Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Yorumları

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı filmi detayları

@hogwarts

1 ay önce

Gandalf Holmes

@faj

7 yıl önce

farklı bir gözden sherlock holmes yorumu. kahramanımız 93 yaşında ve düşen IQ'sunu mistisizmle dengelemeye çalışıyor. hatıralarda gezinen bir film ama zerre sıkıcı değil. hatta denebilirki klasik holmes filmlerinden daha doyurucu. yani bir level üstü. çünkü mantığın yetersizliğini ve anlam arayışının gerekliliğini savunuyor. derli toplu bir uyarlama.

@letham

7 yıl önce

9 / 10

Alışılagelmiş Sherlock filmleri, dizileri gibi bir film beklerseniz hayal kırıklığına uğratabilir. O kadar aksiyon, bulmaca filmde yok.Fakat Ian McKellen gibi çok büyük bir oyuncu var. Film daha ziyade Sherlock'un yaşlılık piskolojisini anlatmaya dayanmış ve daha insani yönlerini ortaya koymuş. Hiçbir beklenti içine girmeden izlerseniz ise film fazlasıyla tatmin edici.

@manas

7 yıl önce

Tipik bir Bbc yapımı gibi film: özenle çekilmiş görüntüler ve gayet ciddi oyunculuklarla bezeli. Sir İan mckellen sherlock rolüne yakismis diyebiliriz. Dizi olarak çekilen versiyondaki tempoyu aramayınız izlerken. Sherlock karakterinin insani yanlarını one çıkartan dram ağırlıklı bir film ortaya çıkmış.
H

@hamdicakir

7 yıl önce

film adamı yatırıyor demedi demeyin
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL