Yönetmen
|
Dito Montiel
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Kostümcüsü
|
Chris Allegro
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Scott Calcagno
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Ashley Levy
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Phoenix Woung-Bi Lee
|
3B Sanatçısı
|
Steve HyunSuk Suh
|
Hava Kamerası
|
Stewart Smith
|
Müzik Süpervizörü
|
Kier Lehman
|
Üretim Hizmetleri
|
Barry Alexander
, Federico Bauder Mantellini
, Helen Burton
, Jon Burton
, Betsy Danbury
, Jeff Elliott
, Roger Goff
, Devin Goodsell
, Patrick Hibler
, Alissa M. Kantrow
, Pierre Kennel
, Dawn Krantz
, Stephen McEveety
, Myles Nestel
, Jim Pesoli
, Chris Ranta
, David Segel
, John Shepherd
, Michael J. Urann
, Douglas Urbanski
, Kolie Wegner
, Lisa Wilson
, Billy Wirth
, Charles Zeller
|
Ses efektleri Editörü
|
James Miller
|
Boom Operatörü
|
Marc Uddo
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Alessandro Chimento
, Taylor Dyer
|
Baş Kuaför
|
Linda Traxler
|
Kuaför
|
Jennifer Hodges
, Renee Ramos
|
Hikaye
|
Adam G. Simon
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Danny Brazen
, Robert J. Babin
|
Yapım Sanatçısı
|
Aaron Osborne
|
Sinematografi
|
Shelly Johnson
|
Animasyon
|
Paul Blanchard
|
Teşekkürler
|
Mike Gunther
, Diane Hendricks
, Nick Jones Jr.
, Zak Kilberg
, Karma Cloud Montagne
, Aaron Peak
, Stanley Preschutti
, Ted Pushinsky
, Mark Semos
|
Dublörler
|
John L. Armijo
, Hunter Baxley
, Andrew Emilio DeCesare
, Lex D. Geddings
, Mike Gunther
, Mustafa Haidari
, Michael Hilow
, Theo Kypri
, Sabrina LeBrun
, Don Lee
, Sli Lewis
, Chuck Picerni Jr.
, Met Salih
, William Scharpf
, Alex Schoenauer
, Mark Semos
, John Teal Jr.
, Matt Thompson
, Joseph Uzzell
, Jose L. Vasquez
, Todd Warren
, Kyle Woods
|
Diğer
|
Jennifer L. Brooks
, Maxine Brooks
, Todd Burns
, Karla Carnewal
, Clay Chamberlin
, Jared Chandler
, Enayat Delawary
, Katrina Elder
, Hazen S. Finnerty Jr.
, Stacy Fortenberry
, Carlos Guel
, David Guilbeau
, Gabriel Gator Guilbeau
, Mustafa Haidari
, Marvin Hudgens
, Nick Jones Jr.
, Chad Mathis
, David Mortimer
, Cory C. Myler
, Jim Pesoli
, Jennifer Picard
, Catherine Pittman
, Reena Magsarili
, Gwendolyn Rogers
, Mark Semos
, Andres Sepulveda
, Matthew Sewell
, John Smart
, Matthew Stratton
, James Terfone
, Shayne Tingle
, Chantelle Winchester
, Sid Yost
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Moore Brian
, Ken Kaplan
, Kendall Kelley
, Dennis McCarthy
, A. Wade Miller
, Aaron Pigg
|
Mekan Yöneticisi
|
Les Arceneaux
, David Fields
, Dana A. Hanby
, David Israel
|
Editoryal Hizmetler
|
Steve Bannerman
, James Brill
, Jessica Clarke
, Bradley Greer
, Leandro Marini
, Mark Todd Osborne
, Borja Ribes Blanquer
, Anthony Smedile
, Fulvio Valsangiacomo
, Andrew J. Wahlquist
|
Kamera Teknisyeni
|
Cook Allender
, Liz Arnold-Hood
, Justin Babin
, Robert J. Babin
, Bob Bates
, Walter Bithell
, Danny Brazen
, Shane Buttle
, Scott Calcagno
, Michael Charbonnet
, Kevin Coignet
, Dale Cole
, Bill Daimant
, Don Devine
, Rowland Egerton
, Corey Erwin
, Mark Fellman
, Taylor Fenno
, Storm Flejter
, Bryan Freed
, Brian Hollars
, Jerry M. Jacob
, Frankie Jones
, Oren Jones
, Steve Kagan
, Vic Keatley
, Michael D. Kennedy
, Jim Leidholdt
, Michael Martino
, Mason McGuire
, Nathan M. Schindler
, Daniel R. Schroer
, Gregory W. Smith
, Stewart Smith
, Charles Sparks
, Keegan Stokley
, Shawn Stone
, Jon Tenholder
, Aaron Toups
, Tedd Underwood
, Adam Viademonte
, Jeremy Wren
, Willo Jean-Baptiste
, Franklin Jones II
|
Steadicam Operatörü
|
Gregory W. Smith
|
Görsel Efektler
|
August Coleman
, Sean Findley
, Alexandr Gorokhov
, Jonathan Jelkin
, Nate Jess
, Alexey Kalinchikov
, Jean Paulo Lasmar
, Stas Lebedev
, Phoenix Woung-Bi Lee
, Larisa Misyukova
, Troy Morgan
, Sergey Muravev
, Kurt Nakanishi
, Dennis Sedov
, Dmitriy Shirokov
, Steve HyunSuk Suh
, Thilak
, Nicolaus Waetjen
|
Özel Efektler
|
John C. Carlucci
, Lou Carlucci
, Terry Chapman
, Ryan D. Compton
, Tommy Frazier
, Edward Joubert
, Stephen Meagher
, Kurt Nakanishi
, Joe Pancake
, Elia P. Popov
, Sal Rose
|
Ses
|
Kyle Arzt
, Ryan Briley
, Nicholas Cochran
, Robert Dehn
, Mark Fay
, Grant George
, Barbara Goodson
, Shawn Holden
, Richard Kitting
, Tim Limer
, Travis MacKay
, Derek McGinley
, James Miller
, Joey Naber
, Richard Schexnayder
, Chris Terhune
, Adrien Thelin
, Marc Uddo
, Vicki Vandegrift
, Terrence Stone
|
İkinci Birim
|
Tommy Martin
, J.B. Rogers
, Andrew Shepherd
|
Operasyon Yöneticisi
|
Andrew Blau
, Betsy Danbury
, Will Greenfield
, Geno Hart
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jason Collins
, Rocky Faulkner
, Dhyana Forte
, Michelle Garbin
, Jennifer Hodges
, Ashley Walsh
, Robin Mathews
, Renee Ramos
, Ignacia Soto-Aguilar
, Steven R. Soussanna
, Linda Traxler
|
Işık Şefi
|
Walter Bithell
, Bob Bates
|
Oyuncu Seçimi
|
Deborah Aquila
, Tricia Wood
, Meagan Lewis
, Lisa Zagoria
, Kate Evans
, Dixie Webster
|
Görüntü Yönetmeni
|
Shelly Johnson
|
Kameraman
|
Jerry M. Jacob
|
Müzik
|
Clint Mansell
, Leo Abrahams
, Matt Dunkley
, Geoff Foster
, Gareth Griffiths
, Zigmund Gron
, Kier Lehman
|
Kostüm Tasarımı
|
Christine Wada
, Daniel J. Lester
|
Müzik Editörü
|
Zigmund Gron
|
Yapımcı
|
Stephen McEveety
, Dawn Krantz
, Jon Burton
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Robin Mathews
|
Yönetici yapımcı
|
Billy Wirth
, Betsy Danbury
, Douglas Urbanski
, David Segel
, John Shepherd
, Myles Nestel
, Federico Bauder Mantellini
, Chris Ranta
, Jeff Elliott
, Devin Goodsell
, Pierre Kennel
, Martin Sprock
, Roger Goff
, Helen Burton
, Lisa Wilson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Aaron Osborne
|
Sanat Yönetimi
|
Erin Cochran
, Chris Beresford
, Scott C. Bivona
, Paul Blanchard
, Brian Chapman
, Alessandro Chimento
, Taylor Dyer Dressler
, Jennifer Durban
, Forest Fagan
, Jaime Fernandez
, Sonia L. Garcia
, Tom Hrupcho
, Haley Keim
, John Lamkin
, Ryan LeBlanc
, Robert McEveety
, Jessica Alejandra Ochoa
, Joe Ondrejko
, Mark Wallace
, Paul Sonski
, David Lee Toth
, Miccah Underwood
, Mark Wallace
, Chris M. Wilson
, Matt Zaff
|
Senaryo
|
Dito Montiel
, Adam G. Simon
|
Set Dekorasyon
|
Kristin Bicksler
, Chilly Nathan
|
Editör
|
Mark Yoshikawa
, Jake Pushinsky
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Richard Kitting
|
Silah Danışmanı
|
Matthew Stratton
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Sean Findley
, Dennis Sedov
|
1. Yardımcı Editör
|
Anthony Smedile
, Fulvio Valsangiacomo
|
Ortak Yapımcı
|
Michael J. Urann
, Alissa M. Kantrow
, Kolie Wegner
, Jim Pesoli
, Barry Alexander
, Charles Zeller
|
Dijital Ortam
|
Jessica Clarke
, James Brill
, Leandro Marini
, Steve Bannerman
, Borja Ribes Blanquer
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Joe Pancake
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jean-Paul Chreky
|
Ses Kayıtçısı
|
Tim Limer
|
Set Fotoğrafçısı
|
Cook Allender
, Mark Fellman
|
Baş Kostümcü
|
Allison Bauserman
|
İnşaat Koordinatörü
|
Joe Ondrejko
|
ADR Editörü
|
Ryan Briley
|
Eş Yapımcı
|
Patrick Hibler
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Chris Terhune
|
Dış Sesler
|
Vicki Vandegrift
|
Butafor
|
Mark Wallace
|
Kostüm Sorumlusu
|
Andree Fortier
, Marisa Aboitiz
, Chris Allegro
, Heidi Bannon
, Allison Bauserman
, Carol Demarti
, Ryan Henderson Jr.
, Jose Hernandez
, Megan Richardson
, Liz Staub
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rocky Faulkner
, Dhyana Forte
, Ignacia Soto-Aguilar
, Michelle Garbin
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Elia P. Popov
|
Genel
|
Ryan Briley
, Carol Demarti
, Jake Pushinsky
, Mark Yoshikawa
|