Yönetmen
|
William Eubank
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baş Animatör
|
Bartek Kujbida
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Hugh Sicotte
|
Ressam
|
Rick Broderman
, Kerry Brown
, Wendy Guerrera
, David Dowling
, Tracy Plunkett
|
Dış Sesler Editörü
|
Matthew Harrison
|
Görsel Efekt Öncesi Süpervizörü
|
Michael Solorzano
|
2B Sorumlusu
|
Ruslan Borysov
|
Çevirmen
|
Bárbara Morelos-Zaragoza
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Art Villasenor
|
Modelleme
|
Provash Paul
, Madhav Kumar
|
Yapım Sorumlusu
|
Sasha Veneziano
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Joseph Cassady Harris
, Matt Zaff
, Saul Cruthirds
, Brian Schuyler
, Christopher Fuentes
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mathew Dunne
|
Yükleyici
|
Zander White
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Anna Holley
, Jennifer Castaneda
|
Yapım Koordinatörü
|
Sam Horton
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
David Waters
|
VFX Işık Sanatçısı
|
Dennis Gronau
, Lara Cores
, Angel Villaseñor
, Pablo Vázquez
, Qian Gagné
, Andreas Muller
|
Yapım Muhasebecisi
|
Doris Hellmann
|
Baş Kostümcü
|
Jessica Carpenter
|
Yardımcı Editör
|
Steven Cuellar
, Jim Schulte
|
Baş Animasyon
|
Maharshi Joseph
, Daniel Alvite
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Sophia Welch
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Rachel Nowik
|
Görsel Efekt Editörü
|
Kelly Noordermeer
, Bianca Cuffaro
|
Terzi
|
Patty Spinale
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Liz Corbett
|
Işık Asistanı
|
Russell Beard
|
Özel Efektler
|
Steve Austin
, Mark R. Byers
, Jim Charmatz
, Dawn Dininger
, Roderic 'Mick' Duff
, Damian Fisher
, Michaela Holgate
, Lindsay MacGowan
, Shane Mahan
, Wes Mattox
, Lee Alan McConnell
, Jennifer Picard
, Thomas Rasada
, John Rosengrant
, John Rosploch
, Steve Sosner
, Mark Stanton
, Alanna Suen
, Keith Suzuki
, George Troester
, Damon Weathers
, Patrick Edward White
, Andrea Wiersma
, Bryan Wohlers
, Raymond Benavidez
, Joe Klein
, David Monzingo
|
VFX Sanatçısı
|
Duy Pham
|
Yardımcı Dublör
|
Regis Harrington
, Michael Trisler
, Joe Nin Williams
, Jonathan Arthur
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Kevin Halloran
|
Dublörler
|
Kevin Abercrombie
, Jonathan Arthur
, Tim Bell
, Jeff Brockton
, Chris Bryant
, Dawn Dininger
, Joe Dryden
, Edward A. Duran
, Andy Dylan
, Regis Harrington
, Nito Larioza
, Aaron Matthews
, Kelly Phelan
, Simon Potter
, Brooklyn Proctor
, Mark Rayner
, Kevin Reid
, Corrina Roshea Bobb
, William Scharpf
, Preston Schrag
, David Schultz
, Diz Sharpe
, Angel Lia Spitale
, Michael Trisler
, Stanley White Jr.
, Joe Nin Williams
, Johnny Yang
, Jim Pearson
|
Diğer
|
Jon Bailey
, Aaron Becker
, Eric Berris
, T.J. Bryson
, Chris Clinton
, Brian T. Delaney
, Taylor DiMarco
, Deborah Domínguez
, Sean J. Donnelly
, Keith Ferguson
, Jason Gruich
, Ryan Jefferson Hays
, Doris Hellmann
, Sam Horton
, Caitlin Jackson
, Rebecca Llorella
, Bruce Vincent Logan
, Adriane McCray
, Troy James Miller
, Karen Milliken
, Shanna Morrow
, Kristin Peterman
, Natalie Peyser
, Anastasiya Rul
, Alphonse Swinehart
, John Teal Jr.
, Matthew Wolf
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Doug Dovichi
|
Editoryal Hizmetler
|
Bob Allen
, Ray Boniker
, Jennifer Castaneda
, Steven Cuellar
, Laurent Dupepe
, Stacey England
, Anna Holley
, David Kashevaroff
, Danny Keefe
, Joe Ken
, Illya Laney
, Max Magbee
, Timothy Llewellyn Moxey
, Stephen Nakamura
, Alex Oreman
, Jim Schulte
, David Heinz
|
Kostüm Sorumlusu
|
Adriane Bennett
, Jessica Carpenter
, Chelsea DeScenna
, Annette Farnsworth
, Rachael Hranka
, Brittany Lathan
, Edward Malys
, Gayle Merindino
, Erica Rice
, Rob Seal
|
Animasyon
|
Daniel Alvite
, Art Curry
, Maharshi Joseph
, Aram Lakhotia
, Michael Langford
, Puneethpb
, Shane Richards
, Jamie Austad
|
Kamera Teknisyeni
|
Austin Alward
, Joshua Anderson
, Brad Baker
, Robert M. Barr
, Russell Beard
, Zachary Blosser
, Sean Brown
, Luke Cauthern
, Ryan Chamberlain
, Roberto De Angelis
, Eric DePoorter
, Lou Divincenti
, Austin Doyle
, Nathan Fung
, Dan Furst
, Matthew Gaumer
, Mark Haas
, Dallas Hollomon
, Richard T. Hoover
, Nathan Hughes
, Dana Hunt
, Michael D. Kennedy
, Nick Kramer
, Dan Lacy
, Brandon Langlois
, Kevin Luster
, Alan Markfield
, Bradley Martin
, Rafel Montoya
, Jonathan Morrill
, Greg Morris
, Anthony G. Nakonechnyj
, Nick Nicolay
, Max Patrucco
, Brad Peterman
, Cody Pollock
, Jimi Ryan
, Stephen Vicari
, Art Villasenor
, Charles B. Walker
, Jim Wayer
, Jordan Whaley
, Zander White
, Dan Wyssmann
, Ferdinand Duplantier Jr.
|
Görsel Efektler
|
Wakeel Ahmad
, Andreas Andersson
, George Antzoulides
, Sivakumar Arunachalam
, Ruth Asensio
, Anelia Asparuhova
, Kenneth Au
, Lluis Barcelo
, Eric Benedict
, Bhuvaneswaran
, Peter Blackburn
, Caroline Boisvert
, Axel Bonami
, Ruslan Borysov
, Mark Carr
, Dipak Chetry
, Blair Clark
, Tara Conley
, Mollie Connor
, Lara Cores
, Bianca Cuffaro
, Kevin Culhane
, Samuel Côté
, Anthony D'Agostino
, Stanley A. Dellimore
, Brian DeMetz
, Cindy Deringer
, Etienne Devillée
, Kush Dhir
, Bhardwaj Divyanshu
, Scott Dougherty
, Keegan Douglas
, Antoine Engels
, Pierre Escande
, Laura Fitzpatrick
, Qian Gagné
, Nadim Ghaoui
, Joanna N. Goslicka
, Annemarie Griggs
, Dennis Gronau
, Nicolas Guiraud
, Utkarsh Gupta
, Jerry Hall
, Angela Han
, Alberto Herrera
, Isaac Hingley
, Todd Isroelit
, Indhu Jayaram
, Tyler Johnson
, Sudheesh Kattil
, Sudheesh Kk
, Nathan Koga
, Bartek Kujbida
, Kranthi Kumar
, Madhav Kumar
, Justin Lacalamita
, Alexandra Leuk
, David Lingenfelser
, Manolo Mantero
, Julie Marouzé
, Laszlo Mates
, Richard Matsushita
, Lauren McCallum
, DeJuan McCoy
, Kim Menaster
, Rebecca Mercurio
, Eli B. Michaud
, Vivek Mohan
, Giuseppe Motta
, Sarah Moussaif
, Andreas Muller
, Kelly Noordermeer
, Suman Paik
, Emese Papp
, Provash Paul
, Joshua Quiambao
, Satheesh Rangasamy
, Denis Reva
, David Rohloff
, Leema Rose
, Craig Saxby
, Yi Shan
, Vishal Shinde
, Jay Shindell
, Swain Shiv
, Michael Solorzano
, Amalia Stark
, Boyan Stoyanov
, Michael Struk
, Jalal Tchelebi
, Stevenson Thomas
, Megan Trezise
, Daniela Urbina Mendoza
, Kat VanderJagt
, Carolina Vazquez
, Sreejith Venugopalan
, Angel Villaseñor
, Pablo Vázquez
, Shawn Walsh
, Gongjin Wang
, Tim Weber
, Katie Wells
, Cameron Wheeless
, Andrew Winters
, Patrick Thomas O'Rourke
, Shreeharsha Rao
, Guillaume Berthoumieu
, Steve Ditchburn
, Siddharth Natarajan
|
Ses
|
Kyle Arzt
, Jim Brookshire
, Derek Casari
, Cary Clark
, Jack Cucci
, John T. Cucci
, J.M. Davey
, David Farmer
, David Grimaldi
, Justin Herman
, Thomas Jones
, Bob Kellough
, Wayne Lemmer
, David Lucarelli
, Sean Massey
, Dan O'Connell
, Kevin O’Connell
, Ryan Putz
, Erin Michael Rettig
, John Soukup
, Jerrell Suelto
, Greg ten Bosch
, Chris Terhune
, David Wolowic
, David Wyman
|
Editör Yardımcısı
|
Bob Allen
|
İkinci Birim
|
Mathew Dunne
, Nathan Parker
, Mark Rayner
, David Waters
|
Operasyon Yöneticisi
|
Steven Kaminsky
, Sasha Veneziano
, Kevin Halloran
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kimberly Amacker
, Mia Goff
, Annabelle MacNeal
, Stacey Panepinto
, Natalie Shea Rose
, Sarah Stamp
, Adam Walls
, Crystal Wells
|
Yapım Sanatçısı
|
Naaman Marshall
|
Sinematografi
|
Bojan Bazelli
|
Müzik
|
Marco Beltrami
, Brandon Roberts
, Pete Anthony
, Angela Claverie
, Joshua Fielstra
, Rossano Galante
, Benjamin Hoff
, Scott Hosfeld
, John Houlihan
, Andrew Kinney
, Tyson Lozensky
, Chris McGeary
, Jasper Randall
, Peter Rotter
, Buck Sanders
, Peter Oso Snell
, Edward Trybek
, Suzanne Waters
, Joe Zimmerman
|
Üretim Hizmetleri
|
Peter Chernin
, Tonia Davis
, Kevin Halloran
, Jared Purrington
, Jenno Topping
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ferdinand Duplantier Jr.
|
Hayvan Eğitmeni
|
Karen Milliken
, David Milliken
|
Yeşil Sorumlusu
|
Alexander Dimiati
, Joshua M.F. Jones
, Sylvester Morris Jr.
|
Hazır Boyacı
|
M.R. Seelig
|
Animasyon Süpervizörü
|
Michael Langford
|
Editör
|
Brian Berdan
, Todd E. Miller
, William Hoy
|
Yaratık Tasarımı
|
Abner Marín
, Leandre Lagrange
|
Ses Mühendisi
|
Erin Michael Rettig
|
Set Şefi
|
Jason Bedig
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Kevin O’Connell
, Wayne Lemmer
|
Sahne Sanatçısı
|
Simonette Berry
, Greg White
|
ADR Editörü
|
Sean Massey
|
Başlık Tasarımı
|
Aaron Becker
|
Steadicam Operatörü
|
Roberto De Angelis
|
Kameraman
|
Roberto De Angelis
, Greg Morris
|
Set Tasarımı
|
Sarah Contant
, Mark Hitchler
, John Moredock
, Kristen Jenkins
, Walter Schneider
|
Işık Şefi
|
Anthony G. Nakonechnyj
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Erica Rice
|
Ses efektleri Editörü
|
David Grimaldi
, Chris Terhune
, Greg ten Bosch
, Justin M. Davey
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Blair Clark
, David Lingenfelser
, Kenneth Au
, Axel Bonami
, Keegan Douglas
|
Ses Tasarımcısı
|
David Farmer
, Bob Kellough
|
Oyuncu Seçimi
|
Angela Demo
, Johnny Gidcomb
, Sophia Welch
|
Görüntü Yönetmeni
|
Bojan Bazelli
|
Set Dekorasyon
|
Karen Frick
|
Kostüm Tasarımı
|
Dorotka Sapinska
|
Hikaye
|
Brian Duffield
|
Senaryo
|
Adam Cozad
, Brian Duffield
|
Sanat Yönetimi
|
Scott Plauche
, Kelly Curley
, Ravi Bansal
, Loic Zimmermann
, Erik Osusky
, Spencer J. Abadie
, Jason Bedig
, Simonette Berry
, Edward J. Borasch Jr
, Rick Broderman
, Andrea Chiampo
, Randall S. Coe
, Sarah Contant
, Carl Counts
, Saul Cruthirds
, Jeno Delli Colli
, Russ Doyle
, Taylor Dyer Dressler
, Jaime Fernandez
, Sonia L. Garcia
, Drew Guajardo
, Joseph Cassady Harris
, Mark Hitchler
, Kristen Jenkins
, Michael A. Johnson
, Billy 'Jilly Bones' Jones
, Philip Keller
, Camile Kelsey
, Joey Kent
, Chris Kibler
, Leandre Lagrange
, Gerald J. Lajaunie
, Abner Marín
, Brian Mccolgan
, Henry McGee
, Elijah McNeal
, John Moredock
, Antony Nguyen
, Alex Nice
, Rachel Nowik
, RIP Odebralski
, Kyle S. Plowden
, Steffen Reichstadt
, George Sanchez
, Carlos Savant
, Walter Schneider
, Brian Schuyler
, Emmanuel Shiu
, Hugh Sicotte
, Aaron Sims
, Murray Steele
, Valek Sykes
, Alejandra Tovar
, Andree Wallin
, Greg White
, Ben Wolcott
, Michael Wynn
, Matt Zaff
, David Masson
, Colin Shulver
|
Yönetici yapımcı
|
Kevin Halloran
|
Yapımcı
|
Jenno Topping
, Peter Chernin
, Tonia Davis
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Naaman Marshall
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Carl Counts
|
Yardımcı Butafor
|
Drew Guajardo
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marco Beltrami
, Brandon Roberts
|
Set Kostümcüsü
|
Brittany Lathan
, Chelsea DeScenna
|
Set
|
Ryan Chamberlain
, Nathan Fung
, Kevin Luster
, Nathan Hughes
, Sean Brown
, Dan Lacy
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Brian DeMetz
|
Dolly Sorumlusu
|
Richard T. Hoover
, Luke Cauthern
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jimi Ryan
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Max Patrucco
, Charles B. Walker
, Eric DePoorter
, Lou Divincenti
, Dallas Hollomon
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Johnny Gidcomb
|
Işık Teknisyeni
|
Jonathan Morrill
, Jordan Whaley
, Rob 'Church' Rosales
, Bradley Martin
, Brandon Langlois
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Sarah Stamp
|
Ses Mikseri
|
David Wyman
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Tim Weber
, Patrick Thomas O'Rourke
, Sarah Moussaif
, Tyler Johnson
, Justin Lacalamita
, Kranthi Kumar
, Craig Saxby
, Nadim Ghaoui
, Megan Trezise
, Indhu Jayaram
, Julie Marouzé
, Rebecca Mercurio
, Leema Rose
, Carolina Vazquez
, Kat VanderJagt
, Caroline Boisvert
, Alexandra Leuk
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Stacey Panepinto
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Erik Osusky
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Wayne Lemmer
|
Kuaför
|
Crystal Wells
|
Makyaj Sanatçısı
|
Annabelle MacNeal
, Adam Walls
, Mia Goff
|
Dublörler Koordinatörü
|
Mark Rayner
|
Yardımcı Ses Editörü
|
David Wolowic
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Annemarie Griggs
, Pierre Escande
, Tara Conley
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Laszlo Mates
, Manolo Mantero
|
Butafor
|
Edward J. Borasch Jr
|
1. Yardımcı Editör
|
David Kashevaroff
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Mark R. Byers
, Alan Scott
|
Set Fotoğrafçısı
|
Alan Markfield
|
ADR Sorumlusu
|
Thomas Jones
|
İnşaat Koordinatörü
|
Randall S. Coe
|
Genel
|
David Lucarelli
, Kimberly Amacker
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Adriane Bennett
, Derek Casari
, Philip Keller
, Alphonse Swinehart
, Brad Peterman
, RIP Odebralski
, Stephen Nakamura
, Hugh Sicotte
, Dan Wyssmann
, Jerrell Suelto
, Andreas Andersson
, Rafel Montoya
, Jaime Fernandez
, Steffen Reichstadt
, Puneethpb
, Peter Blackburn
, Sudheesh Kattil
, Vivek Mohan
, Alex Nice
, Austin Alward
, Matthew Gaumer
, Chris Kibler
, Ben Wolcott
, Gayle Merindino
, Zachary Blosser
, Natalie Shea Rose
, Sreejith Venugopalan
, Illya Laney
, Rob Seal
, Jeno Delli Colli
, Andrea Chiampo
, Elijah McNeal
, Andree Wallin
, Gerald J. Lajaunie
, Nick Nicolay
, Dana Hunt
, Bhuvaneswaran
, Angela Han
, Suman Paik
, Vishal Shinde
, Daniela Urbina Mendoza
, Art Curry
, Eli B. Michaud
, T.J. Bryson
, Stacey England
, Mark Pappas
, Richard Duarte
, Jack Cucci
, Amalia Stark
, Jerry Guerrero
, Cameron Wheeless
, Emma Isrdelit
, Max Magbee
, Aaron Sims
, Cindy Bond
, Antony Nguyen
, Brooklyn Proctor
, Corrina Roshea Bobb
, Aaron Matthews
, Kelly Phelan
, Preston Schrag
, Stanley White Jr.
, Angel Lia Spitale
, Chris Bryant
, Mark Rayner
, Brian Berdan
, William Hoy
, Todd E. Miller
|