Yönetmen
|
Stephen Frears
|
Senarist
|
Stephen Frears
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dublörler Koordinatörü
|
Eunice Huthart
, Jo McLaren
|
İkinci Birim
|
Joe Barlow
, Olivia Lloyd
, Jason Rickwood
, George Walker
, Grant Butler
, Tom Heaven
, Tom Rye
|
Görsel Efekt Editörü
|
Edd Gamlin
|
Senaryo
|
Nicholas Martin
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Rosie Grant
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Aoife Warren
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Alexandre Desplat
|
Üretim Hizmetleri
|
Oliver Kassman
, Michael Kuhn
, Christine Langan
, Nichola Martin
, Nicholas Martin
, Cameron McCracken
, Malcolm Ritchie
, Tracey Seaward
|
Müzik
|
Alexandre Desplat
, John Barrett
, James Bellamy
, Richard Bissill
, Thomas Bowes
, Peter Cobbin
, Terry Davies
, Riccardo Del Fra
, Andrew Dudman
, Karen Elliott
, Xavier Forcioli
, Lewis Jones
, Gerard McCann
, Neil Stemp
, Jamie Talbot
, Kirsty Whalley
, Warren Zielinski
, David Arch
, Dorina Markoff-McNulty
, Stuart Morton
, Victor Pesavento
, Jake Walker
, Joe Zimmerman
|
Yapım Sanatçısı
|
Alan MacDonald
|
Set Dekorasyon
|
Caroline Smith
|
Makyaj Sorumlusu
|
Beverley Binda
, Anita Burger
, Helena Card
, Karen Cohen
, Andrea Cracknell
, David Dorling
, Jon Henry Gordon
, Hilary Haines
, J. Roy Helland
, Sula Loizou
, Nicola Matthews
, Madlen Mierzwiak
, Sue Newbould
, Sharon O'Brien
, Adam James Phillips
, Daniel Phillips
, Chloë Pyne
, Stephen Rose
, Tapio Salmi
, Laura Schiavo
, Loulia Sheppard
, Xanthia White
, Louise Young
, Tahira Herold
, Deb Kenton
, Fiona Lobo-Cranston
, Ray Marston
, Lisa Mustafa
, Andrew Simonin
, Andrew Whiteoak
, Amie Wilson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tania Blunden
|
Ses
|
Hugo Adams
, Mark Appleby
, Dafydd Archard
, Mark DeSimone
, Mike Dowson
, Rob Huckle
, Andrea King
, Peter Lindsay
, Adam Mendez
, William Miller
, Kate Morath
, Becki Ponting
, Michael Lee Taylor
, Max Walsh
, Ian Wilson
, Tyler Newhouse
, Harry Platford
, Andy Stallabrass
|
Müzik Süpervizörü
|
Karen Elliott
|
Özel Efektler
|
Manex Efrem
, Mark Holt
|
Görsel Efektler
|
Tim Caplan
, Marta Cañavate
, Matthew Chan
, Agueda Del Castillo
, Tiago Faria
, Edd Gamlin
, Adam Gascoyne
, Taskin Kenan
, Jenny King
, Lindsey Lo Presti
, Elliot Mander
, Mervyn New
, Dillan Nicholls
, Susanna Riccio
, TJ Singh
, Noga Alon Stein
, Dan Victoire
, Ben Wilson
, Lewis Wright
, Luca Zappala
, Lucas Manuel Cuenca
, Alexander Ha
|
Kamera Teknisyeni
|
Anthony Bagley
, Adam Coles
, Andrew Fletcher
, Jordan Halstead
, Iain Mackay
, Paul McGeachan
, Danny McGee
, Alex Mott
, Dean Murray
, Elvis Pasqual
, Steve Roberts
, Adam Slater
, Iain Struthers
, Garry Thomson
, Michael Wacker
, Nick Wall
, Andrew Banwell
, Theo Berman
, Lucy Bristow
, Ray Cook
, Richard Harrowing
, Ross Lancaster
, Seán McDermott
, Greg Murray
, Peter Olney
, Cenay Said
|
Editoryal Hizmetler
|
Thom Berryman
, Maria Chamberlain
, Peter Collins
, James Corless
, Georgina Cranmer
, Sinéad Cronin
, Charlotte Dean
, Rob Farris
, Adam Glasman
, Neil Harrison
, Lawrence Hook
, Timothy P. Jones
, Patrick Malone
, Adam McHattie
, Gemma McKeon
, Luke Moorcock
, Jeanna Mortimer
, Gordon Pratt
, Karenjit Sahota
, Daniel Tomlinson
, Laurent Treherne
, Diana Vasquez
, Maimunah Yahkup
, Jonathan Collard
|
Mekan Yöneticisi
|
Tony Clarkson
, Daragh Coghlan
, Jack Leary
, Pete Murphy
, Adam Richards
, Elizabeth Small
, Stephen Parker
, Joseph Stephans
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Louise Cornwell
, Fergus Cotter
, Dante Gallo
, Jeff Hudson
, Barrie Williams
|
Diğer
|
Betty Ainslie
, Valeria Bullo
, Matt Curtis
, Eben Davidson
, Emma Davie
, Chloe Donaldson
, Penny Dyer
, Wiebke Döhla
, Jay Finocchiaro
, Olivia Grant
, Georgia Hume
, Mick Hurrell
, Steve Joberns
, Rowan Laidlaw
, James Joseph McDonald
, Luke Moorcock
, Lucie Pankhurst
, Bryan Persichetti
, Rachel Plose
, Bradley Porter
, Hallam Rice-Edwards
, Len Rowles
, Muriel Sauzay
, Albert Sharpe
, Jo Harrop
, Siggy Stone
, Behnam Taheri
, Petra Turonova
, Gianpiero Vannucci
, Jody Wiltshire
, Colleen Woodcock
, Samuel Martin Cook
, Jenny Hawkins
, Glynn Henderson
, Dolly Jagdeo
, Tony McKinnon
, Sandy Rustin
, Elizabeth Small
, Kristian Turnbull
, Jonathan Wayre
|
Dublörler
|
Eunice Huthart
, Jo McLaren
, Bonnie Parker
, Roy Taylor
, Jan Holíček
, Leo Stransky
|
Teşekkürler
|
Maria Walker
, James Alexander Waller
, Sara Woodhatch
|
Kavramsal Tasarım
|
Elo Soode
|
Marangoz
|
Josh Wood
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Manex Efrem
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Noga Alon Stein
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alan MacDonald
|
Sanat Yönetimi
|
Christopher Wyatt
, Gareth Cousins
, Patrick Rolfe
, George Ausburger
, Alan Bailey
, Ray Bell-Chambers
, Toby Bellchambers
, Andrea Bond
, Emily Connell
, Laura Conway-Gordon
, Dan Crandon
, Jamie Ferguson
, Gavin Grant
, Stuart Headley-Read
, Clare Holland
, Brendan Houghton
, Nigel Kirk
, Rowan Laidlaw
, Jason Line
, Richard Mason
, Campbell Mitchell
, Garry Moore
, Sarah Page
, Seb Palmer
, Sarah Pasquali
, Ben Rai-Green
, Mike Rawlings
, Paul Rigby
, Chris Rosser
, Tessa Scott
, Elo Soode
, Joe Vassallo
, Mark Wallis
, Aoife Warren
, Kellie Waugh
, Josh Wood
, Jasmin Backshall
, Justin Hayzelden
, Terry Royce
, Mal Zawadzki
|
Kostüm Tasarımı
|
Consolata Boyle
|
Editör
|
Valerio Bonelli
|
Oyuncu Seçimi
|
Leo Davis
, Kathleen Chopin
, Lissy Holm
, Victoria Beattie
, Ruth Earley
, Dann Fink
, Bruce Winant
|
Makyaj Sanatçısı
|
J. Roy Helland
, Tahira Herold
, Karen Cohen
|
Kuaför
|
J. Roy Helland
, Beverley Binda
, Anita Burger
, Andrea Cracknell
|
Görüntü Yönetmeni
|
Danny Cohen
|
Saç Tasarımcısı
|
Daniel Phillips
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Daniel Phillips
|
Kameraman
|
Iain Mackay
, Lucy Bristow
|
Müzik Editörü
|
Stuart Morton
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Dafydd Archard
, Mike Dowson
|
Müzik Yönetmeni
|
Terry Davies
|
Kostüm Sorumlusu
|
Marion Weise
, Viveene Campbell
, Martin Chitty
, Sally Crees
, Bethany Cross
, Bobbie Edwards
, Jason Gill
, Yannick Gondran
, Rosie Grant
, Jenny Hawkins
, Klaire Jamin
, Yasemin Kascioglu
, Vidya Krishnamurthy
, Ashwin Makan
, Laura Metcalf
, Lizzie Moul
, Selene Pearson
, Bonnie Radcliffe
, Frances Roughton
, Richard Sale
, Lorraine Sibanda
, Maria Smith
, Maria Tortu
, Wyn Vaughan-Humphreys
, David Whiteing
, Alex Grace
|
Yapımcı
|
Michael Kuhn
, Tracey Seaward
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Patrick Rolfe
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sue Hills
, Georgina Higgins
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Becki Ponting
, Ian Wilson
|
İlave Kamera
|
Jason Ewart
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Adam Gascoyne
|
Dijital Ortam
|
Rob Farris
, Patrick Malone
, Gemma McKeon
|
Perukçu
|
Ray Marston
|
1. Yardımcı Editör
|
Karenjit Sahota
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Jenny King
|
Ses efektleri Editörü
|
Phil Lee
|
Işık Şefi
|
Paul McGeachan
|
1. Kamera Asistanı
|
Andrew Banwell
, Iain Struthers
|
Genel
|
Andrea King
, Elo Soode
, Valerio Bonelli
|