Yönetmen
|
Tom Holland
|
Senarist
|
Victor Miller
Kerry Fleming
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sanat Yönetimi
|
Rose Leiker
, Rikki Longanecker
, Chris Newell
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jake Smith
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Stacey Quintilliano
|
Yapım Muhasebecisi
|
Joe Chamlee
|
Boom Operatörü
|
Jason Kubota
|
Üretim Hizmetleri
|
Tobias Deml
, Kerry Fleming
, Vincent J. Guastini
, Rod Hamilton
, Josh Holland
, Ed Marx
, Nicole Pierce
, C.J. Pyles
, Kimberly Russell
, Stephanie Shamie
, Amy Williams
|
Sinematografi
|
Yash Bhatt
|
Yapım Sanatçısı
|
Tom Lisowski
|
Makyaj Sorumlusu
|
Desiree Falcon
, Bradley Seale
|
İkinci Birim
|
Bryan Boardley
|
Özel Efektler
|
Vincent J. Guastini
|
Ses
|
William Aikman
, Victor Bouzi
, Thomas Corkran
, Kendall Credi
, Robert Dehn
, Mark Ettel
, Benjamin Gieschen
, Kristen Hirlinger
, Jason Kubota
, Xander Lott
, Derek McGinley
, Joshua Sieh
, Cary Stacy
, Vicki Vandegrift
|
Işık Asistanı
|
Vincent Kelly
|
Görsel Efektler
|
Adam Clark
, Vincent J. Guastini
|
Kamera Teknisyeni
|
Miles Bibb
, Frederick Bourbon
, Victor Chon
, Amanda Darouie
, Alexander Gasviani
, Carlton Hudson
, Vincent Kelly
, Skott Khuu
, Luke Little
, Jimmy Loof
, Nicohlas Martin
, Adam Murray
, Pedro Rojas
, Jake Smith
, Vassily Thompson
, Loie Vaughn
, Wladimir Velez
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jennifer Holden
, Stanley Hudson
, Jennifer Bernice Patterson
, Stacey Quintilliano
|
Editoryal Hizmetler
|
Frederick Bourbon
, Tobias Deml
, Andrea Porter
|
Mekan Yöneticisi
|
Jeff Crandell
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Matthew Ballard
, Julius M. Fletcher
|
Diğer
|
David Babbitt
, Adam Beasley
, Joe Chamlee
, David Scott Glazer
, Melanie Marquez
, Maegan Mauriello
, Julie Richheimer
|
Dublörler
|
Matthew R. Anderson
, Koby Azarly
, Carl Ciarfalio
, Steve Rizzo
, Courtney Schwartz
|
Teşekkürler
|
Marshall R. Teague
|
Elektrikçi
|
Miles Bibb
, Alexander Gasviani
, Skott Khuu
, Nicohlas Martin
, Pedro Rojas
|
Müzik
|
Harry Manfredini
, Nao Sato
|
Baş Kuaför
|
Bradley Seale
|
Işık Şefi
|
Nick Reed
|
Editör
|
Ed Marx
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Vincent J. Guastini
|
Görüntü Yönetmeni
|
Yash Bhatt
|
Kostüm Tasarımı
|
Camille Jumelle
|
Senaryo Süpervizörü
|
Magan Rutledge
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Tom Lisowski
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Xander Lott
, Derek McGinley
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Mark Ettel
, Cary Stacy
, William Aikman
, Joshua Sieh
|
Butafor
|
Rose Leiker
|
Ses efektleri Editörü
|
Benjamin Gieschen
|
Yapımcı
|
Victor Miller
, Kerry Fleming
, Amy Williams
|
Yapım Koordinatörü
|
Julie Richheimer
|
Ses Mikseri
|
Victor Bouzi
|
Işık Teknisyeni
|
Luke Little
|
Set
|
Adam Murray
, Carlton Hudson
, Jimmy Loof
, Wladimir Velez
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Rikki Longanecker
|
Diyalog Editörü
|
Kristen Hirlinger
|
Ses Editörü
|
Kendall Credi
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Chris Newell
|
Oyuncu Seçimi
|
Chuck Marra
, Megan Foley
, Vanessa Portillo
|
Set Dekorasyon
|
David Howell
, Brian Hurley
, Hashim Thomas
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Bradley Seale
|
Genel
|
Tobias Deml
, Vicki Vandegrift
, Vanessa Portillo
, Amanda Darouie
, Loie Vaughn
, Vassily Thompson
, Frederick Bourbon
, Stanley Hudson
, Andrea Porter
, Ed Marx
|