Yönetmen
|
Yuval Adler
|
Senarist
|
Yuval Adler
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Makyaj Sanatçısı
|
Diana Badalova
|
Dış Sesler Editörü
|
Maximilian Pongratz
|
ADR Editörü
|
Adrian Lo
|
Görsel Efekt Editörü
|
Paloma Schnitzer
|
Başlık Tasarımı
|
Toby Cornish
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Alice Rathert
|
Senaryo Süpervizörü
|
Adi Kutner
|
Yapım Koordinatörü
|
Petia Petrova
, Caspar Heider
|
Steadicam Operatörü
|
Yoshua Berkowitz
|
Ses Mikseri
|
Miroslav Babić
|
Ses Tasarımcısı
|
Frank Schubert
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael Kaczmarek
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Michael Kaczmarek
|
Hukuki Hizmetler
|
Norbert Klingner
|
Set Dekorasyon
|
Katja Schlömer
|
Oyuncu Seçimi
|
Emmanuelle Mayer
, Iris Baumüller
, Delia Eick
|
Üretim Hizmetleri
|
Anne Carey
, Jonathan Doweck
, Sebastian Fröhlich
, Viola Fügen
, Dietmar Güntsche
, Michael Heimler
, Marie Krommes
, Jean Labadie
, Hei Yang Lau
, Eitan Mansuri
, Michel Merkt
, Martin Rohé
, Meike Savarin
, Teddy Schwarzman
, Jim Stark
, Ben Stillman
, Cécile Tollu-Polonowski
, Michael Weber
, Kfir Weiss
, Jamal Zeinal Zade
|
Kostüm Sorumlusu
|
Annalena Gerstmann
, Serena Matlas
|
VFX Sanatçısı
|
Bastian Hopfgarten
|
Roman
|
Yiftach Reicher Atir
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Maya Markova
|
Diğer
|
Philip Borbély
, Toby Cornish
, Boris Dillen
, Bastian Griese
, Caspar Heider
, Elisa Kaldewei
, Norbert Klingner
, Hermann Koenen
, Peter La Terriere
, Hannah Lueg-Althoff
, Petia Petrova
, Lukas Schneider
, Mirjam Wille
, Jonas Windgassen
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David Friedewald
, Silvio Heß
, Dominik Leurs
|
Editoryal Hizmetler
|
Peter Bernaers
, Thomas Gieraths
, Severin Schultze
|
Kamera Teknisyeni
|
Yoshua Berkowitz
, Iordan Borissov
, Kolja Brandt
, Kenneth Cornils
, Wolfgang Ennenbach
, Norwin Hatschbach
, Julian Hopff
, Karl Keil
, Malte Kneib
, Thorsten Kosselek
, Bernd Kremer
, Kiril Mihaylov
, Anand Puthupparambil
, Robin Ritter
, Sabine Rösing
, Stefan Schauerte
, Severin Schultze
, Jaro Schönefeld
, Benjamin Taye
, Michael Koch
, Laura Wilke
|
Video Assist Operatörü
|
Julian Hopff
|
Görsel Efektler
|
Daniel Binder
, Jean-Michel Boublil
, Daniel Goertz
, Bastian Hopfgarten
, Alice Rathert
, Dan Sachar
, Paloma Schnitzer
, Denis Sánchez
, Patrick Tauscher
|
Ses
|
Tobias Adam
, Miroslav Babić
, Greg Crawford
, Michael Kaczmarek
, Martin Langenbach
, Adrian Lo
, Christoph Oertel
, Maximilian Pongratz
, Elbaz Rei
, Caspar Sachsse
, Frank Schubert
, Andreas Vorwerk
|
İkinci Birim
|
Daniel Arapoglu
, Asya Chakarova
, Mirjam Wille
, Maya Markova
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jan Beek
, Manuel Faber
, Sebastian Fröhlich
, Marie Krommes
, Niko Remus
|
Makyaj Sorumlusu
|
Diana Badalova
, René Jordan
|
Yapım Sanatçısı
|
Yoel Herzberg
|
Elektrikçi
|
Bernd Kremer
, Anand Puthupparambil
|
Yapımcı
|
Michael Weber
, Anne Carey
, Eitan Mansuri
, Viola Fügen
, Cécile Tollu-Polonowski
|
1. Kamera Asistanı
|
Daniel Goldmann
, Sabine Rösing
|
Set Tasarımı
|
Klaus Bienen
|
Sinematografi
|
Kolja Brandt
|
Eş Yapımcı
|
Dietmar Güntsche
, Martin Rohé
, Meike Savarin
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Jean Labadie
|
Dublörler Koordinatörü
|
Torsten Jerabek
|
Yönetici yapımcı
|
Teddy Schwarzman
, Ben Stillman
, Michael Heimler
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dan Sachar
|
Müzik
|
Frank Ilfman
, Milena Fessmann
, Richard Harwood
, Adrian Lo
, Tom Russbueldt
, Matthew Slater
, Mikael Carlsson
, Julien Verschooris
|
Sanat Yönetimi
|
Severina Stoyanova
, Eyal Biterman
, Jutta Freyer
, Antonia Baker-Monteys
, Klaus Bienen
, Uwe Brauer
, Simon Empt
, Marc Ewert
, Jan Feil
, Pierre Galic
, Adi Golani
, Barbara Hartwich
, Dorit Janssen
, Daniel Kolarov
, Gaby Mocaer
, Mikael Riou
, Lorenzo Sartor
, Nele Schallenberg
, Gabriele Winzen
|
Müzik Süpervizörü
|
Milena Fessmann
|
Yer Seçici
|
Rüdiger Jordan
, Sören von der Heyde
|
Işık Şefi
|
Thorsten Kosselek
|
Butafor
|
Daniel Kolarov
, Jan Feil
, Adi Golani
|
Kameraman
|
Norwin Hatschbach
, Yoshua Berkowitz
|
Marangoz
|
Lorenzo Sartor
|
Kostüm Tasarımı
|
Hamada Atallah
, Verena Reuter
|
Editör
|
Hansjörg Weißbrich
|
Dövüş Koreografı
|
Steffen Jung
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Barbara Hartwich
|
Yardımcı Butafor
|
Antonia Baker-Monteys
, Nele Schallenberg
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Esther Hassfurther
|
Yapım Yöneticisi
|
Sebastian Fröhlich
|
Set Yapımcısı
|
Kfir Weiss
, Sebastian Fröhlich
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Daniel Arapoglu
, Mirjam Wille
|
Yardımcı Yapım Yöneticisi
|
Elisa Kaldewei
, Lukas Schneider
|
Dublörler
|
Maria Gnecchi
, Torsten Jerabek
, Steffen Jung
, Nikolai Mohr
, Tanja Pelster
, Igor Tjumenzev
, Bastian Volkmer
|
Mekan Yöneticisi
|
Stefan Mutafchiev
, Rüdiger Jordan
, Sören von der Heyde
|
Diyalog Editörü
|
Tobias Adam
, Andreas Vorwerk
|
Boom Operatörü
|
Caspar Sachsse
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Mikael Riou
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Niko Remus
, Marie Krommes
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Kenneth Cornils
, Malte Kneib
|
Set Fotoğrafçısı
|
Wolfgang Ennenbach
|
Genel
|
Julia Schneider
, René Jordan
, Martin Langenbach
, Elbaz Rei
, Karl Keil
, Christoph Oertel
, Robin Ritter
, Hei Yang Lau
, Marc Ewert
, Dorit Janssen
, Tanja Pelster
, Bastian Volkmer
, Micky Koch
, Severin Schultze
, Jaro Schönefeld
, Annalena Gerstmann
, Serena Matlas
, Silvio Heß
, Dominik Leurs
, Hermann Koenen
, Hannah Lueg-Althoff
, Jonas Windgassen
, Greg Crawford
, Patrick Tauscher
, Daniel Binder
, Denis Sánchez
, Thomas Gieraths
, Nele Schallenberg
, Hansjörg Weißbrich
|