Yönetmen
|
Olivia Wilde
|
Senarist
|
Emily Halpern
Sarah Haskins
Susanna Fogel
Katie Silberman
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Aubrey Marie
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Mark Coffey
, Rachel Wardell
|
Yapım Ses Mikseri
|
Lisa Pinero
|
Boom Operatörü
|
David Raymond
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Jeremy Hays
|
Koreograf
|
Denna Thomsen
|
Su Altı Kamerası
|
Robert Settlemire
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Russell Farmarco
|
Birim Reklamcısı
|
Brooke Ensign
|
ADR Editörü
|
Russell Farmarco
|
Işık Teçhizat Şefi
|
James Barrett
|
Steadicam Operatörü
|
Chris Haarhoff
|
Diyalog Editörü
|
Daniel S. Irwin
|
Set Fotoğrafçısı
|
François Duhamel
|
Dublörler Koordinatörü
|
Tracy Keehn-Dashnaw
|
Şive Koçu
|
Joy Ellison
, Rowena Li
|
Teşekkürler
|
Allegra De Souza
, Spike Jonze
, Reed Morano
, Danny Morlock
, James Murphy
, Randall Poster
, Mark Romanek
, Maya Rudolph
, Sheryl Sandberg
, Casey Storm
|
Dublörler
|
Edward Bossert
, Allison Caetano
, Clay Cullen
, Jake Dashnaw
, Steve Davison
, Debbie Evans
, Donna Evans
, Reid Harper
, Linda Jewell
, Tracy Keehn-Dashnaw
, Mandy Kowalski
, Bethany Levy
, Ed McDermott II
, Robert Nagle
, Allan Padelford
, Heidi Pascoe
, Kara Petersen
, Hayley C. Rosales
, Tim Sabatino
|
Diğer
|
Mikey Alfred
, Mandy Anderson
, Michaela Anderson
, Aubree Bernier-Clarke
, Andy Berry
, Lauren Candela
, Sara Crowley
, Madeleine Curry
, Brooke Ensign
, Susana G. Esteban
, Jay Floyd
, Wendy Fuller
, Lee John Gilligan
, Shaun Gordon
, Robert Higginbotham
, Jacob D. Howard
, Peter Keahey
, Celeste Leipham
, John J. Lozada
, Mike Manning
, Paula Manzanedo-Schmit
, Molly McCandless
, Danny Morlock
, Joanne Ramos
, Emily LaRene Roberts
, Dee Schuka
, Natalie Sellers
, Kristina Soderquist
, Sarah Spearing
, Nancy A. Terriberry
, Denna Thomsen
, Brenda Finster
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Joanne Ramos
|
Yapım Muhasebecisi
|
Eric Layne
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Ben Harris
|
1. Yardımcı Editör
|
Dane R. Naimy
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Ashlee Mullen
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Hannah Hurney
|
Işık Asistanı
|
Jason Sidore
|
Ortak Yapımcı
|
Katie Ballaine
|
Kuaför
|
Rheanne Garcia
|
Set
|
Paul Parson
|
Baş Kostümcü
|
Coral Cunningham
|
Işık Şefi
|
Manny Tapia
|
Baş Kuaför
|
Stephanie Rives
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kristin Bree Calabrese
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Ryan McGuire
|
Set Sağlıkçısı
|
Jacob D. Howard
|
Butafor
|
Brenden Salmon
|
Kast Asistanı
|
Emily Buntyn
|
Yardımcı Butafor
|
Gilchrist Macquarrie
, Tony Maniaci
|
Yapım Koordinatörü
|
Sarah Spearing
|
Dış Sesler Editörü
|
Jordan McClain
|
Dolly Sorumlusu
|
Michael Wahl
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Louis Dargenzio
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Skip Lievsay
, Paul Urmson
, Onnalee Blank
, Mathew Waters
|
Yönetici yapımcı
|
Will Ferrell
, Adam McKay
, Scott Robertson
, Jillian Longnecker
, Alex G. Scott
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Scott Robertson
|
Set Dekorasyon
|
Rachael Ferrara
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Liz Lash
|
Sanat Yönetimi
|
Erika Toth
, Peter Beck
, Drew Bender
, Marcella Brennan
, Mary Florence Brown
, Scott Foster
, Alex Gabel
, Betty Krul
, Alexia Lee
, Gilchrist Macquarrie
, Thibault Pelletier
, Katie Peña
, Brenden Salmon
, Marcy Silver
, Tom Wagman
, Diane Zurn
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Robert Grasmere
, David Lebensfeld
, Grant Miller
, Culley Bunker
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Dan the Automator
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Andrew Stahl
|
Ses Mikseri
|
Lisa Pinero
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jason McCormick
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Tracey Landon
|
Ses efektleri Editörü
|
Shaughnessy Hare
, Bradley C. Katona
, Hector C. Gika
, Matthew Wilson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Katie Byron
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Onnalee Blank
, Mathew Waters
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Onnalee Blank
|
Yapımcı
|
Jessica Elbaum
, Chelsea Barnard
, Megan Ellison
, David Distenfeld
, Katie Silberman
|
Müzik Süpervizörü
|
Bryan Ling
|
Oyuncu Seçimi
|
Allison Jones
, Emily Buntyn
, Tracy Dixon
, Ben Harris
, Joseph Hicks
, Kelly Hunt
|
Editör
|
Brent White
, Jamie Gross
|
Kostüm Tasarımı
|
April Napier
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Raoul Bolognini
, Richard Ivan Mann
, Kim Church
|
Makyaj Sanatçısı
|
Michelle Chung
, Liza Coggins
|
Editoryal Hizmetler
|
Alex Bickel
, Laura Borowsky
, Elizabeth Hitt
, Dane R. Naimy
, Sean Perry
, Mark Sahagun
, Alexandra Scratch
, Dan Williams
, Denise Woodgerd
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Katina Danabassis
|
Kostüm Sorumlusu
|
Matthew Carey
, Coral Cunningham
, Katina Danabassis
, Katie Reibman
|
Animasyon
|
Wendy Fuller
|
Kamera Teknisyeni
|
Philip A. Anderson
, James Barrett
, David Conti
, James 'Spud' Danicic
, Tulio Duenas
, François Duhamel
, Andrew Dumas
, Dennis Dwyer
, Sean Goller
, Chris Haarhoff
, Tom Heigl
, Michael Herron
, Jorge Kunze
, Joe Lotuaco
, David Parson
, John Parson
, Peter Parson
, Robert Petrin
, Robert Settlemire
, Chris Strauser
, Manny Tapia
, Michael Wahl
, John Rex Woodward
, Jeremy Dewald
, Doug Price
|
Görsel Efektler
|
Raoul Bolognini
, Mike Bozulich
, Culley Bunker
, Kim Church
, Robert Grasmere
, Gabriel Köerner
, David Lebensfeld
, Richard Ivan Mann
, Christine McDermott
, Grant Miller
, Phillip Moses
, Carlos M. Rosas
|
Özel Efektler
|
Jeremy Hays
, Ken Rudell
, Daniel Yeager
|
Ses
|
Onnalee Blank
, Tara Blume
, Mark Coffey
, Russell Farmarco
, Hector C. Gika
, Vincent Guisetti
, Shaughnessy Hare
, Daniel S. Irwin
, Bradley C. Katona
, Tim Limer
, Howard London
, Jordan McClain
, Bill Meadows
, Lisa Pinero
, David Raymond
, Jeffrey Roy
, Matt Salib
, Geordy Sincavage
, Aaron Southerland
, Paul Urmson
, Rachel Wardell
, Mathew Waters
, Matthew Wilson
, Joe Cappelletti
, Kristin Catuogno
, Patrick Christensen
, Mark DeSimone
|
İkinci Birim
|
Scott Robertson
, Andrew Stahl
, Spencer Taylor
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tracey Landon
, Jes Anderson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Michelle Chung
, Liz Lash
, Aubrey Marie
, Stephanie Rives
, Gina Marie Deangelis
|
Yapım Sanatçısı
|
Katie Byron
|
Sinematografi
|
Jason McCormick
|
Müzik
|
Dan the Automator
, Christine Bergren
, Allegra De Souza
, Bryan Ling
, Louie Schultz
, Mark Agostino
, Alexa Collazo
|
Üretim Hizmetleri
|
Chelsea Barnard
, David Distenfeld
, Jessica Elbaum
, Megan Ellison
, Will Ferrell
, Nancy Kirhoffer
, Jillian Longnecker
, Adam McKay
, Scott Robertson
, Alex G. Scott
, Katie Silberman
|
Set Kostümcüsü
|
Katie Reibman
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Marcy Silver
, Mary Florence Brown
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Diane Zurn
|
Set Tasarımı
|
Betty Krul
, Tom Wagman
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Marcella Brennan
, Drew Bender
, Katie Peña
, Hugo Baltazar
, Jeffrey Oster
, Noelle Pinola
, Joshua Ponce
|
Mekan Yöneticisi
|
Rich Bokides
, Rabeyah Khan
, Michael Wesley
, Tommy Woodard
, Sherry Roldan
, Jordan Thompson
|
Genel
|
Vincent Guisetti
, Jeffrey J. Dashnaw
, Clay Cullen
, Jeremy Fitzgerald
, Donna Evans
, Debbie Evans
, Tara Blume
, Geordy Sincavage
, Chris Haarhoff
, Matt Salib
, Tommy Woodard
, Howard London
, Sean Goller
, Dennis Dwyer
, Minnie Garcia
, Heidi Pascoe
, Rich Bokides
, Allison Caetano
, Aaron Southerland
, Tracy Dixon
, Jeffrey Roy
, Peter Beck
, Rabeyah Khan
, John Rex Woodward
, Nancy A. Terriberry
, Hayley C. Rosales
, David Parson
, John Parson
, Peter Parson
, Alexandra Maziekien
, Mandy Anderson
, Chris Mayhugh
, Richard Streeter
, Susanne Medina
, Luis Aguilar
, Jamie Gross
, Brent White
, Steve M. Davison
|