Yönetmen
|
Neill Fearnley
|
Senarist
|
Bart Fisher
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ortak Yapımcı
|
Rachel Boston
|
Set Dekorasyon
|
Harry Brar
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Peter Gibson
, Robert Glen
, Derek Keillor
|
Ulaşım Şefi
|
Robert Glen
|
Dış Sesler
|
Alex Macia
, Matt Smalley
|
Senaryo Süpervizörü
|
Ann Marie Clark
|
Diyalog Editörü
|
Aaron Olson
|
Üretim Hizmetleri
|
Jean Abounader
, Rachel Boston
, Oliver De Caigny
, Timothy O. Johnson
, Navid Soofi
|
Sinematografi
|
Anthony C. Metchie
|
Yapım Sanatçısı
|
Harry Brar
|
Makyaj Sorumlusu
|
Leah Cuff
, Amanda Imeson
, Dawn Loretta Mills
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gregor Phillips
|
Operasyon Yöneticisi
|
Navid Soofi
|
Sanat Yönetimi
|
Tim Lanham
, Ron McCall
, Victor Razi
, Ali Tavasoli
|
Ses
|
Alex Macia
, Aaron Olson
, Gregor Phillips
, Tony Poulsen
, Devon Quelch
, James Schoening
, Matt Smalley
, Ryan Thompson
|
Özel Efektler
|
Geoff Ingeberg
, Brant McIlroy
|
Kamera Teknisyeni
|
Steven Deneault
, Pavel Garcia
, Martin Gregus Jr.
, Jackson Harper
, Clyde Harrelson
, Björn Hermannes
, Geoff Ingeberg
, Tegan Kolodinski
, Gabriel Medina
, Vincent Oosterhof
, Noor Razzak
, Jason J. Rodriguez
, Bettina Strauss
, Nathan St. Germain
|
Kostüm Sorumlusu
|
Martin Gregus
, Elena Gregusova
, Tim Lanham
|
Editoryal Hizmetler
|
Hayden MacDonald
, Troy Weinreich
, Lorne Wright
|
Diğer
|
Roderick Dryden Morrison
, Matthew Santoro
, Ally Warren
|
Ses efektleri Editörü
|
Ryan Thompson
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Gregor Phillips
|
Müzik
|
Lawrence Shragge
, Miles Bergsma
, Jeff Wolpert
|
Yardımcı Editör
|
Troy Weinreich
|
Editör
|
Charles Robichaud
|
Görüntü Yönetmeni
|
Anthony C. Metchie
|
Yönetici yapımcı
|
Jean Abounader
, Timothy O. Johnson
|
Yapımcı
|
Oliver De Caigny
|
Sorumlu Yapımcı
|
Navid Soofi
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Harry Brar
|
Yapım Yöneticisi
|
Navid Soofi
|
Makyaj Sanatçısı
|
Leah Cuff
|
Kuaför
|
Dawn Mills
|
Kostüm Tasarımı
|
Barbara Gregusova
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Elena Gregusova
, Martin Gregus
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Brant McIlroy
|
Kameraman
|
Gabriel Medina
|
Işık Şefi
|
Clyde Harrelson
|
Mekan Yöneticisi
|
Ken Meisenbacker
, Kenneth Meisenbacher
, Mike Warren
|
Yapım Ses Mikseri
|
James Schoening
|
Boom Operatörü
|
Tony Poulsen
|
Oyuncu Seçimi
|
Lindsay Chag
, Jackie Lind
, L.A. Hilts
|
Yapım Koordinatörü
|
Matthew Santoro
|
Genel
|
Ron McCall
, Matt Dawson
, Charles Robichaud
|