Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi Yorumları

Alev Almış Bir Genç Kızın Portresi filmi detayları

G

@gizemilhan

1 ay önce

9 / 10

şahane!
M

@mahi

2 ay önce

Aşkın kuralı var mı?Aşk illa bir erkek ve bir kadın arasında mı yaşanmali? Cevabı evet olanların özellikle izlemesini tavsiye edeceğim bir film Alev almış bir genç kızın portresi.Adını ilk duydugumda mana verememistim ama izleyince ,filmin adının nokta atışı olduğunu anladım.İki kadının duygusal çekimi,baştaki o kaçışları,tutkuları inanılmaz güzel aktarılmış.İzleyenini rahatsız etmek surda dursun,bircogunuzu bu olamamazlik eminim ki duygulandiracaktir

@evrimik

2 ay önce

aktarılmak istenen duyguyu gayet layıkıyla aktarabilen bir film olduğunu düşünüyorum.bazı sahnelerde oyuncuyla senkronize nefes alıp verdiğimi fark ettim;o derece içine çekebildi.final sahnesi ise gerçek bir finaldi.benim için filmin ne kadar büyüsüne kapıldığımın kanıtıydı.

@merodesidero

7 ay önce

4 / 10

Tumblr gençlerini ve feministleri tatmin etmekten öteye gidemeyen bir film, edebi sözlerle zorlamaya hiç gerek yok. :)

@oykucu

8 ay önce

6.2 / 10

dekor, görüntü, renkler şahane olsa da iki kadın arasındaki aşk, arzu, tutku bana bir türlü geçmedi. elisa y marcela’daki o ihtirası aradım belki de. yalnız ateşin etrafında kadınların şarkı söylemeye başladığı sahne bitirdi beni. sabırsızlıkla izlemeyi beklediğim bu filme overrated diyeceğim hiç aklıma gelmezdi.
D

@dikkon

9 ay önce

Net overrated.... Call me by your name veya Blue is the warmest color filmlerinin yanlarına yaklaşamaz. Puana aldanmayın 2 saatinizi ziyan etmeyin.

@nivtonyen

10 ay önce

7.9 / 10

Aşk heteroseksüellerin tekelinde olan bir duygu değildir! Tıpkı ahlak gibi kişiye özeldir.

İki kadının aşkının anlatılması size fazla "eşcinsel" gelecekse eve kendinizi kapatın ve dışarı çıkmayın zaten. Film çok sakin biraz tarzda, sıkılabilirsiniz. Ancak yine de çekiyor kendini. Son sahnesi özellikle duygulandırıcı. Ben aldığı puanları hak eden bir film olduğunu düşünüyorum.

@sirenien

10 ay önce

3.5 / 10

Duyguları hiç bir şekilde aktaramıyor bu film. Oyuncular inanılmaz derecede sönük. Final sahnesi çok havada kalmış. Filmin finalinde seyircinin aklında heloise’ın hayatına dair çok fazla soru işareti kalıyor. Batı medyası ve film eleştirmenleri tarafından şişirildiğine inandığım over-rated bir film.

@yigittpasa

11 ay önce

8.5 / 10

elinde patlamış mısır hışır hışır film izleyenler beğenmemiş. gerçi bu film herkese hitap edecek bir film değil. nasıl desem, biraz dingin bir film. çoğu sahnede müzik yok, ama olduğu sahneler çok özel. durağan ilerliyor, ama bunun yanında duygusal olarak çok kuvvetli.

beni içine alan tablo gibi bir filmdi. insan ilişkilerini güzel anlatan filmleri seviyorum.

vivaldi ve son sahne harikaydı. türk filmleri/dizilerindeki gibi gülüyor mu ağlıyor mu belli olmayan tepkilerle oynanan yapmacık sahneler bence duyguyu seyirciye hiç geçiremiyor.

@sonuncuadam

11 ay önce

4.5 / 10

Tam bir feminist filmi, dünyanın açık ara en overrated filmi de olabilir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL