Yönetmen
|
Fritz Böhm
|
Senarist
|
Fritz Böhm
Florian Eder
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
Matthew Rundell
, Robb Sullivan
|
Müzik
|
Martina Eisenreich
, Paul Haslinger
, Soeren Bauermeister
, Tom Broderick
, Charlie Campagna
, Greg Hayes
, Tracy McKnight
, Lauren Mikus
, Linda Perry
, Mark Skillingberg
, Allan Wilson
|
Müzik Süpervizörü
|
Soeren Bauermeister
|
Dijital Ortam
|
Alex Klippe
|
Yardımcı Editör
|
Morgan Wajda-Levie
|
Yangın Teknisyeni
|
Roy Savoy
, Paul O'Hanlon
|
Boom Operatörü
|
Bobby Roelofs
|
Diyalog Editörü
|
Achim Hofmann
|
Dış Sesler
|
Michael Stancyk
|
Ses efektleri Editörü
|
Alexander Würtz
, Achim Hofmann
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Christian Bischoff
|
Eş Yapımcı
|
Tomas Eskilsson
, Stephen Mao
, Kiri Kristin Trier
, Sean Wheelan
|
Ortak Yapımcı
|
Michael Liebman
|
Yönetici yapımcı
|
Soeren Bauermeister
, Christopher S Burke
, Rab Butler
, Timothy Christian
, Marco Henry
, Ken Hirsh
, Hardy Justice
, Steven Kemler
, Nic Marshall
, Sven Nuri
, David Palmer
, Lee Stobby
|
Set Yapımcısı
|
Marco Henry
|
Üretim Hizmetleri
|
Soeren Bauermeister
, Christopher S Burke
, Rab Butler
, Timothy Christian
, Tomas Eskilsson
, Marco Henry
, Ken Hirsh
, Hardy Justice
, William Kay
, Steven Kemler
, Michael Liebman
, Stephen Mao
, Nic Marshall
, Sven Nuri
, Celine Rattray
, Lee Stobby
, Trudie Styler
, Kiri Kristin Trier
, Liv Tyler
, Charlotte Ubben
, Sean Wheelan
, David Palmer
|
Sinematografi
|
Toby Oliver
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kim Rideout
, Claire Fowler
, David Palmer
|
Yapım Sanatçısı
|
Lauren Fitzsimmons
|
Makyaj Sorumlusu
|
Tiffanylee Adorno
, Lani Barry
, Sandee Dixon
, Rich Krusell
, Paul J. Mason
, Monet Moon
, Amy Porter
, Zachary Ripps
, Mike Rotella
, Vincent Schicchi
, Kristen Smith
, Alison Wadsworth
|
Operasyon Yöneticisi
|
Adam Piotrowicz
|
İkinci Birim
|
Lauren K. McGarry
, Alejandro Ramia
|
Ses
|
Christian Bischoff
, Tschangis Chahrokh
, Mik Cribben
, Christof Ebhardt
, Achim Hofmann
, Michael Karl Huber
, Warren Kleiman
, Rich Macar
, Bernhard Maurer
, Will Morton
, Bobby Roelofs
, Michael Stancyk
, Michael Sterkin
, Daniel Vogl
, Alexander Würtz
|
Özel Efektler
|
Paul O'Hanlon
, Roy Savoy
, Brian Schuley
|
Görsel Efektler
|
Andreas Alesik
, Alan Banis
, Benjamin Brand
, Florian Eder
, Oliver Eikhoff
, Robert Fernandez-Ferreira
, Sonny Hamberg
, David Harter
, Jasmin Hasel
, Olle Helje
, Jonas Kluger
, Elin Kothe
, Andrea Krupp
, Denissa Kulzer
, Michael Kulzer
, Lutz Lemke
, Aulo Licinio
, Linus Lindbalk
, Christian Lindholm
, Martin Malmqvist
, Thiago Lima Martins
, Anton Mitrakhov
, Oleksii Moskalenko
, Anders Nyman
, Martin Oberhaus
, Magnus Olsson
, Alexander Nicolas Ostermann
, Fabricio Rezende
, Daryna Rymareva
, John Salquist
, Viktor Samoilenko
, Kristian Talajic
, Nadine Thomas
, Freya Wheelan
, Sean Wheelan
, Darryl White
, Erica Winkler
, Marian Woller
, Nikolay Kostomarov
|
Kamera Teknisyeni
|
Kaity Barnes
, Sam Barth
, Nick Bartram
, Josh Batista
, Justine Berti
, Jeffrey Steven Brink
, Austin Castelo
, Sean Coia
, Joe Del Balzo
, Michael Dimmitt
, Lori Dinsmore
, Mark Dolan
, Kris Enos
, Michael Craig Ferguson
, Will Gottlieb
, Billy Green
, Matt Harding
, Quenell Jones
, Justin Kemper
, Matthew Kessler
, Kenneth Kildee
, Olivia Kimmel
, Jason Knobloch
, Nolan Maloney
, Kevin Martin
, Megan Masur
, Jack McDonald
, Wesley Ortiz
, Corey Pellizzi
, Daniel Sharnoff
, Callum Shaw
, Jamal Solomon
, Cory Stambler
, Tomas Velasquez
, Tyler Chong
|
Kostüm Sorumlusu
|
Natalie Abreu
, Rachel Dainer-Best
, Megan Stark Evans
, Mia Flanagan
, Marie A. MacDougall
|
Editoryal Hizmetler
|
Markus Baburske
, Peter Boyle
, Alex Klippe
, Morgan Wajda-Levie
|
Mekan Yöneticisi
|
Audrey Lorea
, Gine Lui
|
Diğer
|
Peter Boyle
, Jason Harris
, Brian Nitzkin
, Jason Reif
, Peter Pamela Rose
, John Sofillas
, Ian M. Stratford
, Bop Tweedie
, Sebastian Joseph Zimmermann
|
Dublörler
|
Chris Colombo
, Jen Egan
, Kevin Rogers
, Elliot Santiago
, Hannah D. Scott
, Manny Siverio
|
Teşekkürler
|
Timo Andert
, Tariq Anwar
, Fabian Ascher
, Clemens Bachmann
, Alexander Berner
, Gabriel Dedic
, Nils Engler
, Stipe Erceg
, Georg Feil
, Markus Förderer
, Jasmin Hasel
, Thomas Häberle
, Joel Kastelberg
, Dirk Lange
, Christine Lavaf
, Michel Mielke
, Jens Oberwetter
, Christopher Petzel
, Michael Praun
, Sarah Rebellato
, Horst Reiter
, Craig Richey
, John Schultz
, Alisa Sondak
, Michael Tennant
, Anna Thalbach
, Tom Weber
, Ismat Zaidi
|
Müzik Editörü
|
Mark Skillingberg
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Alan Banis
, Andreas Alesik
, Oleksii Moskalenko
, Michael Kulzer
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Lauren Fitzsimmons
|
Butafor
|
Juliana Ross
, Hasan Schahbaz
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Paul Haslinger
|
Yapımcı
|
Liv Tyler
, Charlotte Ubben
, Trudie Styler
, Celine Rattray
|
Kostüm Tasarımı
|
Vanessa Porter
|
Oyuncu Seçimi
|
Cindy Tolan
, Adam Caldwell
, Lee Genick
, Christine Nelson
|
Sanat Yönetimi
|
Mary Lena Colston
, Andrew Burgh
, David Cherof
, Florian Eder
, Cheyenne Ford
, Ryan Gertsen
, Nadya Gurevich
, James Hamme
, Mary Hodge
, Tommy Janulis
, Sarah Jensen
, Michael Kall
, Richard Lieberman
, Sarah Murphy
, Deneane Niebergall
, Bernadette Pino
, Lisa Ramos
, Juliana Ross
, Pierre Rovira
, Hasan Schahbaz
, Roland Trafton
|
Set Dekorasyon
|
Cheyenne Ford
, Von Chorbajian
, Deno Williams
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Monet Moon
|
Baş Kuaför
|
Kristen Smith
, Sandee Dixon
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Amy Porter
|
Makyaj Sanatçısı
|
Lani Barry
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Alison Wadsworth
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Mary Hodge
, Bernadette Pino
|
Kavramsal Tasarım
|
Florian Eder
|
İnşaat Koordinatörü
|
Pierre Rovira
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Andrew Burgh
, James Hamme
, Deneane Niebergall
, Roland Trafton
|
Görüntü Yönetmeni
|
Toby Oliver
|
Hava Kamerası
|
Jeffrey Steven Brink
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Freya Wheelan
, Oliver Eikhoff
, Denissa Kulzer
|
Başlık Tasarımı
|
Lutz Lemke
|
3B Sanatçısı
|
Olle Helje
, Aulo Licinio
, Richard Maegaki
, Thiago Lima Martins
, Magnus Olsson
, Fabricio Rezende
, John Salquist
, Darryl White
|
Set Kostümcüsü
|
Natalie Abreu
|
Baş Kostümcü
|
Marie A. MacDougall
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Rachel Dainer-Best
|
Steadicam Operatörü
|
Billy Green
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Will Gottlieb
, Matthew Kessler
|
Işık Şefi
|
Joe Del Balzo
|
Dolly Sorumlusu
|
Austin Castelo
|
Işık Asistanı
|
Josh Batista
, Mark Dolan
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Quenell Jones
|
Kameraman
|
Daniel Sharnoff
|
Drone Operatörü
|
Michael Craig Ferguson
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Erica Winkler
, Robert Fernandez-Ferreira
, Sean Wheelan
, Oleksandra Ivchenko
, Daryna Rymareva
, Viktor Samoilenko
|
Genel
|
Matthew Rundell
, Robb Sullivan
|