Şeytanı Gördüm Yorumları

Şeytanı Gördüm filmi detayları

@selonat

1 gün önce

8 / 10

Öncelikle klasik bir senaryonun olmadığını net olarak söyleyebiliriz, izlemesi gayet Zorlu ,ağır şiddet sahneleri içeren ve psikolojik olarak yıpratıcı bir film. kesinlikle herkese göre değil .ben yönetmenin diğer filmlerinden de izlemiştim sevdiğim bir yönetmen, sinema severlerin izlemesini tavsiye ederim.
Kore sineması intikam filmlerini farklı bir açıyla ele almaktan muazzam bir zevk duyuyor.
B

@bestowal

2 ay önce

4.3 / 10

Kedinin fare ile oynaması diyip edebî bir ifade ile başlasam da tek olumlu kelimelerim bu olurdu. Haricinde canice, sıkıcı ve çok kaba bir film. Kesinlike tavsiye etmiyorum...

@astro

2 ay önce

Sanırım bir insana vicdanından daha büyük bir ceza verilemez. Vicdanı yoksa da ne yaparsan yap cezalandırmış olamazsın.

@kbrcktlbs

5 ay önce

8 / 10

Birkaç mantık hatası olduğunu gözardı edersek gayet başarılı bir film

@ibrahimguney45

1 yıl önce

7.5 / 10

Oldboy kadar iyi olmasa da iyi bir intikam filmi diyebilirim. Psiko severler izlesin mutlaka.

@betelgeuze

1 yıl önce

Sıkı bir intikam filmiydi. Ben çok beğendim. Elbette mantıksız olan yerler var ama onları es geçiyorum. Psikopatlık seviyormuşum onu gördüm :) Choi Min-sik nasıl bir manyaktın sen öyle ! Koltuğa çivi gibi çaktı. İzleyiniz!

@swachmen

2 yıl önce

Arkadaşlar lütfen bana Kore mafya filmi ve dizisi önerin mesela New world, Outlaws tarzı, Kurtlar vadisi tarzı yani racon içeren ciddi Kore yapımları istiyorum..
Ve Şeytanı gördüm, Mazisi olmayan adam gibi sen öyle su çok iyi seri katil temalı filmlerde önerebilirsiniz şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum

@iamgzde

5 yıl önce

Şeytanı yakalarken Şeytan mı olmak gerekir? Avını bırakmaktan zevk alan bir avcı misali izleyeceğiniz bir intikam filmi. Psikolojik bir gerilim ve öyle denildiği gibi iğrençlikle alakası yok. Psikolojik değişimler her insanda farklı şekillerde görülebilir. Kaldı ki birini öldürmek. Amaç burada bir adamın katil olması değil onu katil eden sebep ve onu kovalayan kişinin bunu yapmadaki sebepleri. Yaşanılan acı ve deneyimler işkencenizi de uygulayışını da değiştirebilir. Bu yönden baktığınızda acıya odaklanmak ve oyunun kurgusunu anlamak daha faydalı duruyor. Ve Lee byung Hun. Çok teşekkürler A Bitter Sweet Life dan sonra böyle bir yapıtla gelebilmen. Evet sende bir binbir suratsın benim için.
R

@rectangularr

6 yıl önce

Psikopatlığın sınırılarını zorlayan iki karakter intikamın da sınırlarını zorluyorlar. Filmde ayrıca bokunda boncuk bulmaya örnek teşkil eden bir sahne de mevcut :)
H

@hakanx

7 yıl önce

8 / 10

Tecavüzcü adama yapılan işkenceden zevk alan başka biri daha var mı yoksa yalnız mıyım? Hangimiz şeytan?
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL