Ters Yüz 2 Yorumları

Ters Yüz 2 filmi detayları

@unexpected

1 hafta önce

8 / 10

Çok eğlenceli ve güzeldi ilk filmi kadar duygu yüklüydü çok beğendim

@furkandgn9

2 hafta önce

7.8 / 10

Filmin açılışında ergenliğe geçiş süreci çok temelsiz ve aceleyle anlatılıyor. Fakat hokey seçmeleri ve çocukluk arkadaşlıkları gibi basit bir konu üzerinden muazzam bir altyapı kuruluyor. Bu kadar ufak bir anlatının böylesine büyük duygularla bezenmesi oldukça gerçekçi ve filmin "kendinizi önemseyin, duygularınızla barışın" mesajına iyi hizmet ediyor.

Animasyon çeşitliliği olarak epey kısıtlı bir film ne yazık ki. Bu bütçe veya yapımcı tercihi gibi görünüyor. Ancak çok fazla simgesel çizim ile hatırda kalıcı bir sanat dili de oluşturmuşlar.

Neredeyse 10 yıllık bekleyişe değen bir film oldu. Bu tarz filmleri bir yetişkin olarak, inatla sinemada izlemek, insanların bakışları altında eğlenip belki ağlamak da güzel oluyor. Hokey seçmeleri kısmı da beni 2010'lu yıllardaki basketbolcu olma hayalimden yakaladı. Neredeyse bir spor filmi de izliyoruz.
B

@benran

3 hafta önce

7.5 / 10

İlk filmin gerisinde kaldığını düşünüyorum. Ergenliğe yeni girmiş bi çocuk için yazılabilecek çok fazla konu varken hokey üzerinden dönüp durmak filmi biraz sıkıcılaştırmış. Ancak yine de gözlerimin dolmasına engel olamadım çok şekerler ya. Yeni katılan karakterleri izlemesi de aşırı eğlenceli. Keşke daha uzun olsaydı. Çok koştur koştur çekilmiş bir filmdi. Ne temel beş duyguyu görebildik yeterince ne de -kaygı dışında- yeni katılan arkadaşları. 3.film gelir inşallah ya :(

@aysekumsar

1 ay önce

9 / 10

Çoğu çocuk, çocuk kalmış yetişkin ve farkında olmak isteyen bireylerin izlemesi gereken bir animasyon :)

@kerimonay

1 ay önce

10 / 10

Ya sen tarihin en iyi animasyonu filan mısın? Muhteşemdi. Bir an önce çocuğum olsa da izlesem
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL