Yönetmen
|
Nicolas Bedos
|
Senarist
|
Nicolas Bedos
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinematografi
|
Laurent Tangy
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Matthieu Gasnier
|
Makyaj Sanatçısı
|
Christine Giugno
, Elodie Martin
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Abraham Goldblat
, Nicolas Bonnet
, Géraldine Gues
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Mikaël Tanguy
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Hue Lan Van Duc
|
Elektrikçi
|
Brice Bailly
, Benoît Bretagne
, Antoine Courcoux
, Lorenzo Mele
|
Yapım Sorumlusu
|
Valentine Kervagoret
|
Butafor
|
Benoît Herlin
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Noémie Juillet
|
Hukuki Hizmetler
|
Blandine Masseron
|
Boom Operatörü
|
Thomas François
, Lola Ripoll
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
César Chabrol
|
Baş Kuaför
|
Sophie Asse
|
Kameraman
|
Fabien Faure
, Eric Bornes
, Boris Abaza
|
Kast Asistanı
|
François Rivière
, Lucie Bertin
|
Set
|
Clément Posak
, Olivier Joudiau
, Hugo Manuelli
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Léa-Jade Horlier
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ferdinand Godard
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Chloé Calvino
|
Yardımcı Yönetmen
|
Pauline Jabes
, Tiffany Keu
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Antonin Virapin
|
VFX Sanatçısı
|
Nora Berecoechea
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Hélène Vanovre
|
Işık Teknisyeni
|
Eric Alaux
, Jean-Marc Alaux
|
Işık Şefi
|
Olivier Mandrin
|
Dublörler
|
Michel Benoit
, Stéphane Boulay
, Gérard Colasuonno
, Jean-Jacques Domingues
, Albert Goldberg
, Pascal Guégan
, Philippe Guégan
, Grégory Loffredo
, Joris Martinez
, Laurent Mulot
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Nathalie Serrière
|
Yönetici yapımcı
|
Sylvain Monod
|
Editör
|
Anny Danché
, Clément Selitzki
|
Editoryal Hizmetler
|
Ines Sanchez
, Richard Deusy
, Arnaud Caréo
|
Oyuncu Seçimi
|
Emmanuelle Prévost
, Lucie Bertin
, Sandra Durando
, Lucy Hellier
, François Rivière
|
Yapım Sanatçısı
|
Stéphane Rozenbaum
|
Set Dekorasyon
|
Noémie Juillet
|
Kostüm Tasarımı
|
Emmanuelle Youchnovski
|
Makyaj Sorumlusu
|
Christine Giugno
, Laura Ozier
, Vesna Peborde
, Hue Lan Van Duc
, Virginie Berland
, Sophie Asse
, Elodie Martin
, Laurence Azouvy
|
Operasyon Yöneticisi
|
Nicolas Bonnet
, Abraham Goldblat
, Coline Hieronimus
, Valentine Kervagoret
|
İkinci Birim
|
César Chabrol
|
Sanat Yönetimi
|
Charlotte Caussarieu
, Roberto DiCamillo
, Benoît Herlin
, Noémie Juillet
, Nathalie Serrière
, Cécile Hurlé
|
Ses
|
Thomas François
, Elory Humez
, Pierre Mertens
, Raphaël Sohier
, Laure-Anne Darras
, Johann Nallet
, Grégory Vincent
, Jean-Paul Hurier
, Charles Michaud
, Loïc Gourbe
, Jonas Orantin
|
Görsel Efektler
|
Maryn Maud
, Tony Kock
, Mikaël Tanguy
, Sander Jansen
, Christian Tomikowski
, Emmanuelle Carlier
, Yoann Copinet
, Fabrice Faure
, Tim Lebon
, Jerome Binckly
, Thierry Delobel
, Sébastien Desmet
, Anna Fusacchia
, Nicolas Gillard
, Olivier Gilles
, Borja A. Ortiz
, Valerio Quintarelli
, David Sanchez
, Coline Sapin
, Denis Tassenoy
, Mathieu Vierendeel
, Duy Anh Nguyen
, Ludivine Ducrocq
|
Kamera Teknisyeni
|
Boris Abaza
, Jean-Christophe Allain
, Maxime Aubry
, Brice Bailly
, Eric Bornes
, Fabien Faure
, Guillaume Renoir
, Magali Bragard
, Loïc Andrieu
, Guillaume Brule
|
Mekan Yöneticisi
|
Arnaud Duterque
|
Üretim Hizmetleri
|
François Kraus
, Sylvain Monod
, Denis Pineau-Valencienne
, Marie de Cenival
, Beata Saboova
, Jérôme Seydoux
, Bastien Sirodot
, Ardavan Safaee
|
Senaryo Süpervizörü
|
Virginie Le Pionnier
, Sophie Hansen
|
Diğer
|
Blandine Masseron
, Fanny Floupin
, Marc Robert
, Barbara van Lombeek
, Myriam Rak
, Stéphane Boulay
|
Diğer
|
Nicolas Bedos
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stéphane Rozenbaum
|
Ses Mikseri
|
Pierre Mertens
|
Yapımcı
|
François Kraus
, Denis Pineau-Valencienne
|
Müzik
|
Nicolas Bedos
, Anne-Sophie Versnaeyen
, Laurent Levesque
, Angele Monchaux
, Rebecca Delannet
, Astrid Gomez-Montoya
, Hugo Gonzalez-Pioli
, Ben Foskett
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Laura Ozier
, Vesna Peborde
|
Ses Editörü
|
Raphaël Sohier
, Matthieu Fichet
|
Görüntü Yönetmeni
|
Laurent Tangy
|
Perukçu
|
Virginie Berland
, Dorothée Soual
|
Diyalog Editörü
|
Laure-Anne Darras
|
Genel
|
Johann Nallet
, Lucy Hellier
, Grégory Vincent
, Tony Kock
, Charlotte Caussarieu
, Nathalie Delvigne
, Elory Humez
, Sophie Hansen
, Ines Sanchez
, Margaux Bail
, Roberto DiCamillo
, Coline Hieronimus
, Jean-Christophe Allain
, Maxime Aubry
, Marion Viel
, Guillemette Buffet
, Marion Le Borgne
, Kenzo Jocher
, Fleur Allain
, Samuel Beal-Rainaldy
, Camille Le Mercier
, Florent Tite
, Elodie Bensoussan
, Maryn Maud
, Théo Cocagne
, Mohamed Kamel
, Anny Danché
, Clément Selitzki
|