Şüphe Yorumları

Şüphe filmi detayları

@naksidil

1 ay önce

8.7 / 10

Ruhu çok ama çok " aç " olanlara Tanrı rast getirmesin ! Haruki Murakami terazisi hiç şaşmayan yakıcı biri. Ağır ilerleyen, gizemini sabrını sonuna kadar muhafaza eden çok iyi psikolojik bir gerilim.
S

@skywasbruised

2 ay önce

8.3 / 10

Adı, konusu ve işlenmesi ile slow burning türünün hakkını veren en iyi filmlerden biri. Herkese hitap etmemesinin sebebi film boyu metaforların üstünde durulurken aslında gerçeğin çok bariz ama her şeyin belirsiz olması ve izledikten sonra saatlerce geçmeyen ben ne izledim şimdi hissi.

@kuzgunadam

6 ay önce

7.5 / 10

biraz Haneke tarzı gerilim biraz N.B.Ceylan tarzı çekimler ama Kore sinemasına göre sönük kalan bir son. Müzik kullanımını ve çekimleri beğendim.

@wingsofgod

7 ay önce

çok güzel bir yorum buldum ve her kelimesi katılıyorum. ALINTIIDIR;

Sera yakmak tabiri büyük ihtimal paranın satın alabileceği çoğu şeye sahip karakterin pek kimsesi olmayan kızlarla arkadaşlık edip daha sonra onlardan hiçbir iz bırakmayacak şekilde öldürmesi
BEN’in sana çok yakın bir serayı yaktım demesi seraları hergün kontrol eden Jong-su’nun görmemiş olması serayla kastedilenin cinayet olduğunı gösteriyor
ayrıyeten kızın var olduğu söylenen ama hiç görünmeyen kedisinin zengin oğlanın evinde çıkması ve kazan adıyla çağırınca gelmesi de bu cinayeti işaret ediyor

@birduman

1 yıl önce

7.5 / 10

Koreliler insana yine farklı hisler yaşatmayı başarmış. ilk 5 dakikada bütün senaryoyu çözdüğünüz filmleri beğeniyorsanız bundan uzak durun.
S

@siyahtuval

1 yıl önce

6.5 / 10

ımmmm sıkı bir kore filmi seven birisi olarak ben de pek beğenmedim. tamam görseller ve müzikler harika ama gerisi olmamış. Bir arayışa girmedik bir şey bekemedik ama ne bileyim olmadı. Şüpheyi güzel vermişler ama belki de oyuncuları benimseyemedim .

@ravenna

1 yıl önce

Bana göre fazlaca sıkıcı ve uzun bir filmdi.Sevdiğimi söylemeyem.

@olanzveins

1 yıl önce

2.9 / 10

Bağımsız film süslü son derece arabesk ve klişe göndermeleri olan bir film. Daha rezalet bir final düşünemediler heralde filme. Çekimler, açılar, sinematoğrafi iyi olsun içerik vasat olsada olur zihniyeti başka birşey değil.

@meyziyade

1 yıl önce

9.5 / 10

Çöpe giden 2 buçuk saatim :/

@sugundogdu

1 yıl önce

neden her şeyi anlamaya çalışıyorsunuz? bazı şeyleri sadece hissedebilirsiniz
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL