Yönetmen
|
Isabel Coixet
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Dana Friedman
, Daniel Hammond
|
Set Yapım Asistanı
|
Stephen Schaller
, Veronica Heffron
, Brandon Regina
, Peter Garafalo
, Chris Woodrum
, Jesse Harbold
, Logan Thoreau
, Adam King
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Rob Harlow
, Will Gottlieb
|
Şoför
|
Joseph Wood
, Leonard Ifield
, Michael A. Genco
, Barry Treanor
, Dusan Zachar
|
Arşiv Çekim Araştırmacısı
|
Kenn Rabin
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Curtis Smith
|
Yapım Koordinatörü
|
Betty Chin
, Corie Mandel
|
Editör Yardımcısı
|
Scott Brock
|
Yapım Ses Mikseri
|
Anton Gold
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Emilia Spirito
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Pamela Pearl
|
1. Yardımcı Editör
|
Zach Wolf
, Misako Shimizu
|
Butafor
|
James Kelleher
, Christopher Carcich
|
Diyalog Editörü
|
Branka Mrkic
|
Işık Şefi
|
Joel Minnich
, Zachary Sullivan
|
Yapım Muhasebecisi
|
J. Brent Peebles
|
Makyaj Sanatçısı
|
Eldo Ray Estes
, Krystle Poulin
|
Müzik Editörü
|
Missy Cohen
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Fleischman
|
İnşaat Koordinatörü
|
Richard Hebrank
|
Sahne Sanatçısı
|
John Stachowicz
, Mario Mercado
|
Boom Operatörü
|
Dmitry Volovik
, David C. Manahan
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Marisa Ferrara
|
Yapım Sorumlusu
|
Michael S. Chandler
|
Dış Sesler Editörü
|
Frank Kern
|
1. Kamera Asistanı
|
Robert Lau
|
Set Kıyafet Prodüksiyon Asistanı
|
Hailey Desjardins
, Herminio Almonte
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Nikolas Tsiolis
, Rylan Buccholz
|
Perukçu
|
Suzanne Morton-Stokes
|
Kostüm Koordinatörü
|
Melissa Lawson
|
Set Sağlıkçısı
|
Ronald J. Kochie
, Jonathan Franklin
|
Set Şefi
|
Bobby Provenzano
|
Set Yapım Stajyeri
|
James Santos
, Noa Wiener
, Lexi Scholes
, John Pozzi
, Kevin Padilla
|
Müzisyen
|
Davide Rossi
, Pirashanna Thevarajah
, Aravindhan Baheerathan
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jason Tobias
|
Dolly Sorumlusu
|
Joe Doughan
, Greg Booth
|
Set
|
Cliff Alphonse
, Christopher Vidaic
|
Elektrikçi
|
Noah Rosenberg
, Omar Addasi
|
Işık Asistanı
|
Andrew Sadtler
, Gavin Curran
|
Ulaşım Şefi
|
Kevin R. Wood
|
Şef
|
Andrew Gilbert
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Mike Myers
|
Kamera Stajyeri
|
Daisy Zhou
, Susie Wu
|
Baş Kuaför
|
Jacqueline Weiss
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Aminah Haddad
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Brittany Griffin
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Kristen Kiyan
, Stephanie Wise
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Radium Cheung
|
Steadicam Operatörü
|
Michael Fuchs
, Alec Jarnagin
|
Editör
|
Thelma Schoonmaker
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Lauren McCarthy
|
Sanat Yönetimi
|
Christopher Carcich
, Raquel Cedar
, Robert S. Dressel
, James Kelleher
, Emilia Spirito
, Benjamin Woodward
, Jessica Templin
|
İkinci Birim
|
Michael S. Chandler
, Lauren K. McGarry
, Alejandro Ramia
, Luke Tomalin Sherman
, Melinda Ziyadat
|
Operasyon Yöneticisi
|
Devorah DeVries
, Victor Moyers
, Jason Tobias
|
Makyaj Sorumlusu
|
Esther Ahn
, Allan A. Apone
, Eldo Ray Estes
, Maya Hardinge
, Sarah Hindsgaul
, Jessica Jade Jacob
, Kristen Kiyan
, Krystal Phillips
, Krystle Poulin
, Nereida Soto
, Jacqueline Weiss
, Stephanie Wise
|
Yapım Sanatçısı
|
Dania Saragovia
|
Sinematografi
|
Manel Ruiz
|
Üretim Hizmetleri
|
Eleni Asvesta
, Dana Friedman
, Dan Halsted
, Daniel Hammond
, Gabriel Hammond
, Susan Leber
, Lauren McCarthy
, Harry Patramanis
, Jennifer Todd
, Caylena Andres
|
Görüntü Yönetmeni
|
Manel Ruiz
|
Set Fotoğrafçısı
|
Linda Kallerus
|
Eş Yapımcı
|
Susan Leber
|
Özel Efektler
|
Mike Myers
|
Set Yapımcısı
|
Susan Leber
|
Dublörler
|
Joey Giambattista
, Nitasha Bhambree
, Mike Burke
, Declan Mulvey
, Kevin Rogers
, Manny Siverio
|
Görsel Efektler
|
Brian Battles
, Pinar Comezoglu
, Shaina Holmes
, Pavel Hristov
, Franz Kol
, Sarah McCulley
, Charlotte Raffi
, Andrew Sagar
|
Ses Mikseri
|
Anton Gold
, Michael Sterkin
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Sarah Hindsgaul
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Maya Hardinge
, Krystal Phillips
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Melinda Ziyadat
, Dion Matthews
|
Set Dekorasyon
|
Robert Covelman
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Dania Saragovia
|
Oyuncu Seçimi
|
Monika Mikkelsen
, Christine Allegra Lo
, Barbara McNamara
, Pamela Pearl
|
Ses
|
Justine Baker
, Hunter Berk
, Marko Costanzo
, Mark DeSimone
, Tom Fleischman
, Anton Gold
, Maegan Hayward
, Bill Higley
, Frank Kern
, Marissa Littlefield
, Travis MacKay
, David C. Manahan
, Branka Mrkic
, Eric Potter
, Rehan
, Paul Tirone
, Samuel Miille
|
Kamera Teknisyeni
|
Cliff Alphonse
, Adam Barbay
, Jeffrey Steven Brink
, Dan Brosnan
, Radium Cheung
, Isabel Coixet
, Michael Fuchs
, Corey Gegner
, Will Gottlieb
, Rob Harlow
, Alec Jarnagin
, Linda Kallerus
, Joel Minnich
, Jason Montague
, Andrew Sadtler
, Guillermo Tuñon
, Alfonso Díaz
|
Yönetici yapımcı
|
Eleni Asvesta
, Harry Patramanis
, Dan Halsted
, Jennifer Todd
, Gabriel Hammond
|
Kameraman
|
Isabel Coixet
|
Yardımcı
|
Margaret Donlin
, Hervender Singh
|
Set Tasarımı
|
Anu Schwartz
|
Yapım Yöneticisi
|
Devorah DeVries
, Lindsey Lefkow
|
Müzik Jenerik Yapımcısı
|
Dhani Harrison
, Paul Hicks
|
Oyuncu Asistanı
|
Todd M. Hofacker
, Alex Mabred
, Katelyn Manley
|
ADR Editörü
|
Marissa Littlefield
|
İlave Kurgu
|
Keith Reamer
|
Dublörler Koordinatörü
|
Manny Siverio
, Janet Paparazzo
|
Ses efektleri Editörü
|
Eugene Gearty
|
Müzik Süpervizörü
|
Mary Ramos
|
Kostüm Sorumlusu
|
Marisa Ferrara
, Brittany Griffin
, Aminah Haddad
, Minji Kim
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Dhani Harrison
, Paul Hicks
|
Senaryo
|
Sarah Kernochan
|
Teşekkürler
|
Reed Brody
, Joan Juliet Buck
, Michael Legato
, Robert Legato
, Laura Lewis
, Lia Mayer-Sommer
, Will McLaughlin
, Jerry Minor
, Eva Radke
, Hunter Stiebel
, David Zonshine
, Harold Dieterle
, Philip Stockton
, Lisa Carr
|
Diğer
|
Sarah Kernochan
|
Diğer
|
Maya Amsellem
, Michelle Chang
, Bonnie Cook
, Colette Hallinan
, Veronica Heffron
, Todd M. Hofacker
, Sue McGraw
, J. Brent Peebles
, Elsa Ramo
, Eve Schoukroun
, Julia Solomonoff
, Carla Sospedra
, Fabien Westerhoff
, Neal Andrus
, Margaret Donlin
|
Senaryo Süpervizörü
|
Tess Malone
, Leslie Zak
|
Müzik
|
Missy Cohen
, Mary Ramos
, Davide Rossi
, David Zonshine
, Dhani Harrison
, Paul Hicks
, Pirashanna Thevarajah
|
Mekan Yöneticisi
|
Denise Violante
, Charles Zalben
|
Editoryal Hizmetler
|
Matt Breitenbach
, Scott Brock
, Philippe Majdalani
, Zach Wolf
|
Yardımcı Butafor
|
Raquel Cedar
|
Genel
|
Victoria Farrell
, Keith Reamer
, Thelma Schoonmaker
, David Boulton
, Elsa Ramo
, Marko Costanzo
, Mark DeSimone
, Julia Solomonoff
, Corey Gegner
, Radium Cheung
, Nicholas Williams
, Bill Higley
, Philippe Majdalani
, Wade Barnett
, Travis MacKay
, Kevin Rogers
, Adam Barbay
, Nicholas Cochran
, Alejandro Ramia
, Edward Drohan IV
, Jessica Templin
, Marina Parker
, Maria Sylvania
, Alfonso Díaz
, Tim Stacker
, Dan Brosnan
, Abraham Altbuch
, Matthew Breitenbach
, Tom Cioccio
, Andrew Brinkman
, Guillermo Tuñon
, Michelle Chang
, Colette Hallinan
, Luke Tomalin Sherman
, Robert Keymer
, Tanesha Hartsfield
, Roy Zarrow
, Shaun Joye
, Martin Zeichner
, Alberto Peter Villafane
, Killian Sobel
, Mary Neary
, James Martin
, Vernon Rodriguez
, Hudson Meredith
, Vanessa Barzuna
, Eddy Mayer
, Stephan Prevost
, Toni Calix
, Julia Almonte
, Andrew Straw
, David Berman
, Molly Sackett
, Felix Rivera
, Brian 'Skip' Whitfield
|