Yönetmen
|
Leigh Whannell
|
Senarist
|
Leigh Whannell
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
James Ao
Militarised Police Officer (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Sarah Domeier Lindo
|
Yapım Muhasebecisi
|
Gina Hallas
, Sandie Morris
|
Yapım Koordinatörü
|
Mimi Davis
|
Şive Koçu
|
Jenny Kent
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ben Timony
, Sarah Enticknap
, Lisa Tomasetti
|
ADR ve Dublaj
|
Polly McKinnon
|
Heykeltıraş
|
Steven Carroll
|
Işık Şefi
|
Karl Engeler
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Katerina Mitropoulos
|
Görsel Efektler
|
Glen Cone
, Egan Wesener
, Dobbie Jake
, Nadia Ascione
, Niki Bern
, Kate Bernauer
, Rebecca Burnett
, Ryan Coates
, Glenn Cone
, Rob Conn
, Darren Coombes
, Jonathan Dearing
, Matt Ebb
, Matt Greig
, Antony Haberl
, Edwina Hayes
, Gabrielle Joosten
, Robert James Kelly
, Mark Kwanten
, Ross Macpherson
, Garth O'Bryan
, Monique O'Halloran
, Liam O'Kane
, Syna San
, Evan Shipard
, Kate Stenhouse
, Caleb Thompson
, Georgie Uppington
, David Van Dyke
, Ethan Vellacott
, Randy Vellacott
, Brett Walter
, Tane Welham
, Matthew Wigg
, Chase Worland
, Joe Tsung-Yu Wu
, Benjamin James Ying
, Mahdi Manar
|
Kostüm Sorumlusu
|
Fiona MacKinnon
, Tami Holton
, Camilla McKewen
|
Boom Operatörü
|
Hiroyuki Igarashi
|
Işık Teknisyeni
|
Massimo Luongo
|
Butafor
|
Pia McDowell
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jessica Rogers
|
Marangoz
|
Dylan Black
, Tom St Jack
, Avery Walker
, Clint Wall
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Manuel Caracciolo
|
Başlık Tasarımı
|
Scott Geersen
|
3B Uzmanı
|
David Williams
|
Dış Sesler
|
Gina Gyles
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Shelley Farthing-Dawe
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Toby Pease
|
Teşekkürler
|
Simon Barrett
, Angus Sampson
, Michael Spierig
, Peter Spierig
, James Wan
|
Makyaj Sorumlusu
|
Vaso Babic
, Alice Baueris
, Dyan Gregoriou
, Seth Justus
, Maggie Kolev
, Troy McManus
, Leah Meurer
, Rachelle O'Donnell
, Selena Pertzel
, Rachel Scane
, Eden Small
, Zeljka Stanin
, Chiara Tripodi
, Larry Van Duynhoven
, Edward Yates
|
Dublörler
|
Chris Anderson
, Philli Anderson
, Marky Lee Campbell
, Matthew Campbell
, Michael M. Foster
, Rian Goodge
, Bryce Hardy
, Adam Howell
, Jayden Irving
, Graham Jahne
, Zia Kelly
, Ri-Jie Kwok
, Kenny Low
, Carla McLeish
, Dave Mondon
, Deirdre Naughton
, Joe Pampanella
, Puven Pather
, Warwick Sadler
, Mike Snow
, Sharelle Starr
, Hayden Stewart
, Laura Sutton
, Graham Vincent
, Chris Weir
, Alex Yakimov
|
Diğer
|
Rachel Chakman
, Stephen Cunnington
, Clement Dunn
, Scott Geersen
, Sophie Gregg
, Gina Hallas
, Liam Heyen
, Natalie Erika James
, Lauren Keely
, Jenny Kent
, Aaron Khristeus
, Gemma Levinson
, Zac Locke
, Sandie Morris
, Kylie Muller
, Courtney Nicholas
, Roy Samuelson
, Sophie Siomos
, Cyna Strachan
, Vivienne Vaughn
, Scott Warwick
|
Editoryal Hizmetler
|
Marcus Bolton
, Hunter Clancey
, Stewart Dean
, Ahmad Halimi
, Olga Hamlet
, Adrian Hauser
, Dwaine Hyde
, Jonathan Keogh
, Melanie Kuan
, Shannon Longville
, Renee Minasian
, Jennifer Raymond
, Tom Reiser
, Andre Rivas
, Jo Spillane
, Cyna Strachan
, Matthew Wigg
, Jose Williams
|
Kamera Teknisyeni
|
Glenn Arrowsmith
, Michael Baker
, Peter Beeh
, David Birrell
, Mark Bradford
, Dane Clarke
, Jensen Cope
, Karina Davies
, Sebastien Deveze
, Karl Engeler
, Sarah Enticknap
, Shelley Farthing-Dawe
, Jonathan Haynes
, Jayden Irving
, Andrew Jerram
, Andrew AJ Johnson
, David 'Rusty' Leckonby
, Ricky Loncaric
, Massimo Luongo
, Justin Meinesz
, Dan Mitton
, Darryl Murphy
, John Regan
, Clinton Roche
, Rachel Sieger
, Tom Tcimpidis
, Ben Timony
, Lisa Tomasetti
, Sarah O'May Turner
, Anthony Veith
, Steve Wells
, Warwick Field
|
Özel Efektler
|
Camilla Camelot Bassi
, Alice Baueris
, Brenden Barry Brown
, Steven Carroll
, Maxine Dennett
, Clint Dodd
, Chris Kemp
, Katerina Mitropoulos
, Hauk Olafsson
, Herman Olguin
, Jessica Power
, Angelo Sahin
, Andrew Wallis
, Brock Wareham
|
Ses
|
Steve Baine
, Adam Baker
, Emma Bortignon
, Tom Burns
, Ryan Cole
, Brendan Croxon
, Joel Dougherty
, Will Files
, Gina Gyles
, Justin Herman
, P.K. Hooker
, Hiroyuki Igarashi
, Ken McGill
, Polly McKinnon
, Andrew Miller
, Daniel Moctezuma
, Peter Persaud
, Andrew Ramage
, Dean Ryan
, Chris Terhune
, Matt Coffey
, Tyler Rambie
|
İkinci Birim
|
Andy Canny
, Damien M. Grant
, Tom Jecks
, Karen Mahood
, Toby Pease
, Ian 'Scooter' Welbourn
|
Operasyon Yöneticisi
|
Mark Barlow
, Marcus Bolton
, Liam Heyen
, Jane Maguire
, John Portnoy
|
Yapım Sanatçısı
|
Felicity Abbott
|
İnşaat Formeni
|
Dean Norman
, Dave Bartlett
|
Sinematografi
|
Stefan Duscio
|
Müzik
|
Jed Palmer
, Zoë Barry
, Jemma Burns
, Joshua Fielstra
, Brett Pierce
, Christian Scallan
|
Üretim Hizmetleri
|
Rosemary Blight
, Jason Blum
, Bailey Conway
, Phillip Dawe
, Stewart Dean
, Kylie du Fresne
, Ben Grant
, Brian Kavanaugh-Jones
, Charles Layton
, Michelle Russell
, Couper Samuelson
, Beatriz Sequeira
, Jeanette Volturno
, Leigh Whannell
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Joel Dougherty
|
Steadicam Operatörü
|
Andrew AJ Johnson
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Tom Jecks
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Anthony Veith
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Jayden Irving
, Mark Bradford
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Ian 'Scooter' Welbourn
|
Oyuncu Seçimi
|
Terri Taylor
, Nikki Barrett
, Ally Conover
, Sarah Domeier Lindo
, Andrew Thompson
|
Set
|
Justin Meinesz
, Darryl Murphy
|
Ses efektleri Editörü
|
Chris Terhune
, Emma Bortignon
, Ken McGill
, Adam Baker
|
Saç Tasarımcısı
|
Chiara Tripodi
|
Dublörler Koordinatörü
|
Chris Anderson
|
Mekan Yöneticisi
|
Alistair Reilly
, Julian Duggan
, Drew Rhodes
|
Eş Yapımcı
|
Phillip Dawe
, Bailey Conway
, Beatriz Sequeira
|
Set Tasarımı
|
Michael Bell
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Edwina Hayes
, David Van Dyke
, Gabrielle Joosten
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Will Files
, P.K. Hooker
|
Yardımcı Editör
|
Ahmad Halimi
, Matthew Wigg
, Shannon Longville
|
Protez Tasarımcısı
|
Larry Van Duynhoven
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Syna San
, Liam O'Kane
|
Görüntü Yönetmeni
|
Stefan Duscio
|
Editör
|
Andy Canny
|
Set Yapımcısı
|
Michelle Russell
|
Müzik Editörü
|
Brett Pierce
|
Yapımcı
|
Jason Blum
, Brian Kavanaugh-Jones
, Kylie du Fresne
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Felicity Abbott
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Angelo Sahin
|
Yönetici yapımcı
|
Leigh Whannell
, Rosemary Blight
, Ben Grant
, Charles Layton
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Chiara Tripodi
|
Yeşil Sorumlusu
|
Christopher Hand
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Jed Palmer
|
Senaryo Süpervizörü
|
Aria Harrison
, Carol A. Compton
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jonathan Dearing
|
Dövüş Koreografı
|
Chris Weir
|
2. Ünite Sinematograf
|
Shelley Farthing-Dawe
|
Kast Asistanı
|
Ally Conover
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Glenn Arrowsmith
|
Butafor yapımcısı
|
Craig Fison
|
Hava Kamerası
|
Peter Beeh
|
1. Kamera Asistanı
|
Andrew Jerram
|
Sanat Yönetimi
|
Mandi Bialek-Wester
, Phoebe Roberts
, Dave Bartlett
, Michael Bell
, Dylan Black
, Manuel Caracciolo
, Steven Carroll
, Craig Dermody
, Mitchell Dickie
, Billie Egan
, Craig Fison
, Todd Gingell
, Amanda Grillini
, Anthony Hatfield
, Sophie Hayward
, Xavier Irvine
, Sam Jamieson
, John Lambert
, Pia McDowell
, Tim McGaw
, John McKenna
, David Morris
, Ross Murdoch
, Sam Noack
, Dean Norman
, Nick Pearson
, Anastassia Poppenberg
, Leah Popple
, Jessica Rogers
, Camilla Ruig
, Tom St Jack
, Harrison Trubie
, Avery Walker
, Clint Wall
, Michael Wolff
|
Görsel Efekt Editörü
|
Matthew Wigg
, Ethan Vellacott
, Chase Worland
|
Ses Kayıtçısı
|
Andrew Ramage
|
Silah Danışmanı
|
Scott Warwick
, Stephen Cunnington
|
Kostüm Tasarımı
|
Maria Pattison
|
Set Dekorasyon
|
Katie Sharrock
|
Müzik Süpervizörü
|
Jemma Burns
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Ryan Cole
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Ryan Cole
|
Ses Tasarımcısı
|
P.K. Hooker
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Phoebe Roberts
|
Genel
|
Steve Baine
, Randy Vellacott
, Zeljka Stanin
, Amanda Grillini
, Rachelle O'Donnell
, Andrew Thompson
, Adrian Hauser
, Peter Persaud
, Tom Burns
, Jo Spillane
, Tom Reiser
, Brendan Croxon
, David Williams
, Eden Small
, Kylie Muller
, Dwaine Hyde
, Maggie Kolev
, Dyan Gregoriou
, Leah Meurer
, Selena Pertzel
, Ross Murdoch
, Craig Dermody
, Mitchell Dickie
, Todd Gingell
, David Morris
, Nick Pearson
, Anastassia Poppenberg
, Camilla Ruig
, Harrison Trubie
, Tom Tcimpidis
, Jensen Cope
, Jonathan Haynes
, Karina Davies
, Camilla McKewen
, Tami Holton
, Lauren Keely
, Ryan Coates
, Darren Coombes
, Monique O'Halloran
, Ben Ying
, Antony Haberl
, Nadia Ascione
, Kate Bernauer
, Mark Kwanten
, Ross Macpherson
, Garth O'Bryan
, Tane Welham
, Herman Olguin
, Jessica Power
, Andrew Wallis
, Jonathan Keogh
, Andy Canny
, Daniel Moctezuma
, John Regan
, Xavier Irvine
, Damien M. Grant
, Rachel Chakman
|