Yönetmen
|
Mira Nair
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oyuncu Seçimi
|
Dinaz Stafford
, Christa Schamberger
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Kelley Cribben
|
Diyalog Editörü
|
Eliza Paley
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Gina Alfano
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Blake Leyh
, Dominick Tavella
|
Ses Tasarımcısı
|
Blake Leyh
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Blake Leyh
|
Yardımcı Editör
|
Ian Holden
|
Birim Reklamcısı
|
Nicola Graydon-Harris
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Allen Lau
|
Koreograf
|
Colin Lubega
|
Birim Yöneticisi
|
Kenneth Fletcher
|
Mekan Yöneticisi
|
Yahya Chavanga
, Grant David Cinnamon
, Deon Du Preez
, Eduard Klarenbeek
|
Kast Asistanı
|
Abdul Bar Hussein
, Richard Tugume
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Nikissi Serumaga
|
Şive Koçu
|
Joanitta Bewulira-Wandera
|
Ses efektleri Editörü
|
Heather Gross
|
Müzik Editörü
|
Jim Bruening
|
Yapım Kontrolörü
|
Anne Ford
|
Ses
|
Scott Cannizzaro
, Marko Costanzo
, Mark DeSimone
, Dave Flynch
, Heather Gross
, Maegan Hayward
, Shantanu Hudlikar
, Allen Lau
, Blake Leyh
, Nico Louw
, Ted Mahoney
, Eliza Paley
, Dave Paterson
, Mary Ellen Porto
, Simon Rankin
, Dominick Tavella
|
Dublörler
|
Cordell McQueen
|
Diğer
|
Jackie Bazan
, Kimberly Domínguez
, Anne C. Ford
, Annie Gaudet
, Nicola Graydon-Harris
, Rob Harris
, Tilu Khalayi
, Lentsoe Mamatela
, Jade Manuel
, Hlumela Matika
, Emily McEvoy
, Clarence McLay
, Emerson Nosek
, Anele Rulumente
, Tebandeke Samuel
, Spring Sutter
, Tiffany von Willingh
, Marvin Saven
|
Editoryal Hizmetler
|
Max Blecker
, John Diesso
, Giovanni DiGiorgio
, Alex Gilbert
, Ian Holden
, Philippe Majdalani
, Zach Marshall
, Lamees Martin
, Nick Monton
, Tom Poole
, Lauren Van Rensburg
, Russell Yaffe
, Nicholas Figueroa
|
Kamera Teknisyeni
|
Danie du Toit
, Emmanuel Gashumba
, Miles Goodall
, Houston Hadden
, Lentsoe Mamatela
, Emmanuel Chonco Sithole
, Zaan Wienand
|
Görsel Efektler
|
Angelo Beceiro Collinicos
, Christopher Bekker
, Matthew Kearney
, Canda Kincses
, Dylan Palmboom
, Marco Raposo de Barbosa
, Tom Selbeck
, David Taritero
, Byron Tofas
, Johan van Huyssteen
, Marc Bloch
|
Özel Efektler
|
Doug Hardy
, Tyrell Kemlo
, Julian Koberman
, Cordell McQueen
, Julio Scholze
|
İkinci Birim
|
Avani Batra
, Paula Case
, Westley Durand
, Michael McCue
, Mike Topoozian
, Atilla Salih Yücer
, Zohran Kwame Mamdani
|
Orkestra Şefi
|
John Ashton Thomas
|
Operasyon Yöneticisi
|
Linda A. Borgeson
, Kelley Cribben
, Yvonne Isimeme Ibazebo
, Janine van Assen
, Will Weiske
, Jarin Rossiter
|
Makyaj Sorumlusu
|
Christopher Damuura
, Evelyn Gambe
, Melanie Harris
, Diana Najago
, Thami Nkosi
, Nadine Prigge
|
Yapım Sanatçısı
|
Stephanie Carroll
|
Sinematografi
|
Sean Bobbitt
|
Müzik
|
Alex Heffes
, Chris Barrett
, Jim Bruening
, Peter Cobbin
, Linda Cohen
, Kaylin Frank
, Tanay Gajjar
, Tommy Laurence
, Mitchell Leib
, Zohran Kwame Mamdani
, Jonathan Morton
, Madina Nalwanga
, Hilary Skewes
, John Ashton Thomas
, Cecile Tournesac
, Don Welty
, Kirsty Whalley
|
Üretim Hizmetleri
|
Troy Buder
, John B. Carls
, Lydia Dean Pilcher
, Genevieve Hofmeyr
, Connor Schell
, Will Weiske
|
Yapım Muhasebecisi
|
Spring Sutter
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Zohran Kwame Mamdani
, Moses Kibuuka Muwanga
|
Kostüm Tasarımı
|
Mobolaji Dawodu
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Will Weiske
|
Sanat Yönetimi
|
Fritz Joubert
, Shane Bunce
, Jonathan Hely-Hutchinson
, Emilia Roux
, Michael Hyman
, Arlo Markantonatos
, Boitumelo Poen
, Doret Van Jaarsveld
|
Yapım Yöneticisi
|
Yvonne Isimeme Ibazebo
|
Kitap
|
Tim Crothers
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Miles Goodall
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Paula Case
, Avani Batra
, Michael McCue
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mike Topoozian
, Atilla Salih Yücer
|
Yapımcı
|
Lydia Dean Pilcher
, John B. Carls
|
Set Tasarımı
|
Isabella Asiimwe
|
Yönetici yapımcı
|
Will Weiske
, Troy Buder
, Connor Schell
, Dan Silver
|
Görüntü Yönetmeni
|
Sean Bobbitt
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stephanie Carroll
|
Editör
|
Barry Alexander Brown
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Alex Heffes
|
Müzik Süpervizörü
|
Linda Cohen
, Zohran Kwame Mamdani
|
Set Dekorasyon
|
Jeanette Scott
, Jo Stuart Fox
, Melinda Launspach
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Tumi Poen
|
Senaryo
|
William Wheeler
|
Kostüm Sorumlusu
|
Izouna de Vasconcelos
, Eniola Dawodu
, Sophie Oprisano
|
Yapım Sorumlusu
|
Polly Hope
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Cordell McQueen
|
Dublörler Koordinatörü
|
Cordell McQueen
|
Film Araç Koordinatörü
|
Bernard Ennu
|
Butafor
|
Arlo Markantonatos
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Emmanuel Chonco Sithole
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Eniola Dawodu
|
Boom Operatörü
|
Simon Rankin
, Moses Bwayo
|
Ses Mikseri
|
Nico Louw
, Moses Bwayo
|
Senaryo Süpervizörü
|
Robyn Aronstam
|
Baş Kuaför
|
Thami Nkosi
|
Saç Tasarımcısı
|
Melanie Harris
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Nadine Prigge
|
Set Fotoğrafçısı
|
Edward Echwalu
|
Yapım Koordinatörü
|
Jade Manuel
|
Genel
|
Peter Kasaija
, Houston Hadden
, Danie du Toit
, Neville Esterhuizen
, Ali Musoke
, Evelyn Gambe
, Christopher Damuura
, Diana Najago
, Patricia Olwoch
, Marko Costanzo
, George A. Lara
, Trevanna Post
, Annie Gaudet
, Emerson Nosek
, Byron Tofas
, Andile Vuyolwethu Pakade
, Barry Alexander Brown
|