Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? Yorumları

Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? filmi detayları

@aleynaa

2 gün önce

Verilen puanı çok az buldum. Gayet başarılı bir iş olarak değerlendirdim. Gerek sinematografisi gerek sımsıcak hissettirmesi, yer yer ağlatıp gülümsetmesi olsun, çok keyifli bir filmdi. Yalnız biraz daha kısa tutulsa tam kıvamında olurmuş :)

@yildizligecee

4 gün önce

4 / 10

Keşke tiyatro oyunu olarak kalsaydın...
F

@fsymg

1 hafta önce

4.1 / 10

Ecem Erkek’in bu role uyduğunu hiç düşünmüyorum. Vasatın altı bir film.

@selofduty

1 hafta önce

6 / 10

Tiyatrosunu izleyebilmiş şanslı kişilerden birisi olduğumdan mıdır nedir o kadar başarılı bulmadım özellikle çok severek izlediğim Devrim Yakut’un ilk kez bir rolde olmadığını hissettim izlerken. Belki de bunun sebebi yine tiyatrosunda Zerrin Sümer’in şahane performansına tanık olduğum içindir. En basitinden Devrim hanım orjinalinde olduğu gibi insanı sinir eden şekilde ’’ eeeee’’ leyememiş :) Değinmeden edemeyeceğim Engin Alkan’ın performansı gayet iyiydi ama film ortalama altıydı malesef zaten Pardon filmi dışında hangi tiyatrodan uyarlama film daha başarılı olmuş ki sinemada ?

@lavn

2 hafta önce

6.2 / 10

Bilmem. ’Yeniden uyarlamayı’ bazen sevmiyorum. Popüler kültüre adanmış gibi oluyor,,,, Yeni dönemde ’coverlanan’ şarkılar gibi..
Ecem Erkek çok ayrı.
Ama Demet Akbağ, ilkler hep gözbebeğidir bence. 1999 benim gözbebeğim.

@wingsofgod

3 hafta önce

ecem erkek yine oynamış ancak senaryo ortalama

@filmist

1 ay önce

7.6 / 10

Hem bir insanın hayatı hem bir ülkenin kısa tarihi ancak bu kadar etkileyici ve güzel anlatılabilirdi.Filmdeki karakterler tam anlamıyla oyuncuların üzerine biçilmiş kaftan gibi.Özellikle Ecem Erkek’in hakkını vermek gerekir güzel performans sergilemiş.
Gerek dekor gerek makyaj gerek kostüm ile çok emek verildiği ortada.
Yer yer komedisiyle de güldürmeyi başarması dramın yanında eğlendirmesi güzel olmuş.
Olumsuz olarak bahsedeceğim husus böyle güzel ve etkileyici filmi tam herkese hitap edecek türden diye düşünürken yan olaylar diye tabir edilen bir iki sahnede bir taraf haklı bir taraf haksız şeklinde basite indirgenerek anlatılması bence filmin kendi ayağına sıkması olmuş.Ama şu da var ki ana olay olmadığı için filmin destekleyici olay türünde olması gidişatı etkilememiş.
Keyifle güzel vakit geçirebileceğiniz ve memnun şekilde ayrılacağınız bir yapım olmuş.
Tavsiye ederim

@idris_mert_sune

1 ay önce

8.5 / 10

Acısı ile tatlısı ile göndermeleri ile gerçekten güzel bir dram filmi.

@brungbebas

1 ay önce

Tiyatrosu daha iyiydi, bazılarını tadında bırakmak yeterli

@mavimilena

1 ay önce

8.3 / 10

Ecem Erkek’in unutulmayacak performasıyla birlikte muhteşem bir film izledim. Ah Gülseren ne kadar etkiledin beni bir bilsen. Ağlattı , güldürdü, düşündürdü. İyi işlenilmiş senaryo ve oyunculuklar. Tiyatrosunu izlemedim ama film olarak bu çok başarılıydı. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Bütün ekibin emeğine sağlık.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL