Yönetmen
|
Sam Mendes
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sid Man
Floating Dragon Assistant Floor Manager
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Harley Wilkinson
|
Deniz Koordinatörü
|
Ian Creed
|
Baş Animatör
|
Tom O'Flaherty
|
Kostüm Koordinatörü
|
Sanaz Missaghian
|
Pilot
|
Will Samuelson
|
Hava Koordinatörü
|
Lucia Foster Found
, Andy Stephens
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Archie Campbell-Baldwin
|
Yardımcı Editör
|
Mike Clark-Hall
, Myles Robey
|
Ses Kayıtçısı
|
Stuart Wilson
|
Teçhizat Sorumlusu
|
John Flemming
, Kenneth Atherfold
, Gary Hymns
|
Kast Asistanı
|
Lucy Hellier
, Shayna Markowitz
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Sunny Rowley
, Laurent Guinci
, Kevin Pratten
|
Silah Danışmanı
|
Richard Hooper
, Dave Evans
, Greg Corke
, Steve Wilkerson
, Kadir Onur Okutan
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Philip D. Morrill
|
3B Sorumlusu
|
Bruno Baron
|
2B Sorumlusu
|
Ed Hawkins
, Zave Jackson
, Michael Brazelton
, Steve J. Sanchez
, Jason M. Halverson
, John J. Galloway
, Matthew Packham
|
3B Sanatçısı
|
Fabio Zangla
, Laurent-Paul Robert
, Thomas Biller
, Gabor Ekes
, Christopher Anciaume
, Miguel Bilbao
, Carl Fairweather
, Marieke Franzen
, Howard Fuller
, Ahmed Gharraph
, Sebastien Haure
, Byung Gun Jung
, Owen McGonigle
, Malcolm Neailey
, Michael Prince
, Ed Pulis
, Jonathan Reilly
, John Seru
, Ross Stansfield
, Nick van Diem
, Christopher Whittle
, Bret Lu
, Dzung Phung Dinj
, Petter Steen
, Roger Tortosa
, Chi Kwong Lo
, Gal Roiter
, Yakov Baytler
|
Saç Tasarımcısı
|
Zoe Tahir
|
Animasyon
|
Andrew McEvoy
, Paul Lee
, Dimitri Bakalov
, Elwaleed Suliman
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Anna Skrein
|
Hareket Eşleştirme Sorumlusu
|
Ryan E. Seymour
|
Kostüm İllüstratörü
|
Warren Holder
|
Hava Kamerası
|
Emmanuel Prévinaire
|
Ses
|
James Ashwill
, Christopher Assells
, Karen Baker
, Orin Beaton
, John Bires
, Charlie Campagna
, Simon Chase
, Vincent Cosson
, John T. Cucci
, Bill R. Dean
, Dino Dimuro
, Lloyd Dudley
, Thomas Fennell
, Eric Flickinger
, John Guentner
, Per Hallberg
, Dan Hegeman
, Chris Hogan
, Craig S. Jaeger
, Chris Jargo
, Julia Jones
, Anna MacKenzie
, Scott Millan
, Markus Moll
, Philip D. Morrill
, Tony Negrete
, Dan O'Connell
, Paul Paragon
, Greg P. Russell
, Hasan Sayin
, Peter Staubli
, John C. Stuver
, Andrii Trifonov
, Drew Webster
, Stuart Wilson
, David Young
, Blake Collins
, Russell Edwards
, Glen Gathard
, Peter Gleaves
, Stuart Hilliker
, Adam Horley
, Justin Jose
, Boney M. Joy
, Robert Karlsson
, Piero Mura
, Timothy Siddall
, Sam Walsh
|
Dublörler Koordinatörü
|
Joe Chu Kai-Sang
, Gary Powell
|
Dövüş Koreografı
|
Nicola Berwick
|
Diğer
|
Darren Bailey
, Stephanie Bamberg
, Steve Barry
, Sam Barry-Parker
, Arran Brownlee
, Corran Brownlee
, Colin Burrows
, Karl Caffrey
, Heather Callow
, Paige Chaytor
, Tommaso Colognese
, Greg Corke
, Emre Cosar
, Ian Creed
, Nazmeen Dhansey
, Helen Christine Dwyer
, Dave Evans
, Lucia Foster Found
, Johnnie Frankel
, Linda Gamble
, Holly Gardner
, David Giammarco
, Arabella Gilbert
, Hannah Godwin
, Fraser Grant
, Denise Hanrahan
, Simon Hatt
, Oliver Hazell
, Sean Hill
, Christian Holden
, Richard Hooper
, Jason Horwood
, Pauline Hume
, William Kong
, Ben Kozel
, Cameron Lawther
, David Lindsay
, Robert Madden
, Imran Manzoor
, Jill McCullough
, Alastair McNeil
, Lulu Morgan
, Ryan Newberry
, Andrew Noakes
, Joyce Noakes
, Jean-Pierre Nonnet
, Declan O'Brien
, Kadir Onur Okutan
, Jessica Otto
, Christian Otty
, Erhan Ozogul
, Ryan Patrick-Najibi
, Rickie-Lee Roberts
, Penny Ryder
, Will Samuelson
, Başak Sayın
, Dave Shaw
, Weiwei Si
, Ozan Sihay
, Ingrid Simmonds
, Asa Sims
, Tufan Şimşekcan
, Joss Skottowe
, Bertie Spiegelberg
, Andy Stephens
, Andy Surry
, Tuba Sökmen
, Nurcihan Temur
, Berivan Tokem
, Doris Tse
, Jeannie Udall
, Françoise Valentine
, Steve Wilkerson
, Glyn Williams
, Marc Wolff
, Thom Berryman
, Travis Doering
, Nick Donald
, Jim Dowdall
, Alexandra Doyle
, Malcolm Ellul
, Luc Gavigan
, Emma Gunnery
, Chris Judd
, David Keadell
, Gareth Lewis
, Laurie Mahon
, Michela Marini
, Laura Moloney
, Philie Naughten
, John Nixon
, Teresa Orlando
, Rob Partridge
, Norman Campbell Rees
, Jonjo Stickland
, Winson Ting
, El West
, Timothy Wood
, Daniel Kleinman
, Francesco Prando
, Stephanie Wenborn
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Phil Allchin
, Brian Baverstock
, Bob Beaton
, Hendrik De Jonker
, Celal Demir
, Tolga Dundar
, Ayberk Dorukhan Erdogdu
, Ali Kılıç
, Rob King
, Cain Lee
, Darren Litten
, Ron Narduzzo
, David Rosenbaum
, Gerry Turner
, Marc Wolff
, Dean Burtenshaw
, David Gwyther
, Chris Morse
, Eduardo Rodrigalvarez
|
Mekan Yöneticisi
|
Umut Alkan
, Erhan Alpdundar
, Matt Craufurd
, Ridvan Demirci
, Piers Dunn
, Ben Firminger
, Kate Garbett
, Lyall Gardiner
, Catherine Geary
, Emrah Gocen
, James Grant
, Charlie Hayes
, Richard Hill
, Matt Jones
, Martin Joy
, Onur Keskin
, Philip Lobban
, Russell Lodge
, Elliott Meddings
, Colm Nolan
, Mustafa Kemal Olcer
, Mehmet Sarıca
, Inanc Telci
, Emmalene Barlow
, Jo Beckett
, Carn Burton
, Daniel Hillary
, Sam Johnson
, Louise Lynch
, Duncan Muggoch
, Jeremy Pelzer
, Charlie Somers
, Duncan Broadfoot
|
Editoryal Hizmetler
|
Fiorenza Bagnariol
, Kate Baird
, Mike Clark-Hall
, Peter Collins
, Rob Farris
, Adam Glasman
, Cheryl Goodbody
, Emily Greenwood
, Neil Harrison
, Dan Helme
, Timothy P. Jones
, Marc Lulkin
, Patrick Malone
, George Mitchell
, Lindsey Morrow
, Mitch Paulson
, Laura Pavone
, Gordon Pratt
, Myles Robey
, Aurora Shannon
, Laurent Treherne
, Leeza Diott
|
Kamera Teknisyeni
|
Rene Adefarasin
, Susie Allnutt
, Kenneth Atherfold
, Simon Baker
, Paul Jacob Bashour
, Alex Bender
, George Bird
, Jasin Boland
, John Bowman
, Fred Brown
, Tom Brown
, David Bruce
, Joe Buxton
, Pete Cavaciuti
, Steve Costello
, David Cozens
, David Cross
, Adam Dale
, Ricky Davies
, Roger Deakins
, Durmuş Demirezen
, Ashlea Tamara Downes
, François Duhamel
, Billy Dunn
, Kevin Edland
, Andy Edridge
, Mark 'Rocky' Evans
, Mike Farr
, Francesco Ferrari
, Peter Field
, Simon Finney
, Jack Flemming
, John Flemming
, Dave Freeth
, Dan Gamble
, Andy Gardner
, Billy Goddard
, Lee Godfrey
, Joshua Gollish
, Bruce Hamme
, Phill Hardy
, Andy Harris
, Fred Harris
, Simon Heck
, John Higgins
, Andy Hopkins
, Darren Howton
, Gary Hutchings
, Gary Hymns
, Paul Hymns
, Clive Jackson
, Tony Jackson
, Dylan Jones
, Sacha Jones
, John Jordan
, Burak Kanbir
, Eddie Knight
, Dora Krolikowska
, Tolga Kutlar
, Yasin Köse
, Wayne Leach
, Matt Lumley
, Susan MacDonald
, Keith Manning
, Peter Marsden
, Tobias Marshall
, John Marzano
, Stephen Mathie
, Danny McGee
, Malcolm McGilchrist
, Adam McGrady
, Kenny Monger
, Karl Morgan
, Dean Morris
, Julian Morson
, Dave Moss
, Spencer Murray
, Michael Nelson
, Gary Nolan
, Bernard O'Brien
, Tom O'Sullivan
, Hasan Ormanlar
, Scott Parker
, Mike Parsons
, George Peters
, Ben Plant
, Emmanuel Prévinaire
, Simon Purdy
, Jem Rayner
, Derek Russell
, Cenay Said
, Ian Sinfield
, Colin Smith
, Gary Smith
, Mario Spanna
, James Starr
, Ryan Taggart
, Peter Talbot
, Tayman Tekin
, Hakan Tezer
, Dean Thompson
, Andy Thomson
, Mustafa Tyebkhan
, Mike Valentine
, Martin Ward
, Jon Webb
, Paul Wheeldon
, Thomas Wilski
, Alexander Witt
, Ali Salim Yaşar
, Ercan Yilmaz
, Ali Youssef
, Ali Acar
, Ayla Akdemir
, Dave Armstrong
, Darren Bailey
, Hatti Beanland
, JP Caldeano
, Simon Cullen
, Martin Elvin
, Wick Finch
, Emma Friend
, Serdar Guz
, Jordan Halstead
, Larry Hurt
, Wayne King
, Jamie Knight
, Tarik Han Koc
, John Mathieson
, David McAnulty
, Neil Murray
, Olcay Oğuz
, Toby Plaskitt
, Christopher Raphael
, Tony Rowland
, Xandy Sahla
, Dan Smith
, Feramuz Tuna
, Orçun Özkılınç
, Dave Glazier
, Karl Thomas
|
Görsel Efektler
|
Axel Akesson
, Michael Allen
, Colin Alway
, Christopher Anciaume
, Kris Anderson
, Luke Armstrong
, Asregadoo Arundi
, Richard Baillie
, Dimitar Bakalov
, Bruno Baron
, David Basalla
, Yakov Baytler
, Steven Begg
, Richard A.M. Bell
, Jan Berner
, Miguel Bilbao
, Thomas Biller
, Andrew Booth
, Guy Botham
, Jim Bowers
, Matt Boyer
, Richard Boyle
, Michael Brazelton
, Lester Brown
, David Bryan
, Rob Bryson
, Izet Buco
, T.J. Burke
, Ronan Carr
, Martin Chamney
, Vincent Chang
, Sam Churchill
, Genevieve Claire
, Alex Collings
, Richard Collis
, Carlos Conceicao
, Laurent Cordier
, Oliver Cubbage
, Grahame Curtis
, Matthew D'Angibau
, Gavin Digby
, Dzung Phung Dinj
, John Paul Docherty
, Paul Driver
, Kimberley Dunne
, Gracie Edscer
, Gabor Ekes
, Csaba László Eröss
, Carl Fairweather
, Saeed Faridzadeh
, Izzy Field
, Brad Floyd
, Marieke Franzen
, Howard Fuller
, John J. Galloway
, Riccardo Gambi
, Nikos Gatos
, Stefan Gerstheimer
, Ahmed Gharraph
, Philip Greenlow
, Simon Gretton
, Dave Griffiths
, Chloe Grysole
, Jan Guilfoyle
, Venetia Hadley
, Ed Hall
, Jason M. Halverson
, Qian Han
, Patrick Harboun
, Giles Harding
, Dan Harrod
, Sebastien Haure
, Ed Hawkins
, Jack Hughes
, Zave Jackson
, Sivaprakash Jeevanantham
, Laura Jennings
, Olivier Jezequel
, Neil Jianoran
, Byung Gun Jung
, Rafal Kaniewski
, Diane Kingston
, Sam Lane
, Stefan Lange
, Paul Lee
, Leslie Lerman
, Anu Liikkanen
, Chi Kwong Lo
, Pascal Loef
, Lara Lom
, Bret Lu
, Hugh Macdonald
, Alex James Macieira
, Liam Major
, Sameer Malik
, Rachel Matchett
, Clare Mayhew
, Andrew McEvoy
, Owen McGonigle
, Antonio Meazzini
, David Michaels
, Emma Moffat
, Malcolm Neailey
, Helen Newby
, Thomas Nittmann
, Aaron Noordally
, Tom O'Flaherty
, John O'Lone
, Tim Ollive
, Matthew Packham
, Massimo Pasquetti
, Nikul Patel
, Kartiki Patil
, Nick Pitt-Owen
, Fred Place
, Ian Plumb
, Jason Pomerantz
, Ashvini R. Prabhu
, Holly Price
, Michael Prince
, Howard Protheroe
, Jakub Pruszkowski
, Ed Pulis
, Michael Ranalletta
, Mayec Rancel
, Jonathan Reilly
, Martin Riedel
, Carrie Rishel
, Chris Ritvo
, Laurent-Paul Robert
, Gal Roiter
, Michelle Rose
, Paul Round
, Simon Rowe
, Adam Rowland
, Thomas Salama
, Steve J. Sanchez
, John Seru
, David Sewell
, Ryan E. Seymour
, Dominic Sidoli
, Alex Smith
, Dan Snape
, Jean-David Solon
, Eliot Speed
, Ross Stansfield
, Petter Steen
, Thomas R. Steiner
, Mark Stepanek
, Andy Stevens
, Sheldon Stopsack
, Colin Strause
, Greg Strause
, Vinayaga Sundar
, Melinka Thompson-Godoy
, Matthew Tinsley
, Mathilde Tollec
, Roger Tortosa
, Samantha Townend
, Jan van de Laar
, Nick van Diem
, John Van Hoey Smith
, Karen Wand
, Mark Webb
, Ollie Weigall
, Joseph White
, Christopher Whittle
, Royston Willcocks
, Edson Williams
, Loeng Wong-Savun
, Helen Wood
, Kristopher Wright
, Yuji Yagasaki
, Fabio Zangla
, Tony Abejuro
, Sean W. Adair
, Nidhi Agarwal
, Kieran Ahern
, Lucy Ainsworth-Taylor
, Diccon Alexander
, Holli Alvarado
, Edward Andrews
, Tolga Ari
, Paul Arion
, Vincent Aupetit
, Henry Badgett
, George Barbour
, Angela Barson
, Dan Bartolucci
, Keith Barton
, Claudio Bassi
, Robin Beard
, Nadir Benhassaine
, Steven Benjamin
, Luke Bigley
, Moti Biran
, Martin Body
, Fabrizia Bonaventura
, Dan Breckwoldt
, Adam Broderick
, Kari Brown
, Stuart Bullen
, Roisin Byrne
, Daniel Cairnie
, Huseyin Caner
, Chas Cash
, Wayne Chan
, Darren Christie
, Trent Claus
, Kia Coates
, Adam Coglan
, Christopher Collis
, Ken Dailey
, Carlos de la Sotilla
, Stanley A. Dellimore
, Shripad Deshmukh
, Sascha Dhillon
, Yoav Dolev
, Hannes Doornaert
, Rodrigo Dorsch
, Lucy Drewett
, Julien Ducenne
, Richard Durant
, Clwyd Edwards
, Liam Farnham
, Joseph Farrant
, Amy Felce
, Andrew Fensom
, Fabrizio Fioretti
, David Forsbrey
, Mattias Forsström
, David Frylund Otzen
, Pawl Fulker
, Murray Gale
, Caroline Garrett
, Demitre Garza
, Jack George
, Abhishek Ghorui
, Ana Gomes
, Alex Gooding
, Emily Greeley
, James Grummitt
, Miguel A. Guerrero
, Nicolas Guiraud
, Alexandre Gény
, Nic Hatch
, Guy Hauldren
, Oliver Heinrich
, Ben Hicks
, Antony Hunt
, Andrew Hutton
, Nicholas Illingworth
, Atsushi Imamura
, Chris Jestico
, Keith Jones
, Marc Jones
, Owen Jones
, Menard Jordane
, Sarah Juniper
, Andreas Bravin Karlsson
, Matt Kasmir
, Taskin Kenan
, Andrew Kingston
, Cyryl Koshyk
, Markus Kranzler
, Andreas Krein
, Sujay Kumar G.
, Dan Kunz
, Charlotte Larive
, Max Leonard
, Luka Leskovsek
, Dave Levine
, Eleonor Lindvall
, Taz Lodder
, Natalie MacDonald
, Scott Macieira
, Garry Maddison
, Suraj Makhija
, Thomas Mathai
, Mare McIntosh
, Fiona McLean
, Rosanna Mennear
, Luca Mignardi
, Danielle Millington-Peck
, Steve Moncur
, Vicky Morris
, Frances Muthaiah
, Thomas Müller
, Martin Necas-Niessner
, Charlotte Nelson
, Dillan Nicholls
, Stephen Nixon
, Noel O'Malley
, Martin Ofori
, Christopher T. Page
, Allison Paul
, Mitch Paulson
, Matt Perrin
, Kalle Peterson
, Daniel Pettipher
, Tim Pounds-Cornish
, Gabriela Pruszkowska
, Simon-Pierre Puech
, James Purdy
, Karthik Ramasamy
, Garth Reilly
, Kristian Rejek
, Johannes Richter
, James Roberts
, Wesley Roberts
, Javier Roca
, Sean Rowe
, James Rustad
, Krystal Sae Eua
, B.S. Rajkumar Sapate
, Jennifer Lee Scheer
, David Schott
, Simon Scott
, Naveen Shukla
, Jessica Clare Smith
, Richard Stay
, Paul Venn Stirling
, Sean Stranks
, Georgina Street
, Mary Stroumpouli
, Jeremiah Sweeney
, Lee Tibbetts
, Courtney Vanderslice
, Robert Vassie
, Lies Veldeman
, Holger Voss
, Tim Walker
, Dean Wares
, Alex Webb
, Huw Whiddon
, Andrew Whitehurst
, Mark Edward Wright
, Sammy Wu
, Andy Potter
, Daniel Gardiner
, Laurie Pellard
|
Özel Efektler
|
David Adamthwaite
, Andy Aitken
, Adam Aldridge
, Matthew G. Armstrong
, John Arnitt
, Phil Ashton
, Steve Benelisha
, Paul Bentman
, Pete Britten
, Gordon Cave
, Richard Cheal
, Paul Clancy
, Chris Corbould
, Ian Corbould
, Lynne Corbould
, Paul Corbould
, Steve Cullane
, Paul Dimmer
, Dave Eltham
, Jody Eltham
, Nick Finlayson
, David Ford
, Michael Fox
, Dave Freeth
, Richard Gregory
, Darrell Guyon
, Mark Haddenham
, Kevin Herd
, Dan Homewood
, Matthew Johnson
, Paul Knowles
, Alex MacBride
, Toby Marrow
, Daniel Massett
, Ian Mitchell
, Luke Murphy
, Peter Notley
, Joe Patti
, Melvyn Pearson
, Roy Quinn
, Jason Reed
, Murat Şengül
, Andy Simm
, Phoebe Tait
, John Van Der Pool
, Barry White
, Daniel Williams
, Tom Goodman
, Peter Hawkins
, Bolkan Ufuk
, Gareth Wingrove
, Nigel Sinclair
|
İkinci Birim
|
Onur Bilgetay
, Chloe Chesterton
, Chris Corbould
, Joey Coughlin
, Ben Dixon
, William Dodds
, Tom Edmondson
, Clare Glass
, Stewart Hamilton
, Nick Heckstall-Smith
, Ray Kenny
, Melisa Kurtay
, Michael Lerman
, Sylvia Liu
, Andy Madden
, Terence Madden
, Terry Madden
, Michael Michael
, Burak Müjdeci
, Gary Powell
, Tufan Şimşekcan
, Özge Toprak
, Ahmet Uygun
, Alexander Witt
, Eileen Yip
, Tuce Zenginkinet
, Tom Browne
, Lanny Dong
, Sekani Doram
, Irene Díaz
, Alex Gavigan
, Mark Gillespie
, Andrew L Phillips
, Toby Spanton
|
Başlık Tasarımı
|
Johnnie Frankel
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ali Akdeniz
, Terry Bamber
, Chris Brock
, Gary Bunn
, Mally Chung
, Menderes Demir
, Fraser Fennell-Ball
, Jeremy Johns
, Ivan Lam
, Callum McDougall
, Janine Modder
, Angus More Gordon
, Funda Ödemiş
, Peter Oillataguerre
, Jon Roper
, Charlie Simpson
, Michael Solinger
, April YeFang
, Vincent G. Scotti
|
Makyaj Sorumlusu
|
Christine Allsopp
, Alessandro Bertolazzi
, Jane Body
, Pollyanna Coxon-Smith
, Francesca Crowder
, Naomi Donne
, Eithné Fennel
, Andrea Finch
, Carmen Fraile
, Lucy Friend
, Sallie Jaye
, Love Larson
, Chris Lyons
, Laura Morse
, Donald Mowat
, Morag Smith
, Zoe Tahir
, Luca Vannella
, Norma Webb
, Wakana Yoshihara
, Sylvia Atkins
, David Dorling
, Kathryn Fa
, Richard Glass
, Alexandra Joyce
, Claire Matthews
, Katie Pattenden
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Andrew Simonin
, Sarah Weatherburn
|
Yapım Sanatçısı
|
Dennis Gassner
|
Sinematografi
|
Roger Deakins
|
Müzik
|
Thomas Newman
, Roger Argente
, John Beasley
, Bill Bernstein
, Steven Bernstein
, Richard Bissill
, Thomas Bowes
, Peter Boyer
, Paul Clarvis
, Andrew Crowley
, Meghan Currier
, George Doering
, Andrew Findon
, Simon Franglen
, Carl Johnson
, Lewis Jones
, Skaila Kanga
, Ernest Lee
, Tony Lewis
, Steve Mair
, Lewis Morison
, Everton Nelson
, Dan Newell
, Anna Noakes
, Monty Norman
, John Parricelli
, Tom Pigott Smith
, Randall Poster
, J.A.C. Redford
, Tom Rees-Roberts
, Simon Rhodes
, Frank Ricotti
, Owen Slade
, Phil Todd
, Jake Walker
, Jonathan Williams
, Warren Zielinski
, Mark Berrow
, Rachel Bolt
, Toby Hulbert
, Roger Linley
, Dave Jewerén Moore
, Tim Rodier
, Victor Pesavento
, Annie Rosevear
, Peter Rotter
, Steven L. Smith
, Joe Zimmerman
, Richard Edwards
|
Üretim Hizmetleri
|
Barbara Broccoli
, Chiu Wah Lee
, Callum McDougall
, Andrew Noakes
, David Pope
, Gregg Wilson
, Michael G. Wilson
|
Karakter
|
Ian Fleming
|
Yardımcı Yönetmen
|
Tufan Şimşekcan
|
Birim Reklamcısı
|
Heather Callow
|
Dijital Ortam
|
Patrick Malone
, Laurent Treherne
, Laura Pavone
, Neil Harrison
, Fiorenza Bagnariol
, Timothy P. Jones
, Gordon Pratt
, Emily Greenwood
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Thomas Newman
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Wayne Leach
|
Kostüm Tasarımı
|
Jany Temime
, Timothy Everest
|
Yönetici yapımcı
|
Callum McDougall
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Greg P. Russell
, Scott Millan
|
Teknik Ressam
|
John King
, Julia Dehoff
, Roxana Alexandru
, Gregory Fangeaux
, Tim Browning
, Emma Vane
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Per Hallberg
, Karen Baker Landers
|
Ses Tasarımcısı
|
Dino Dimuro
, Christopher Assells
, Peter Staubli
|
ADR Editörü
|
Anna MacKenzie
|
Yapımcı
|
Barbara Broccoli
, Michael G. Wilson
|
Oyuncu Seçimi
|
Debbie McWilliams
, Annette Borgmann
, Pinar Celik
, Serdegul Erdogan
, Timka Grahić
, Lucy Hellier
, Tusse Lande
, Shayna Markowitz
, Zoe Thompson
, Debra Zane
, Chuck Douglas
, Makis Gazis
, Kate McLaughlin
|
Dublörler
|
Tina Maskell
, Lucy Allen
, Talila Craig
, Angela Meryl
, Liang Yang
, Géza Kovács
, Sian Milne
, Belinda McGinley
, Elaine Ford
, Donna Williams
, Sarah Lochlan
, Annabel Wood
, Belle Williams
, Tracy Caudle
, Annabel Canaven
, Heather Philips
, Gillian Aldam
, Gary Arthurs
, Lee Bagley
, Cody Banta
, Lloyd Bass
, Dani Biernat
, Nellie Burroughes
, Michael Byrch
, Marvin Campbell
, Sebastiano Cartier
, Sayed Cholamie
, Nick Chopping
, Ben Cooke
, Rob Cooper
, James Cox
, David Cronnelly
, Clive Curtis
, Zarene Dallas
, Rick English
, Bradley Farmer
, David Forman
, Andy Godbold
, Oliver Gough
, Evangelos Grecos
, Richard Hansen
, Bobby Holland Hanton
, Dee Harrup
, Elliot Hawkes
, Jason Hunjan
, Rob Hunt
, Dusan Hyska
, Rowley Irlam
, Martin Ivanov
, Eugenio Jiménez
, Tolga Kenan
, Paul Kennington
, Rob King
, Maurice Lee
, Andy Lister
, Jan Loukota
, Robbie Maddison
, Kai Martin
, Boris Martinez
, Casey Michaels
, Peter Miles
, Gareth Milne
, Lee Morrison
, Mark Mottram
, Brian Nickels
, James O'Donnell
, Ian Pead
, Justin Pearson
, Chris Pollard
, Gary Powell
, Greg Powell
, Nikki Powell
, Tilly Powell
, Dominic Preece
, Charles Ramsay
, Kai Fung Rieck
, Tom Rodgers
, Diz Sharpe
, Mark Slaughter
, Curtis Rowland Small
, Andy Smart
, Mark Southworth
, Roy Street
, Gabor Szeman
, Mens-Sana Tamakloe
, Rocky Taylor
, Arran Topham
, Vi-Dan Tran
, Fatih Ugurlu
, Cuco Usín
, Tony van Silva
, Ami Verge
, Damien Walters
, Vincent Wang
, David Ware
, Calvin Warrington-Heasman
, Marlow Warrington-Mattei
, Reg Wayment
, Paul Weston
, Peter White
, Alistair Whitton
, Ben Wright
, Yoon Cha-Lee
, Roger Yuan
, Arsha Aghdasi
, Mahsa Ahmadi
, Amir Badri
, Mustafa Beyter
, Kadir Çalpan
, David Cheung
, Ümit Demirbas
, Halil Ibrahim Gezer
, Thomas J. Larsen
, Julian London
, Tom Hallahan
, Mark Higgins
, Kevin Lyons
, Marc Mailley
|
Sanat Yönetimi
|
Paul Inglis
, Jason Knox-Johnston
, Dean Clegg
, Neal Callow
, Marc Holmes
, James Foster
, Jim Foster
, Mark Harris
, Marc Homes
, Chris Lowe
, Roxana Alexandru
, Martin Asbury
, Cagri Aydin
, Will Ayres
, Chris Baker
, Andrew Bennett
, Oliver Benson
, Eray Bintas
, Steve Bohan
, Peter Brown
, Tim Browning
, Alex Cameron
, Archie Campbell-Baldwin
, Osman Çankırılı
, John Casey
, Sam Chapman
, Jane Clark
, Fergus Clegg
, Graham Cole
, Keith Connolly
, Matt Cooke
, Rachel Corbould
, Jim Cornish
, John Davis
, Julia Dehoff
, Paul Duff
, Gregory Fangeaux
, Michael Fleming
, John Fox
, Pip Fox
, Jack Garwood
, James Gemmill
, Liam Georgensen
, Gavin Gordon
, David Gray
, Martin Hammerton
, Catherine Haugh
, Paul Hearn
, Terry Heggarty
, Felicity Hickson
, Gary Ixer
, Peter James
, Caitlin Murray Jones
, Josh Jones
, John King
, Michael King
, Charles Leatherland
, Tracy Low
, Mary Mackenzie
, Bernie Mayor
, Jonathan Moore
, Debbie Morgan
, Sophie Newman
, Will Newton
, Jonathan Norman
, John O'Connor
, Seamus O'Sullivan
, Heather Pollington
, Alessandra Querzola
, Ian Rolfe
, Chris Rosewarne
, Lee Shelley
, Phil Sims
, Anna Skrein
, Barry Smalls
, Thea Soady
, Mia Summerville
, Bradley Torbett
, Emma Vane
, Toby Wagner
, Michael Weaver
, Jake Wells
, Ben Wilkinson
, Buddie Wilkinson
, Harley Wilkinson
, Jamie Wilkinson
, Helen Xenopoulos
, Ian Zawadzki
, Savaş Özdemir
, Andrew Ainscow
, John Allen
, Yasmin Alvarez
, Christopher Arnold
, Sarah Bick
, Jane Brodie
, Oliver Carroll
, Joe Cassar
, Gunes Coban
, Aslı Dadak
, Scott Elms
, James Enright
, James Foley
, Kim Frederiksen
, Natasha Jones
, Thomas Jones
, David Ned Kelly
, Terry Lambert
, Peter Lee
, Tony Marks
, Blake Maslin
, Ryan McPhail
, Uzair Merchant
, Eddie Murphy
, Kate Murray
, Danny O'Regan Jr.
, Paul Pattison
, Lewis Peake
, Isona Rigau
, Geoff Romero
, Luke Sanders
, Weiwei Si
, Nick Smith
, Codrina Spataru
, Adrian Start
, Alexandra Toomey
, Merve Uzuner
, Ian Whiteford
, Carl Wilson
, Dan Yellowhammer
, Baris Yikilmaz
, Bilun Bilman
, Keith Ferris
, John Davies
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Colin Strause
, Greg Strause
, Martin Chamney
, Axel Akesson
, Sheldon Stopsack
, Pascal Loef
, Richard A.M. Bell
, Helen Newby
, David Basalla
, Nick Pitt-Owen
|
Makyaj Sanatçısı
|
Sallie Jaye
, Wakana Yoshihara
, Donald Mowat
, Alessandro Bertolazzi
, Christine Allsopp
, Luca Vannella
, Andrea Finch
, Morag Smith
, Pollyanna Coxon-Smith
|
Editör
|
Stuart Baird
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Dennis Gassner
|
Senaryo
|
John Logan
, Robert Wade
, Neal Purvis
|
Kameraman
|
Roger Deakins
, Burak Kanbir
, Tolga Kutlar
, Peter Field
, Julian Morson
, Clive Jackson
, Tony Jackson
, Karl Morgan
, Ercan Yilmaz
|
Görüntü Yönetmeni
|
Roger Deakins
|
Set Dekorasyon
|
Anna Pinnock
|
Kast Danışmanı
|
Debra Zane
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Chris Lowe
|
Ortak Yapımcı
|
Gregg Wilson
|
Steadicam Operatörü
|
Pete Cavaciuti
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Hugh Macdonald
, Edson Williams
, Asregadoo Arundi
, Steven Begg
, John Paul Docherty
, Jonathan Neill
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Chris Jargo
, Simon Chase
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
John Marzano
, Adam Dale
|
Su Altı Görüntü Yönetmeni
|
Mike Valentine
|
Görsel Efekt Editörü
|
Andy Stevens
, Mark Edward Wright
, Sam Lane
, Laura Jennings
, Simon Gretton
|
Ses efektleri Editörü
|
Bill R. Dean
, Dan Hegeman
|
Diyalog Editörü
|
John C. Stuver
, Chris Hogan
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Philip Greenlow
, Diane Kingston
, Thomas Nittmann
, Carrie Rishel
, Melinka Thompson-Godoy
, Kristopher Wright
, Leslie Lerman
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jayne-Ann Tenggren
, Susie Jones
, Sharon Mansfield
, Andrew Vickers
|
Boom Operatörü
|
Orin Beaton
, Hasan Sayin
, Lloyd Dudley
|
Butafor
|
Jamie Wilkinson
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Lisa Kelly
, Mark Webb
, Lara Lom
, Samantha Townend
, Genevieve Claire
, Michelle Rose
, Sara Khangaroot
, Emma Moffat
, Holly Price
, Clare Mayhew
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Andrew Bennett
, Helen Xenopoulos
, Mary Mackenzie
, Charlotte Leatherland
|
İnşaat Koordinatörü
|
Catherine Haugh
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Joe Hobbs
, Vivienne Jones
, Richard Davies
, Emily-Rose Yiaxis
|
Set Fotoğrafçısı
|
François Duhamel
, Jasin Boland
, Susie Allnutt
|
Şarkılar
|
Paul Epworth
, Adele
|
Kostüm Sorumlusu
|
Funda Buyuktunalioglu
, Ece Akten
, Feride Aydın
, Sekina Baker
, Russell Barnett
, Nicola Belton
, Sue Bradbear
, Sacha Chandisingh
, Filiz Dana
, Richard Davies
, Buket Demirel
, Teddy George-Poku
, Laurent Guinci
, Gordon Harmer
, Joe Hobbs
, Carin Hoff
, Warren Holder
, Jemma Jessup
, Vivienne Jones
, Yasemin Kascioglu
, Kate Laver
, Joanna Campbell Lynch
, Sanaz Missaghian
, Neil Murphy
, Yvonne Otzen
, Gary Page
, Michelle Philo
, Sunny Rowley
, William Steggle
, Joanna Weaving
, Emily-Rose Yiaxis
, Helen Beasley
, Samantha Keeble
, Heidi McQueen-Prentice
, Laura Renouf
, Chan Chi Wan
|
Işık Şefi
|
Ali Salim Yaşar
|
Tema Şarkısı Performansı
|
Adele
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Naomi Donne
|
Genel
|
Tusse Lande
, Annette Borgmann
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Eddie Knight
, Rob Farris
, Martin Asbury
, Love Larson
, Pinar Celik
, Steve Bohan
, Zoe Thompson
, Paul Duff
, James Ashwill
, Corran Brownlee
, Arran Brownlee
, Aurora Shannon
, Peter N. Brown
, Chris Baker
, Tracy Low
, Gavin Gordon
, John Guentner
, Chris Rosewarne
, Jim Cornish
, John Casey
, Martin Hammerton
, Bernie Mayor
, Richard Collis
, Jean-David Solon
, Nicola Belton
, Sacha Chandisingh
, Joanna Weaving
, Timka Grin
, Peter Collins
, Adam Glasman
, Mitch Paulson
, Dan Helme
, Buddie Wilkinson
, Graham Cole
, John O'Connor
, John Davis
, Daniel Kleinman
, Alexander Witt
, Stuart Baird
, John Davies
, Jane Clark
|