Blue Yorumları

Blue filmi detayları

@sioux

1 ay önce

Gece gece paramparça olduk. Kaliteli bir iş, izleyin efendim.

@deranged0

1 ay önce

10 / 10

Yavuz Cetin’i canli dinleme sansina erisememek beni hep cok uzmustur. Yanlis zamanda veya yanlis yerde veya ikisinde birden olmanin bedelini odemis ve kiymeti (bence) hala tam anlasilamamis iki muzisyen... Cok kucuk farklarla bugun nerelerde olurdu, isimlerini nerelerde duyardik kim bilir. Gelmisler ve gecmisler ama olmasaymis sonumuz boyle.

@ecosphere

1 yıl önce

10 / 10

"...niye dalar ki bir insan, nereye dalarsın o kadar..."

Huylu huyundan vazgeçmiyor...Yetinmezliğe sahip yeteneklerimiz evrensel anlamda güzelliğin yanısıra -Erkan Oğur’a bile öyle bir an yaşatacak- acıyı barındırıyor :(

-Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, umarım yabancı dilde altyazılarla yurtdışında da geniş kesime ulaşır.

@zorba

3 yıl önce

9 / 10

90'lar Rock Blues'un Türkiye'de gelişiminin yapı taşlarından iki değerli şahsiyetin bu şekilde kaliteli ve -olabildiğince- geniş arşiv niteliğinde belgelerle izleyiciye sunulması büyük bir boşluğu doldurmuş. Dönemi yaşayan veya ilgilenenler için altın değerinde bir belgesel olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler. Yavuz Çetin ve Kerim Çaplı yattığınız yer nur olsun..

not: Belgesele itunes ve google play'dan ulaşabilirisiniz.
O

@ozan_taylan

3 yıl önce

filmi nerden bulabilirim?

@ustunkoru

3 yıl önce

kemancı başımızın tacı

@pudukheba

4 yıl önce

10 / 10

80 lerin ortası ya da sonlarına doğru doğmuş olup " önüne sunulanla yetinmemiş, tatmin olmamış" tayfanın kesinlikle izlemesi gereken bir belgesel... İzlerken boğazım düğümlendi, 90 lar film şeridi gibi gözümün önünden geçti. ne haberleşme koşulları, ne mp3 edinebilme, ne cd hatta kaset edinebilmenin bu kadar kolay olmadığı o yıllar... Tek tıkla her şeye ulaşılamayan dönemlerde bir şeylere ulaşma zorluğu ve Kerim Çaplı, Yavuz Çetin gibi müzisyenleri içinde barındıran güzel zamanlar... İYİ Kİ denilecek yıllar...

Ve Türkçe Blues olur mu ?

"Yavuz ÇETİN" le olur-du
S

@skynyrd

4 yıl önce

10 / 10

Evet, Kemancı Mojo gibi yerlerde canlı dinlediğim için şanslı hissediyorum ben de..Kim tam bir tutunamayansın kusura bakma, yazık olmuş sana.

@su

4 yıl önce

kendinize bir iyilik yapın ve bu belgeseli izleyin.

@spike

4 yıl önce

8 / 10

Elinde bulunan (sanatçılara ait) kısıtlı materyal ile gerçekten çok başarılı bir işe imza atmış film ekibi. Kurgusu, anlatım, duygular şahane. Mutlaka görünüz.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL