ses Mikseri
|
Amanda Beggs
|
Yapımcı
|
Eli Bush
, Evelyn O'Neill
, Scott Rudin
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jacqueline Knowlton
|
Set Yapım Asistanı
|
Dana Nelson
, James Corp
, Lannie Barcelon
, Laron Spearman
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Ben Hall
, Cori Elwood
, Joanna Glum
, Hannah Caldwell
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Kendra Rasmussen
|
Yapım Koordinatörü
|
Wednesday Standley
|
Yapım Sorumlusu
|
Wednesday Standley
|
Baş Kuaför
|
Lara Cilento
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Aubrey Marie
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Erin Walters
|
Baş Kostümcü
|
Katina Danabassis
|
Boom Operatörü
|
Gail Carroll-Coe
|
Yardımcı Butafor
|
Xylon Jones
|
Butafor
|
Perry Pascual
|
Ressam
|
Erin McKenna
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Keith Balser
, Camilo Castano
, Chase Cushing
, Gerald Palone
, Nicholas Warren Lopez
|
Set Şefi
|
Nic Weethee
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Courtney Fain
|
Ses Donanım
|
Jesse Kaplan
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael Edward Smith
, Charlynne J. Hopson
, Hannah Caldwell
|
Genel
|
Hamzah Sarwari
, Matt Hovland
, Nick Houy
|