Yönetmen
|
Rob Cohen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Karen Elise Baldwin
, Moshe Diamant
, William J. Immerman
, Christopher Milburn
, Danny Roth
, Michael Tadross Jr.
, Damiano Tucci
, Mark Damon
|
Silah Danışmanı
|
Liam McCartney
|
Set Yapımcısı
|
Sufo Evtimov
, Gabriel Georgiev
|
Ortak Yapımcı
|
Nick Ruta
|
Yönetici yapımcı
|
Marina Bespalov
, Sergey Bespalov
, Tamara Birkemoe
, Mark Borde
, Alastair Burlingham
, Chris Charalambous
, Chris Conover
, Carlos Davis
, Mark DeVitre
, Charlie Dombek
, Anthony Fingleton
, Carolyn Folks
, Gregory Gavanski
, Peter Hampden
, Phil Hunt
, Jennifer Lucas
, Norman Merry
, Shaun Compton Ross
, Jenna Sanz-Agero
, Byron Allen
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Lorne Balfe
|
Senaryo Süpervizörü
|
Stefania Velichkova
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
Müzik Editörü
|
John Warhurst
|
Dijital Ortam
|
Tristan Fisher
|
Terzi
|
Marieta Duncheva
|
Baş Kostümcü
|
Velemira Petkova
|
Kostüm Sorumlusu
|
Georgi Petrov Yakimov
, Marieta Duncheva
|
1. Yardımcı Editör
|
Keith Mason
|
Kast Asistanı
|
Emma Bolton
, Svetoslav Svilenov
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Clare Harlow
|
Animasyon
|
Chris Bacon
, Anukalp Kulshreshtha
, Souvik Mitra
, Charlie Tetlow
|
Senaryo
|
Jeff Dixon
, Scott Windhauser
|
Üretim Hizmetleri
|
Byron Allen
, Karen Elise Baldwin
, Marina Bespalov
, Sergey Bespalov
, Tamara Birkemoe
, Mark Borde
, Alastair Burlingham
, Chris Charalambous
, Rob Cohen
, Chris Conover
, Mark Damon
, Carlos Davis
, Mark DeVitre
, Moshe Diamant
, Charlie Dombek
, Sufo Evtimov
, Anthony Fingleton
, Carolyn Folks
, Gregory Gavanski
, Gabriel Georgiev
, Peter Hampden
, Terence Hill
, Phil Hunt
, William J. Immerman
, Jennifer Lucas
, Namit Malhotra
, Bernard Mazauric
, Norman Merry
, Christopher Milburn
, Shaun Compton Ross
, Danny Roth
, Nick Ruta
, Jenna Sanz-Agero
, Michael Tadross Jr.
, Damiano Tucci
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Atanas Stoyanov
|
Kamera Teknisyeni
|
Anton Bakarski
, Samuel Cig
, Claudio Del Gobbo
, Aleksandur Dimitrov
, Desislav Dimitrov
, Veselin Dimchov Hristov
, Ivan Todorov Ivanov
, Ivailo Ivanov
, Dimitar Krustev
, Nikolai Mihailov
, Boris Mitrev
, Albert Nikolinski
, Kaloyan Pehlivanski
, Georgi Petkov
, Simona Ravalieva
, Zoltán Schrammel
, Lorenzo Senatore
, Iva Slavova
, Petar Stoianov
, Atanas Stoyanov
, Dimitar Stoykov
, Emiliano Topai
, Rico Torres
, Georgi Vasillev
, Konstantin Vasilev
, Ivan Vatsov
, Esther Venanzi
, Georgi Yankov
, Adriana Yankulova
, Yavor Zahariev
, Radoi Nikolov
|
Teşekkürler
|
Craig Baumgarten
, Michael Spellacy
|
Dublörler
|
Boyan Anev
, Angela Angelova
, Dimiter Doichinov
, Genadiy Ganchev
, Viktor Hristov
, Radoslav Ignatov
, Borislav Iliev
, Mihail Iliev
, Tsvetolyub Iliev
, Milen Kaleichev
, Kalin Kerin
, Stilyan Mavrov
, Joana Nwamerue
, Velizar Peev
, Elitsa Razheva
, Pavel Shalamanov
, Simeon Spasov
, Georgi Stanislavov
, Alexander Stanoev
, Veselin Troyanov
, Vencislav Stojanov
, Ivan Vodenicharov
, Kaloian Vodenicharov
, Tom Glass
, Gene Hartline
, Jeff Sanca
, Dessy Slavova
|
Diğer
|
Asia Bullock
, Natalie Coleman
, Scott Collette
, Matt Curtis
, Denitza Daverova
, Scott Haney
, Tom Harberd
, Liam McCartney
, Daniel Negret
, Petia Petrova
, Zoran Petrovski
, Rumyana Popova
, Anton Poriazov
, Alexandra Spasova
, Veselin Stankov
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, Vladimir Vladovski
, Ivan Vodenicharov
, Marlon Vogelgesang
, Cindy Laraway
, Maya Markova
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Milen Bozhichkov
, Yavor Mantarkov
, Dennis McCarthy
|
Mekan Yöneticisi
|
Denitza Daverova
|
Editoryal Hizmetler
|
Debajit Barman
, Dhirendra Chhatpar
, Tristan Fisher
, Luke Gavin
, Pj Harling
, Michael Hopkins
, Adam Inglis
, Lisa Jordan
, Keith Mason
, Russell Pawson
, Girish Takle
, Smeet Vedant
|
Görsel Efektler
|
Rohit Agarwal
, Daniel Alejo
, Wasim Ali
, Yavor Asenov
, Georgi Atanasov
, Muhammad Junaid Baig
, Adrian Banton
, Prashant Bavariya
, Yogesh Bhavsar
, Jason Bowers
, Sreekanth Boyapati
, Paul Brannan
, Randy Brown
, Andy Burrow
, Astrid Busser-Casas
, Luke Butler
, Benjamin Carlson
, Brendan Carroll
, Abhisek Chatterjee
, Devrishi Chatterjee
, Vishal Chauhan
, Murali Krishna Chintapalli
, Christopher Michael Coupe
, Will Van Dao
, Kaushik Dasgupta
, Andie Davies
, Simona De Angelis
, Claudia Dehmel
, Amit Desai
, Rohan Desai
, Souvik Dey
, Konstantin Dimitrov
, Alexander Dimov
, Dinko Dimov
, Sarah Jane Dunlop
, Erik Ellefsen
, Kate Elum
, Jenn Epstein
, Tim Field
, Krystal Galley
, Petko Ganev
, Ian Garland
, Nikolay Gerjikov
, Mahendra Golay
, Reanne Goodlitt-Jones
, Ana Grgic
, Ivan Grozev
, Jiten Harkhani
, Adam Howard
, Ivelin Ivanov
, Arudra Jaykar
, Asha Joseph
, Pratik Kalbende
, Ivo Kalyonski
, Praveen Kanshi
, Delyan Ketipov
, Sagar Khorasia
, Momchil Koev
, Ashlesh Kotangale
, Rahul Kothari
, George Kyparissous
, Sam Lane
, Alejandra Viejo Lopez De Roda
, Manishkumar Makhija
, Jacqui Marchant-Adams
, Howard Margolius
, Venelin Marinov
, Virginia Marinova
, Sean Mathiesen
, Vibhas Mathkar
, Himanshu Meena
, Yasen Mihaylov
, Siddhartha S Mondal
, Iskra Nacheva
, Sunny Nair
, Kiruba Nanthan
, Martin Naydenski
, Avadhut Nerurkar
, James Noorani
, Kevin Norris
, Mohan Ponraj
, Filip Popov
, Ravindra Prajapati
, Graeme Puttock
, Stefan Rachev
, Marinela Petrunova
, Garth Reilly
, Emma Rider
, Carrie Rishel
, Dhumal Sagar
, Hemant Parshuram Sawant
, Valentin Serafimov
, Jinali Shah
, Amanraj Sharma
, Nishad Shelar
, Nitin Singh
, Parteek Singh
, Jim Steel
, Kalin Stoyanov
, Milan Stoyanov
, Stoimen Stoyanov
, Phoebe Sutherland
, Andrija Trickovic
, Stoilova Tsvetelina
, Ishwardas Tupkar
, Kumar Umesh
, Hristo Velev
, Sachin Vishwas
, Sunil Kumar Yadav
, Ramakrishna Yerramsetty
, Milen Zhelyazkov
, George Zwier
, Laurie Pellard
, Mukherjee Aniruddha
, Rachel Cadden
|
Müzik
|
Lorne Balfe
, Max Aruj
, John W. Chapman
, Queenie Li
, Alfredo Pasquel
, Shane Rutherfoord-Jones
, Steffen Thum
, John Warhurst
|
Özel Efektler
|
Matthew Beckwith
, Danilo Bollettini
, Trayan Brankov
, Orlin Budinov
, Maurizio Corridori
, Jovko Dogandjiski
, Nikolay Fartunkov
, Kyle Jerichow
, Peter Nikolov
, Joe Pancake
, Elia P. Popov
, Franco Ragusa
, David Rigley-Williamson
, Antonia Tocheva
, Chris L. Ward
, Joe White
|
Ses
|
Ishbel Beeson
, James Boyle
, Peter Burgis
, Jack Cheetham
, Cristiano Ciccone
, Emil Evtimov
, Iain Eyre
, Robert Farr
, Zoe Freed
, Glen Gathard
, Ashoke Ghosh
, Peter Hanson
, Tim Hoogenakker
, Kyle D. Krajewski
, Dave Moorman
, Ivaylo Natzev
, Chris Navarro
, Kevin Penney
, Kobi Quist
, Dave Ratcliffe
, Jemma Riley-Tolch
, Aaron Southerland
, Andrew Stirk
, Jason Swanscott
, Aleksandar Trayanov
, Rowan Watson
, Andy Welker
|
İkinci Birim
|
Guy Barker
, Asya Chakarova
, Ivan Kotsev
, Kremena Makarieva
, Mark Roper
, Alexander Szygowski
|
Operasyon Yöneticisi
|
Denitza Daverova
, Prashant Sharan
, Sainath Shinde
|
Makyaj Sorumlusu
|
Milen Ivanov
, Boriana Koseva
, Mariana Love
, Petya Simeonova
, Atanas Temnilov
, Valentin Valov
, Adriana Yurukova
|
Yapım Sanatçısı
|
Kess Bonnet
|
Sinematografi
|
Shelly Johnson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Rico Torres
, Adriana Yankulova
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Claudio Del Gobbo
, Georgi Petkov
|
Görüntü Yönetmeni
|
Shelly Johnson
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Mariana Love
|
Boom Operatörü
|
Aleksandar Trayanov
, Ashoke Ghosh
|
Butafor
|
Peter Rakovski
|
Kavramsal Tasarım
|
Svetoslav Hristov
|
İnşaat Koordinatörü
|
Mariana Videnova
|
Yapım Yöneticisi
|
Denitza Daverova
|
Makyaj Efektleri
|
Petya Simeonova
|
Makyaj Sanatçısı
|
Atanas Temnilov
|
Kuaför
|
Milen Ivanov
|
Dış Sesler Editörü
|
Peter Hanson
|
Kostüm Tasarımı
|
Irina Kotcheva
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Kalin Stoyanov
|
Set Dekorasyon
|
Liliana Dancheva
, Vera Mills
, Arta Tozzi
|
Sanat Yönetimi
|
Axel Nicolet
, Marc Tempest
, Kalin Stoyanov
, Borislav Bogdanov
, Ivailo Bonev
, Yasen Denev
, Yavor Denev
, Stoyan Doychev
, Svetoslav Hristov
, Ludmil Ivanov
, Radoslava Kostova
, Peter Krumov
, Stefan Manchev
, Lyudmil Nikolov
, Nikolai Nikolov
, Borislav Pekin
, Hristo Petkov
, Vladimir Petkov
, Ivan Radev
, Sofia Rakova
, Peter Rakovski
, Krasimir Rizov
, Rosen Stefanov
, Kristian Stoyanov
, Krista Vacheva
, Mariana Videnova
, Evgeni Vladimirov
, Zhivko Zhelyazkov
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kess Bonnet
|
Oyuncu Seçimi
|
Kate Dowd
, Nancy Foy
, Marianne Stanicheva
, Emma Bolton
, Clare Harlow
, Rumyana Popova
, Svetoslav Svilenov
|
Editör
|
Niven Howie
|
Dış Sesler
|
Peter Burgis
, Zoe Freed
, Jason Swanscott
|
Işık Şefi
|
Yavor Zahariev
|
Hikaye
|
Carlos Davis
, Anthony Fingleton
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Kate Elum
, Alejandra Viejo Lopez De Roda
, Iskra Nacheva
, Emma Rider
, Phoebe Sutherland
, Jinali Shah
|
Drone Operatörü
|
Dimitar Krustev
|
Hava Kamerası
|
Iva Slavova
|
Kameraman
|
Ivan Vatsov
, Ivaylo Ivanov
, Anton Bakarski
, Dimitar Stoykov
, Lorenzo Senatore
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Manishkumar Makhija
, Christopher Michael Coupe
, Ramakrishna Yerramsetty
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Adam Howard
, Arudra Jaykar
, Kalin Stoyanov
, George Zwier
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Asha Joseph
, Graeme Puttock
|
Görsel Efekt Editörü
|
Russell Pawson
, James Noorani
, Andie Davies
|
Sekans Süpervizörü
|
Ivan Grozev
, Valentin Serafimov
|
Ses Tasarımcısı
|
James Boyle
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Erik Ellefsen
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Elia P. Popov
, Jovko Dogandjiski
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Joe Pancake
, Antonia Tocheva
|
Sorumlu Ses Editörü
|
James Boyle
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Iain Eyre
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Robert Farr
, Andrew Stirk
|
Ses efektleri Editörü
|
Kevin Penney
, Rowan Watson
|
Genel
|
Dessy Slavova
, Niven Howie
|