Yönetmen
|
James Gray
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hareket Eşleştirme Sorumlusu
|
Jin Yong Kim
|
Kast Asistanı
|
Ryan Drake
|
Mekan Yöneticisi
|
Christopher Kusiak
, Tristan Daoussis
, Aviv Surkin
, Shelly D. Wilson
, Wayne Thomas Yorke
, Scott Trimble
, Evan Gabriele
, Ben McCrea
|
İlave Kurgu
|
Scott Morris
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Chelsey Morin
|
Elektrikçi
|
Giovanni Vargas
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ricky Carrillo
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Ray Valerio
|
2B Sorumlusu
|
Eric Andrusyszyn
|
Görsel Efekt Öncesi Süpervizörü
|
Clint G. Reagan
|
Kostüm Sorumlusu
|
John Casey
, John Casey
, Prerna Chawla
, Christian Cordella
, Heath Daniels
, Yen Do
, Emily Dominguez
, Christopher Gilman
, Kacie Guggia
, Krista Guggia
, Susan Hall
, Ira M. Hammons-Glass
, Matthew Jerome
, Vicente Parada
, Sharmila Ray
, Amy Elise Roberts
, Lauren Reeves Thomas
, Allie Venrick
, Cesha Ventre
, Sarah Wachel
|
Ortak Yapımcı
|
Christina Oh
|
Işık Teknisyeni
|
Erica Kim
|
Yardımcı Editör
|
Jason F. Voss
, Jared Simon
, Jonathan Thornhill
|
3B Sanatçısı
|
Roberto Pompili
|
Yaratık Teknik Yönetmeni
|
Chay Johansson
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Sandra Doyle Carmola
, Alison Sadler
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Dominique Fernet
, Joseph O'Sullivan
, Alexander Naud
, Fred Duarte
, Andrew Carruthers
, Kin Yiu
, Teresa Mathew
, Kyra Lepp
, Jack Nolan
, Alexa Zakaib
, Christy Runyon
, Lea Antonette Lorenzo Irlanda
, Léane Taillon
, Kylee Fittipaldi
, Benjamin Milling
, Vincent Menard
, Angelique Cecere
|
Dolly Sorumlusu
|
Ryan Monro
|
Baş Kostümcü
|
Krista Guggia
|
Şoför
|
Erik Coutts
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Bogdan Iofciulescu
|
Baş Kuaför
|
Julie Rea
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Christina Fong
|
Süreklilik
|
Mark Valenzuela
|
Yapım Yöneticisi
|
Mylan Stepanovich
|
Eş Yapımcı
|
Doug Torres
|
Animasyon
|
Mike Dacko
, Merlin Bela Wassiij Maertz
, Khanh Q. Nguyen
, Lucas Ridley
, Nate Thomas
, Ezra Waddell
|
Yardımcı Dublör
|
Hannah Betts
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Caleb Deschanel
|
Ses efektleri Editörü
|
Teresa Eckton
, Steve Bissinger
, Nia Hansen
, Pascal Garneau
, J.R. Grubbs
, Steve Orlando
, Grant Elder
, Lucas Miller
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Juan Peralta
, Jeff King
, Tony Villaflor
|
Teşekkürler
|
Keith Rodger
|
Dublörler
|
Robert Alonzo
, Daniel Arrias
, Daniel W. Barringer
, Hannah Betts
, Joey Box
, Dan Bradley
, Michael T. Brady
, Richard Burden
, Bryan Cartago
, Michael Chaturantabut
, Brandon Cornell
, Clay Cullen
, Cory DeMeyers
, Jon Devore
, Rockey Dickey Jr.
, Arturo Dickey
, Seth Duhame
, Zack Duhame
, Travis Fienhage
, Jeremy Fitzgerald
, Tanner Foust
, Ryan Hanna
, Jimmy Hart
, Randy Haynie
, Efka Kvaraciejus
, Scott Lang
, Samuel Le
, Mike Majesky
, Michael McGuire
, Rhys Millen
, James Mitchell-Clyde
, Jade Quon
, Eric Salas
, Josh Seifert
, William R. Spencer
, Petra Sprecher
, Greg Tracy
, Jason Tubbs
, Pete Turner
, Teague Uva
, Aaron V. Williamson
, Nico Woulard
, Dean Bailey
, Kris A. Jeffrey
, Matthew Moss
|
Diğer
|
James Gray
, Ethan Gross
|
Diğer
|
Richie Adams
, Leslie Bellows
, Lark Bernini
, Hannah Betts
, Daniel Booko
, David Boyle
, Ricky Carrillo
, Michael Coscia
, D.C. Douglas
, Tim Dunbar
, Robert Guerrero
, Caleb Haydock
, Mark D. Houston
, Gleb Kaminer
, Stephanie Kerbis
, Nazia Khan
, Greg Knapp
, Matthew Kramer
, Dave Landaker
, Kevin LaRosa Jr.
, Kevin LaRosa
, Brandon Linville
, Sabra May
, Sarah Medley
, Rene Napoli
, Irina Naydichev
, Rob O'Malley
, Carri O'Neill
, Anson Petrick
, Callie Powers
, Ben Pronsky
, Garrett Reisman
, Ross Risley
, Eric Salas
, Vicki L. Sawyer
, Frank Sharp
, K.D. Smith
, Spooky Stevens
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, Joshua Thurston
, Jodi Tripi
, Shawn Weber
, Aaron V. Williamson
, Tyler John Young
, Robert J. Yowell
, Kathrine Fail
, Rhys Millen
, Lannie Barcelon
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Leonel Alvarez
, Joe Bodle
, Erik Coutts
, Mary Alice Denman
, Nathan Hardcastle
, Mike Patronete
, George A. Sack
, J.T. Thayer
|
Editoryal Hizmetler
|
Hank Corwin
, Leeza Diott
, Traci Duran
, Monica Escalante
, Greg Fisher
, Thomas Kuo
, Kurt Leitner
, Nico Leunen
, Christopher McDonald
, Scott Morris
, Andre Rivas
, Ray Ruotolo
, Jared Simon
, Jonathan Thornhill
, Jason F. Voss
, Matt Wallach
|
Kamera Teknisyeni
|
Alfred Ainsworth Jr.
, Dustin Ault
, Herb Ault
, Benny Bailey
, Chad C. Barrow
, John Betancourt
, Sarah Brandes
, Jeff Brinker
, Rochelle T.A. Brown
, Sean Burris
, Mike Byrd
, Gabe Camacho
, Ricky Carrillo
, R. Adam Chambers
, Cody Corl
, Loren Corl
, Kristen Correll
, James 'Spud' Danicic
, Keith B. Davis
, Jerry C. Deats
, Caleb Deschanel
, Jon Devore
, Dhamarata Dhiensuwana
, François Duhamel
, Carlos Escobar
, Derrick Esperanza
, Dustin Evans
, Ant Fallon
, Krystina Figg
, Jeffrey Fitzgerald
, Michael FitzMaurice
, Chris Ford
, David Goldsmith
, Jonathan Gomez
, Oscar Gomez
, Melinda Sue Gordon
, Peter Gulla
, Bogdan Iofciulescu
, Kyler Jae
, Erica Kim
, Bob E. Krattiger
, Kris Krosskove
, Anderson Lau
, George Lozano Jr.
, Michael Lyon
, Jason Marvel
, William R. Mayberry
, Hugh McCallum
, Ray Milazzo
, Kevin Miles
, Josh Miller
, Chester Milton
, Ryan Monro
, Judd Overton
, Stephen Martin Paull
, Robert A. Preston
, Keith Rodger
, Pete Romano
, James Selph
, Jared Slater
, Monte Swann
, Chris Toll
, Brian Udoff
, Ray Valerio
, Giovanni Vargas
, James B. Walsh
, David Winner
, Justin Zaffiro
, Rio Noel Zumwalt
, Shawn Anderson
, James 'Biff' Thomsen
, Kalli Kouf
, Blake Jeremy Collins
, Tim Collins
|
VFX Sanatçısı
|
Cyril Balavoine
, Ryan Wing
|
Görsel Efektler
|
Brian Adler
, Eric Andrusyszyn
, Emilie Arcand
, Myles Asseter
, Joyce Au
, Adam Avery
, Patrice Avery
, Anu Babu
, Cyril Balavoine
, Scott Balkcom
, Samantha Banack
, Juan Barrales
, Dennis Berardi
, Andres Berkstein
, Guy Botham
, Vincent Boucher-Cormier
, Stephanie Brandolini
, Zach Brinkerhoff
, Cody Brunty
, Izet Buco
, Lauren Camilleri
, Keaton Cardoza
, Andrew Carruthers
, Jasmine Carruthers
, Christiane Caya
, Angelique Cecere
, Karla Vazquez Ch
, Camille Charpigny
, Stephen Cheatum
, Mina Choe
, Unggyu Choi
, Jackson Chow
, Darren Christie
, William Colaluca
, Christopher Collis
, Tony Como
, David Conley
, Sam Cox
, Dale Davies
, Amber Davy
, Chris De Souza
, Chris Del Conte
, Stanley A. Dellimore
, Pascal Depocas
, Jeremy Dineen
, Eran Dinur
, Bhardwaj Divyanshu
, Christopher Downs
, Matthew Dravitzki
, Fred Duarte
, Brian Ducharme
, Scott Eade
, Nadav Ehrlich
, Adam J. Ely
, Eddie Englander
, Adam Eshleman
, Dominique Fernet
, Biagio Figliuzzi
, Gabriele Filippelli
, Kylee Fittipaldi
, Jaime Fok
, Aidan Fraser
, Michael Frattasio
, Richard Friedlander
, Jason Funk
, Bruno Gagné
, Bradley Gaines
, Mayur Gangasagar
, Eddy Garcia
, Brad Gayo
, Camille Geier
, Shania Gharagozlou
, Filippo Giansante
, Herod Gilani
, Abhijitsinh Gohil
, Christina Graham
, Aeryn Gray
, Matt Hallen
, Jamie Hallett
, Lindsay Hallett
, Nour Halouani
, Goldie Hanger
, Paul Harling
, Trey Harrell
, Heather Hennessey
, Namjin Heo
, Martin Hesselink
, Simon Hetu
, Barbara Holmes
, Edan Hopper
, Yun Peng Hsieh
, Juan Carlos Huerta
, Stu Hunter
, Catherine Hébert
, Lea Antonette Lorenzo Irlanda
, Hetal Jain
, Dhamindra Jeevan
, Tianlun Jiang
, Chay Johansson
, Alexandria Johnson
, Gios Johnston
, Owen Jones
, Darshankumar Joshi
, Marc Joubert-Nederveen
, YoonHa Jung
, Stephen Karl
, Matthew Kemper
, Simran Khalsa
, Nishant Khanna
, Ji Hye Kim
, Jin Yong Kim
, Jiwoong Kim
, Chris Kowal
, Leanna Kruse
, Jean-Francois Lafleur
, Robin Lamontagne
, Anders Langlands
, Loic Laurelut
, Emilien Lazaron
, Daniel Chunghwan Lee
, Sun Lee
, Kyra Lepp
, Nunzia Lombardo
, Andrew Loschin
, Hugo Léveillé
, Rob MacBride
, Allan Magled
, Lisa Maher
, Liam Major
, Allen Maris
, Alexandre Marlier
, Ricardo Marmolejo
, Jonathan D. Martin
, Laura Martín
, Sean Lyndon Martin
, Tara Mason
, Teresa Mathew
, Kelly McCarthy
, Robert McDougall
, Sean Ryan McEwan
, Sarah McLauchlan
, Steven Messing
, Seth F. Miller
, Benjamin Milling
, Kovalenko Misha
, Divyansh Mittal
, Jerome Moo
, Cynthia Mourou
, Aileen Mu
, Matt Mueller
, Nick Murphy
, Vincent Menard
, David Nakabayashi
, Vikramshil Narwade
, Alexander Naud
, Irene Navarro
, Sujeen Nepali
, Ali Nezafat
, Jordan Nieuwland
, Thomas Nittmann
, Yunsik Noh
, Jack Nolan
, Kelly Noordermeer
, Rémy Normand
, Annie Normandin
, Richard Noun
, Tom O'Bready
, Patrick O'Connor
, Joseph O'Sullivan
, Eric Oliver
, Molly Pabian
, Bradley Parker
, Prakash Pathak
, Sagar Patil
, Allison Paul
, Cara Payne
, Graham Peddie
, Jeff Penick
, Roberto Pompili
, Tim Pounds-Cornish
, Marc Purnell
, Rakesh
, Matt Ralph
, Ehsan Ramezani
, Austin Ramsey
, Ryan Ramsey
, Troy Ramsey
, Clint G. Reagan
, Ralph Reinle
, Matthew Ribeiro
, Robert Rioux
, Genesis Rivas
, Evan Roberts
, Guillaume Rocheron
, Gabriela Roque López
, Leema Rose
, Gabriel Roy
, Christy Runyon
, Marc Sadeghi
, Ruben Salazar
, Rosa Sanchez
, Aleksandr Saraev
, Tobias Sautter
, Benjamin Scabell
, Eric Schoellnast
, Keith Sellers
, Jeff Shapiro
, Boyd Shermis
, Sergey Shlyaev
, Ankit Sinha
, Brian A. Smeets
, Jedediah Smith
, Sheldon Smith
, Eddie Soria
, Daniel St-Amant
, Chris Stenner
, Giulia Stermieri
, Rémi Stompe
, Troy Summersett
, jonathan Swartz
, Jeremiah Sweeney
, Laurent Taillefer
, Léane Taillon
, Vinod Talwar
, Siqi Tang
, Dipak Tarpara
, Mike Terrigno
, Syria Toliver
, Benoit Touchette
, Mathieu Tremblay
, Stephen Trepanier
, Saurabh Tripathi
, Mani Trump
, Ryan Tudhope
, Alexis Turbé
, Antonin Messier Turcotte
, Yuki Uehara
, Ed Ulbrich
, Audrius Urbonavicius
, Raphael Valle
, Vladimir Valovic
, Tracey Vaz
, Srinivasan Velayutham
, Erika Velikoivanenko
, Ezra Waddell
, Kiara Walker
, Shawn Wallbridge
, Carl Walters
, Marie-Hélène Weiss
, Melanie Weldon
, Olaf Wendt
, Rebecca West
, Antoine Wibaut
, Lyndsey Will
, Elizabeth Willaman
, Ryan Wing
, Oliver Winwood
, Martin Wiseman
, Paul Wishart
, Kin Yiu
, Nadim Zaidi
, Alexa Zakaib
, Jessica Zanetti
, Ben Zylberman
, Félix Arsenault
, Priyanka Balasubramania
, Christopher Bozzetto
, Rocco Gioffre
, Kelly Emma Jarvis
, Woei Lee
, Whitman Lindstrom
, Nicolas Lopardo
, David Sheldon-Hicks
, Sepp Sonntag
, Pei Yao
, Praveen Kumar
, Abhijit Khanvilkar
, Alexandra Rebeck
, Christopher Buzon
, Mariana Robles Gonzalez
, Ivy Depies
, Siddhartha Maganti
, Perrine Michel
, Matt Schofield
, Roger Wong
, Shreeharsha Rao
, Andrea Biklian
, Ivan Khomenko
, Sunkyu Park
, Jaideep Mohan
, Sam Ashford-Rowe
, Akshay Khanna
|
Özel Efektler
|
Joel P. Blanchard
, Roy K. Cancino
, Scott R. Fisher
, Frank Iudica
, Micah Roehr
, Joshua von Badinski
, Phillip Wheatley
, Matt Paullin
, Roland Fullajtar
|
Ses
|
Josh Berger
, Steve Bissinger
, Tony Crowe
, Ian Cymore
, Teresa Eckton
, Grant Elder
, Christopher Flick
, Pascal Garneau
, Chris Gridley
, J.R. Grubbs
, Nia Hansen
, Robert Hein
, Julian Howarth
, Chris Howland
, Tom Johnson
, Alexa Kahn
, Jeff King
, Pietu Korhonen
, Heikki Kossi
, Lisa J. Levine
, Josh Lowden
, David Lucarelli
, Patrick Martens
, Patrushkha Mierzwa
, Lucas Miller
, Steve Morris
, Douglas Murray
, Cheryl Nardi
, Alyssa Nevarez
, Jonathan Null
, Steve Orlando
, Juan Peralta
, Gary Rydstrom
, Dee Selby
, Brad Semenoff
, Kent Sparling
, Mark Ulano
, Tony Villaflor
, Kari Vähäkuopus
, Patrick Christensen
, Noah Dunbar
, Lisa Gillespie
, Josh Gold
, Bob Lacivita
, Derek McGinley
, Michael Miller
, Chris Navarro
, Carlos Sotolongo
, John Soukup
, Dave Wilson
, Glenn Finnan
|
İkinci Birim
|
Dan Bradley
, Christina Fong
, Alina Gatti
, Eric Richard Lasko
, James McGrady
, Jeff Overfield
, Bob Riley
, Doug Torres
, Robert Alonzo
, Kristina Massie
|
Operasyon Yöneticisi
|
Dean Cochran
, Michael B. Johnson
, Anthony Katagas
, Mylan Stepanovich
, Steven Wayne
|
Makyaj Sorumlusu
|
Stephen Bettles
, Stacy Bisel
, Jean Ann Black
, Christi Cagle
, Lynnae Duley
, Gunn Espegard
, Nana Fischer
, Corinne Foster
, Matthew Holman
, Yukiko Kinkel
, Cassie Lyons
, Akiko Matsumoto
, Jaime Leigh McIntosh
, Jessica Nelson
, Julie Rea
, Galaxy San Juan
, Haruyo Sawada
, Keiko Wedding
, Melody White
, Robert Smithson
, Misa Aikawa
, Steven R. Soussanna
|
Kostüm Tasarımı
|
Albert Wolsky
|
Yapım Sanatçısı
|
Kevin Thompson
|
Sinematografi
|
Hoyte van Hoytema
|
Müzik
|
Max Richter
, Max Aruj
, Lorne Balfe
, Christine Bergren
, Mark Berrow
, Daniel Bhattacharya
, Richard Bissill
, Rachel Bolt
, Joby Burgess
, Rupert Coulson
, Steve Davis
, George Drakoulias
, Sven Faulconer
, Ben Foster
, Dave Foster
, Nils Frahm
, Lena Glikson
, Darrell Hall
, Will Kaplan
, Mike Ladouceur
, Tori Letzler
, Queenie Li
, Roger Linley
, Steve Mair
, Robert Charles Mann
, Vicky Matthews
, Bernd Mazagg
, Katherine Gordon Miller
, Perry Montague Mason
, Everton Nelson
, Jon Opstad
, Tom Pigott Smith
, Daniel Pinder
, Randall Poster
, David James Rosen
, Jason Ruder
, Katrina Schiller
, Philip Tallman
, Steffen Thum
, Laurence Ungless
, Johannes Vogel
, Seth Waldmann
, Jake Walker
, Martin Weismayr
, Terry Wilson
, Sam Zeines
, Richard Ziegler
, Warren Zielinski
, Michael Bitton
|
Üretim Hizmetleri
|
Marc Butan
, Jeffrey Chan
, Paul Conway
, Dede Gardner
, James Gray
, Anthony Katagas
, Jeremy Kleiner
, Sophie Mas
, Arnon Milchan
, Yariv Milchan
, Anthony Mosawi
, Christina Oh
, Brad Pitt
, Lourenço Sant'Anna
, Michael Schaefer
, Rodrigo Teixeira
, Doug Torres
, Yu Dong
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Doug Torres
|
Senaryo Danışmanı
|
Charlie Kaufman
|
Yapımcı
|
Brad Pitt
, Arnon Milchan
, Dede Gardner
, James Gray
, Anthony Katagas
, Jeremy Kleiner
, Rodrigo Teixeira
|
Editör
|
John Axelrad
, Lee Haugen
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Bradley Parker
, Allen Maris
, Allan Magled
, Olaf Wendt
, Ryan Tudhope
, Guillaume Rocheron
, Christopher Downs
, Eran Dinur
, Matthew Kemper
, Jamie Hallett
, Anders Langlands
, Jeremiah Sweeney
, Aidan Fraser
, Keith Sellers
, Emilien Lazaron
, Jedediah Smith
, Jiwoong Kim
|
İlave Müzik
|
Lorne Balfe
, Nils Frahm
, Robert Charles Mann
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Mark Sussman
, Patty Connolly
, Johnny Gidcomb
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Nana Fischer
|
Görüntü Yönetmeni
|
Hoyte van Hoytema
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Anthony Katagas
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Max Richter
|
Müzik Süpervizörü
|
Randall Poster
, George Drakoulias
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kevin Thompson
|
Set Tasarımı
|
Scott Herbertson
, Sarah Contant
, Easton Michael Smith
, Anne Porter
, Tim Croshaw
, Noelle King
, Trinh Vu
|
Yönetici yapımcı
|
Marc Butan
, Michael Schaefer
, Yu Dong
, Jeffrey Chan
, Lourenço Sant'Anna
, Sophie Mas
, Yariv Milchan
, Paul Conway
, Anthony Mosawi
|
Yapım Muhasebecisi
|
Vicki L. Sawyer
, Sarah Medley
|
Senaryo
|
James Gray
, Ethan Gross
|
Sanat Yönetimi
|
Kevin Constant
, David E. Scott
, Gary Warshaw
, Christa Munro
, Jonathan Bach
, Jay K. Bedore
, Jack Blanchard
, Thomas E. Brown
, Sandra Doyle Carmola
, Alexios Chrysikos
, Jeremy Cisneros
, Sarah Contant
, Chuck Courrieu
, Tim Croshaw
, Alex Cunningham
, Chad R. Davis
, Warren Drummond
, Robbie Duncan
, Heather Elwell
, Sven Fodale
, Andre Freimann
, Ben Grangereau
, Scott Herbertson
, Noelle King
, Adam Kirby
, Eliot Levin
, Karl Lindberg
, Michael Luce
, Finnian Macmanus
, Edward Malys
, Jay Martin
, Merdyce McClaran
, Chelsey Morin
, Carla S. Nemec
, Fred M. Ortiz
, Kris Peck
, Lauren E. Polizzi
, Anne Porter
, Ira Proctor
, Nick Pugh
, Dennis Richardson
, Karen Riemenschneider
, John Risso
, Alison Sadler
, Chris Samp
, Sean Samuels
, Alex Sessing
, Easton Michael Smith
, Chris Snyder
, Dale Snyder
, Russell Story
, Karen Teneyck
, Lisa Tong
, Emma Verdugo
, Jesse D. Vogel
, Trinh Vu
, Wendy Weaver
, Mark Weissenfluh
, Fante Zamora
, Stephen Zavala
, Linda Michelle Zogleman
, Alexandra Rebeck
, Paul Butch Kitchen
, Harry Lu
, Colin Alexander
, David B. Brenner
|
Müzik Editörü
|
Darrell Hall
, Richard Ziegler
, Philip Tallman
, Terry Wilson
, Lena Glikson
|
Dublörler Koordinatörü
|
Dan Bradley
, Samuel Le
, Robert Alonzo
, Jake Dewitt
|
Set Dekorasyon
|
Karen O'Hara
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Christa Munro
|
Oyuncu Seçimi
|
Douglas Aibel
, Henry Russell Bergstein
, Patty Connolly
, Deborah Maxwell Dion
, Ryan Drake
, Johnny Gidcomb
, Rich King
, Mark Sussman
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Gary Rydstrom
, Tom Johnson
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Gary Rydstrom
, Brad Semenoff
|
Ses Tasarımcısı
|
Gary Rydstrom
|
Set Fotoğrafçısı
|
François Duhamel
, Melinda Sue Gordon
|
Animasyon Süpervizörü
|
Chris Stenner
, Merlin Bela Wassiij Maertz
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Jaime Leigh McIntosh
|
Görsel Efekt Editörü
|
Andrew Loschin
, Christopher Collis
, Barbara Holmes
, Jonathan D. Martin
, Stephen Trepanier
, Rosa Sanchez
, Emilie Arcand
, Jackson Chow
|
1. Yardımcı Editör
|
Traci Duran
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Herb Ault
, Loren Corl
|
Set Kostümcüsü
|
Cesha Ventre
, Emily Dominguez
, Sarah Wachel
|
1. Kamera Asistanı
|
Ray Milazzo
|
Yapım Ses Mikseri
|
Mark Ulano
|
Baş Animatör
|
Mike Dacko
|
Butafor
|
Kris Peck
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Rémy Normand
, Trey Harrell
, Laurent Taillefer
, Eric Schoellnast
, Oliver Winwood
, Catherine Hébert
, jonathan Swartz
|
Kameraman
|
Peter Gulla
, Kris Krosskove
, Kristen Correll
|
Makyaj Sanatçısı
|
Akiko Matsumoto
, Victor Del Castillo
, Cassie Lyons
, Gunn Espegard
, Keiko Wedding
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Michael FitzMaurice
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Galaxy San Juan
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Jack Blanchard
, Karen Riemenschneider
, Wendy Weaver
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Carla S. Nemec
, Heather Elwell
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Deborah Maxwell Dion
, Henry Russell Bergstein
|
Su Altı Görüntü Yönetmeni
|
Pete Romano
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sharron Reynolds-Enriquez
, Charlie Kaufman
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Allison Paul
, Martin Wiseman
, Rebecca West
, Cynthia Mourou
, Molly Pabian
, Annie Normandin
, Sarah McLauchlan
, Kelly McCarthy
, Samantha Banack
, Matthew Dravitzki
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Susan Hall
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jeremy Cisneros
, Chuck Courrieu
, Chad R. Davis
, Fante Zamora
, Andre Freimann
, Linda Herrera
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Scott R. Fisher
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Chris Moseley
|
İnşaat Koordinatörü
|
Chris Snyder
|
Işık Şefi
|
R. Adam Chambers
|
Genel
|
Hank Corwin
, Dan Bradley
, Nana Fischer
, Tim Pounds-Cornish
, Amy Elise Roberts
, Heikki Kossi
, Warren Drummond
, Keith B. Davis
, Ray Ruotolo
, Matt Wallach
, Dhamarata Dhiensuwana
, Stacy Bisel
, Karen Teneyck
, Matthew Jerome
, Laura Martín
, Rio Noel Zumwalt
, Rich King
, Matthew Holman
, Christi Cagle
, Sun Lee
, Lynnae Duley
, Dhamindra Jeevan
, Sean Samuels
, Chris Howland
, Sarah Brandes
, Nadim Zaidi
, Ben Grangereau
, Finnian Macmanus
, Stephen Zavala
, Darren Christie
, Greg Fisher
, Jessica Nelson
, Blake Collins
, Kevin Miles
, Sharmila Ray
, Allie Venrick
, Kacie Guggia
, Russell Story
, Mani Trump
, Vincent Boucher-Cormier
, Ben Zylberman
, Alexandria Johnson
, Heather Hennessey
, Stephanie Brandolini
, Nunzia Lombardo
, Shania Gharagozlou
, Amber Davy
, John Axelrad
, Lee Haugen
, Zack Duhame
|