LCV (Lütfen Cevap Veriniz) Yorumları

LCV (Lütfen Cevap Veriniz) filmi detayları

@cerenbusse

1 ay önce

Çok iyiydi. Gayet cesur bir çalışma olmuş.

@selonat

1 yıl önce

5.5 / 10

cesur bir film. kimilerinin ağzına almaya dahi korktuğu bir konuda film çekmek, salon bulmak, yapımcı ikna etmek çok zor olsa gerek. yönetmeni ve senaristi cesaretinden dolayı kutlarım.
tek mekan filmi, ama çok fazla film izliyormuşsunuz hissine kapılmıyorsunuz.
senaryo fena değil, sonuna kadar dikkat dağılmadan, can sıkılmadan merakla izlenebiliyor.
oyunculuklar bana pek geçmedi, cem yiğit'in oyunculuğu biraz yapmacık geldi özellikle ağlama sahneleri çok yapaydı, diğer iki oyuncu da çok kendini gösteremedi.
netice de, benim sınıflandırmama göre bir SİNEMA değil, izlenebilir bir FİLMdir kendileri.
S

@she_wolf

1 yıl önce

İzlerken milyon tane soru işaret geçti aklımdan. Mevcut koşullarda cesaret isteyen bir iş. Bu sebeple katkısı olan herkesi tebrik ediyorum. Sonunda yine şeye bağladım; Allah ihanetin hiçbir türlüsünü başa vermesin. :)

@merodesidero

1 yıl önce

3 karaktere de hak verirken kendi içinizde hesaplaşmaya iten, konusu ne kadar dram olsa da diyaloglarıyla hayli güldüren bir filmdi. Tek mekânda gerçekleşen olaylar zinciri tam plan sekans çekilecek türden. Böyle de güzel olurdu bence. Ayrıca ülkemizde LGBTQ+ temalı filmler yapmanın zorluğunu bir kez daha gösterdi. Yönetmen bırak filmi gösterime sokmayı, daha yapımcıyı bulma aşamasında bile epey zorlandığını söyledi. Konuştuğu yapımcılardan biri Mert karakterini kadın yaparsak "sorunun" çözüleceğini söylemiş mesela. Yazık gerçekten. Kadıköy Sineması ya da Sinematek festivalden sonra özel gösterimle tekrar seyirciyle buluşturmalı bu filmi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL