Boss Level Yorumları

Boss Level filmi detayları

@stiff

2 ay önce

7.2 / 10

Benzer konuya sahip filmlere göre eğlence dozu biraz daha fazlaydı. Kendine göre bir mizah anlayışı var ve çok yerinde kullanılmış. Bazı diyaloglar gülümsetti. Özellikle Guan Yin'li sahneleri çok sevdim. Frank Grillo da hakkını vermiş. Filmin adı da anlatımıyla çok uyumlu.

@tiamath

1 yıl önce

7 / 10

Benzerlerine kıyasla oldukça eğlenceli bir filmdi. Zaman sarmalı filmlerinde benzer hikayeye sahip epeyi film türetildi. Bunun da farkında olmalılar ki aksiyonun içerisine oldukça başarılı bir şekilde yerleştirilmiş komedi unsuru filmi epeyi eğlenceli yapmış. Frank Grillo, rolünün hakkını vermiş. Hareketlilik ve durgunluk zamanları güzel dengelenmiş. Roy karakterinin hikayesine değinirken tam sıkılmaya başladığınızda aksiyon kısmına geçiş başlıyor. Aksiyona doyduğunuzu hissettiğinizde yine hikayenin kalanını anlatmaya geçiyor.
P

@philocine

2 yıl önce

7.6 / 10

Bol aksiyon bol eğlence. Güzeldi.

@mavimilena

2 yıl önce

7.2 / 10

Zaman paradoksu üzerine sos olarak aksiyon ve mizah eklenmiş ortaya oldukça iyi bir film çıkmış. Son günlerin en eğlenceli ve aksiyonlu filmlerinden birini izledim. Senaryo bilindik olmasına rağmen bu haliyle çok hoşuma gitti. Oyunculuklar olarak da gayet memnun edici. Sadece Mel Gibson’ı daha fazla görmek isterdim. Keyifli zaman geçireceğinize inanıyorum bu yüzden de seyretmenizi öneririm.

@ubooo

2 yıl önce

7.2 / 10

gayet iyiydi. time loop filmlerini groundhog day’den beri hep sevmişimdir. bu da güzel bir örnek. tavsiye edilir.

@bigamist

2 yıl önce

7 / 10

Son yıllarda bu tarz çok film izledik ancak bu oldukça keyifliydi. Şans verilmeli.

@carpathia

2 yıl önce

7.5 / 10

Bitmek bilmeyen leveller,bitmek bilmeyen eğlence....güzel bir aksiyon bilimkurgu
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL