@snijeg

2 ay önce

7.8 / 10

İyiydi ya... Sandra Bullock 'u sevmiyorum ama o bile sempatik geldi. Sonu da öyle çok kötü değil. Şu an toplumda kusurlu görülen insanların başka bir düzende kusursuz oluşu iyi bir vuruştu bence. Hem ana tema iletişimsizlikti bu açıdan hikye, başı sonu tutarlı bir bütün olarak ortaya konuldu bence. Benim açımdan tek sorun inandırıcılığa aldığı darbe, o da şu: Aradan geçen zamanda hayatta kalabilmeleri, "epey ballılarmış" dedirtmesi hele deliler devreye girdikten sonra. Ama yine de bu bile zamanda ileri geri giderken o kadar rahatsız etmedi beni. Lost tadında güzel bir seyirlik oldu benim için. Tavsiye ederim.

@angelofthelord

4 ay önce

8 / 10

Filmi beğenerek izledim. Sonuç olarak akılda bazı cevapsız sorular bırakmış olsa bile verdiği gizem ve gerilimden dolayı benim geçer notumu aldı.

@kahramansmt

4 ay önce

7 / 10

Bir yerlerde bi eksik var ama ne ? Güzel başlamış fakat sonra sıkılmışlar. Ortalarını kahvede okey oynayan memet amca yazmış galiba.

@hilalbozdogan

4 ay önce

6.6 / 10

Zaman geçişlerini bazen cok alakasız yapmışlar. Film akılda oturduktan sonra, kim kim ne nerede anlaşıldığında akıcı hale geliyor. Ama film boyunca beklentiyi cok yükseltip beklenmedik derecede düşük bir son vererek üzdü bence.

@paranoidea

5 ay önce

8 / 10

Kaliteli bir yapım. Hiç sıkılmadan izledim, baştan sona gerilim devam ediyor ve tempo düşmüyor.

@clancer

5 ay önce

8 / 10

Film konusu o kadar özgün ki izlerken ne olacağını tahmin edememeyi özlettiren bir yapım olmuş sonundaki sahneyi bile tahmin edemiyorsunuz ama kafada çok fazla soru işareti bırakıyor. Tek eksiği soruları yanıtlayan sahneleri içermemesi

@stiff

5 ay önce

7 / 10

Son anına kadar heyecan ve gerilim veren ama sonunda damakta etkili bir tat bırakmayan bir film oldu benim için. Genel kanı da bu yönde zaten. Biraz A Quiet Place, biraz The Walking Dead havası da vardı. Sessizliğin ön planda olduğu bir filme göre fazlasıyla hareketli ve heyecan dozu yüksekti. Klişeleri de yer yer göze battı. Karakter seçimleri oldukça klişeydi. Bu tür hikayelerde hep bir eski asker olur. Keza kimlerin öleceğini sırasıyla bilmek bile oldukça kolaydı. Sandra Bullock'ın mimiksizliği yer yer can sıkıcıydı. Geçirttiği vakit iyiydi, bu açıdan tatmin etti. Sonu tatmin etmeyince film haklı olarak eleştirileri aldı. Yine de bu tür işler görmek güzel.

@butter-pecan

5 ay önce

6.2 / 10

Sonunda sıçmasaydı..

@chewing

5 ay önce

6.7 / 10

A quıet place benzeri bir yapım daha. ses çıkaranların öldüğü, görenlerin öldüğü yakında da koku alanların öldüğü benzer bir yapım bizi bekler muhtemelen. temeli tam olarak oturtulamayan bilinmezlerle dolu bir yapım. Sandra'nın oyunculugu dısında çok da abartılmayacak ama kötü de denmeyecek bir film. 6.7/10 iyi seyirler.

@herpo

5 ay önce

7.2 / 10

Sandra Bullock'un botoxlu oyunculuğu film boyunca gözümü tırmaladı.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL