Yönetmen
|
Mick Jackson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kast Asistanı
|
Ava Jade Morgan
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Isabella Odoffin
|
2B Sorumlusu
|
Pranay Agarwal
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Richard R. Reed
|
Makyaj Sanatçısı
|
Lucy Willis
|
1. Yardımcı Editör
|
William Blunden
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Howard Shore
|
Üretim Hizmetleri
|
Celia Duval
, Gary Foster
, Marta Habior
, Guy Heeley
, Andrew Karpen
, Jonathan King
, Russ Krasnoff
, Christine Langan
, Joe Oppenheimer
, Jeff Skoll
|
Müzik
|
Howard Shore
, Simon Chamberlain
, Maggie Rodford
, James Sizemore
, Graham Sutton
, Nick Wollage
|
Sinematografi
|
Haris Zambarloukos
|
Editör
|
Justine Wright
|
Yapım Sanatçısı
|
Andrew McAlpine
|
Sanat Yönetimi
|
Christina Moore
, David Ackrill
, Eddie Baker
, Will Botton
, Roy Chapman
, Jamie Davies-Evans
, Nick Dilworth
, Abi Groves
, Ryszard Idzik
, Kira Kemble
, Joanna Pratt
, Mark Smith
, Anna Thomas
, Gareth Sprey
|
Makyaj Sorumlusu
|
Renata Gilbert
, Graham Johnston
, Marese Langan
, Moira Thomson
, Joy Travis
, Lucy Willis
, Alice Hollingum
, Faith Johnston
, Stefanie Kemp
|
Operasyon Yöneticisi
|
Gisela Evert
, Shayne Fiske
, Monique Mussell
|
İkinci Birim
|
Martin Curry
, Tussy Facchin
, Claire Frayn
, Andrew Heard
, Sarah Hood
, Tom Rye
, Gabriella Wheeler
|
Ses
|
Hugo Adams
, Mark Appleby
, Dafydd Archard
, Ishbel Beeson
, Tim Cavagin
, Jason Chiodo
, Simon Diggins
, Peter Gleaves
, Danny Hambrook
, Bill Higley
, Simon Hill
, Adam Mendez
, Kate Morath
, Harry Platford
, Andy Shelley
, Jack Stew
, Mike Tehrani
, Max Walsh
, Ian Wilson
, Adam Laschinger
|
Özel Efektler
|
Andy Adam
, Colin Gorry
|
Görsel Efektler
|
Pranay Agarwal
, Abhishek Chauhan
, Alan Church
, Prag Gargatte
, Devendra Keni
, Balendu Kurup
, Fay McConkey
, Adam McInnes
, Souvik Mitra
, Vivek Pundir
, Ashwin Raju
, Richard R. Reed
, Nitin Singh
, Sivaprayag
, Parikshat Tyagi
, Simon J. Williams
, Yogita Narsian
|
Kamera Teknisyeni
|
Callum Begley
, Louise Ben-Nathan
, Peter Byrne
, Dominique Cheung
, Damian Cooper
, Hamish Doyne-Ditmas
, Elliot Dupuy
, Callum Graham
, Michael Green
, Malcolm Huse
, Callum Just
, Sally Low
, Dan Lowe
, Sam Madden
, Ron Nicholls
, Tom North
, Tomasz Nowak
, Roger Pearce
, Sam Phillips
, Piotr Plucinski
, Szymon Polak
, Luke Redgrave
, Chai Rolfe
, Dave Sherman
, James Smith-Pryor
, Laurie Sparham
, Sam Spurgeon
, Alex Tate
, Dean Thompson
, Stamos Triantafyllos
, Martin Ward
|
Editoryal Hizmetler
|
William Blunden
, Maria Chamberlain
, Lee Clappison
, Georgina Cranmer
, Sinéad Cronin
, Rob Farris
, Neil Harrison
, Kim Honeyman
, Lawrence Hook
, Timothy P. Jones
, Patrick Malone
, Zach Marshall
, Gemma McKeon
, Rob Pizzey
, Gordon Pratt
, Finlay Reid
, Shaun Richards
, Daniel Tomlinson
, Laurent Treherne
, Diana Vasquez
|
Mekan Yöneticisi
|
Chris Brewer
, Jethro Ensor
, Henry Jepson
, Rafal Orlicki
, Emma Woodcock
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jeff Hudson
, Steve Rivenell
|
Diğer
|
Maria Aguilar
, Erik Andreasen
, Chelsea Bulloch
, Ellie Coverdale
, Augustin Dukes
, Claire Frayn
, Susan Hegarty
, Sarah J. Hupcey
, Steve Joberns
, Emma Mager
, Peter A. Marshall
, Collie McCarthy
, Serena Nutting
, Gill Raddings
, Alice Rhodes
, Daniel Rogers
, Lara Sargent
, Albert Sharpe
, Hannah Tatum
, Alison Thompson
, Dean Wares
, Jannika Öberg
, Cassie George
, Barbara Tissier
|
Dublörler
|
James O'Donnell
, Julian Spencer
, Andy Smart
|
Teşekkürler
|
Cassandra Barbour
, Beate Klarsfeld
, Serge Klarsfeld
, Robert Jan van Pelt
|
Yardımcı
|
Lucy Scarfe
|
Dublörler Koordinatörü
|
James O'Donnell
, Julian Spencer
|
Eş Yapımcı
|
Celia Duval
|
Kitap
|
Deborah Lipstadt
|
Senaryo
|
David Hare
|
Steadicam Operatörü
|
Stamos Triantafyllos
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Marese Langan
|
Yapımcı
|
Gary Foster
, Russ Krasnoff
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Andrew McAlpine
|
Kostüm Tasarımı
|
Odile Dicks-Mireaux
|
Görüntü Yönetmeni
|
Haris Zambarloukos
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Hamish Doyne-Ditmas
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Christina Moore
|
Işık Şefi
|
Dan Lowe
|
Kameraman
|
Luke Redgrave
, Tomasz Nowak
|
Şive Koçu
|
Susan Hegarty
|
Set Dekorasyon
|
Lisa Chugg
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Dafydd Archard
|
Yönetici yapımcı
|
Guy Heeley
, Jonathan King
, Christine Langan
, Jeff Skoll
, Joe Oppenheimer
, Andrew Karpen
|
Oyuncu Seçimi
|
Dixie Chassay
, Vanessa Baker
, Ava Jade Morgan
, Isabella Odoffin
, Iza Szpilka
|
Müzik Editörü
|
Graham Sutton
, James Sizemore
|
Başlık Tasarımı
|
Richard Morrison
|
Işık Teçhizat Şefi
|
James Smith-Pryor
|
ADR Editörü
|
Andy Shelley
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Fay McConkey
|
Dijital Ortam
|
Rob Farris
, Patrick Malone
, Shaun Richards
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kim Armitage
|
Butafor
|
Roy Chapman
|
Kostüm Sorumlusu
|
Holly Smart
, Charlotte Ashworth
, Daisy Babbington
, Johanna Elf
, Rosie Grant
, Mia Gray
, Anna Reynolds
, Sam Dightam
|
ADR ve Dublaj
|
Bill Higley
, Simon Diggins
, Ishbel Beeson
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Kira Kemble
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Colin Gorry
|
Müzik Süpervizörü
|
Maggie Rodford
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Vanessa Baker
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Balendu Kurup
, Devendra Keni
|
Genel
|
Andy Shelley
, Justine Wright
|