Yönetmen
|
Tomas Portella
|
Senarist
|
Mauro Lima
Tomas Portella
Martina Rupp
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eş Yapımcı
|
Tomas Portella
, João Queiroz Filho
, Martina Rupp
, L.G. Tubaldini Jr.
|
Müzik Yönetmeni
|
Antonio Pinto
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ilya Akiyoshi
, Dan Behr
, Gui Maia
|
Video Assist Operatörü
|
André Bala
|
Işık Teknisyeni
|
Euclides Balbino
, Paulinho Lino
|
Set
|
Alexandre Barnete
, Sidnei Nascimento
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Weber José 'Cabelo' da Silva Cunha
|
Işık Şefi
|
Joel 'Junior' de Queiroz
|
Steadycam
|
Eti Penna
|
Işık Asistanı
|
Denis Peres
|
Kameraman
|
Martina Rupp
|
Set Kostümcüsü
|
Gabriela Campos
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Bruno Keusen
, Thiago Silva
, Gabriela Ruffino
|
Mekan Yöneticisi
|
Cindy Duarte
, Flavia Santos
|
Müzisyen
|
Dudu Aram
, Ricardo Herz
, Gabriel Ferreira
, Antonio Pinto
|
Müzik Editörü
|
Dudu Aram
|
İlave Müzik
|
Felipe Romão
|
Dublörler Koordinatörü
|
Fillipe Dias
|
Kamera Teknisyeni
|
Ilya Akiyoshi
, André Bala
, Euclides Balbino
, Alexandre Barnete
, Dan Behr
, Daniel Bustamante
, Weber José 'Cabelo' da Silva Cunha
, Joel 'Junior' de Queiroz
, Paulinho Lino
, Gui Maia
, Bia Mauro
, Bruna Moraes
, Sidnei Nascimento
, Eti Penna
, Denis Peres
, Tiago Rivaldo
, Pedro Roloff
, Martina Rupp
|
Diğer
|
Mauro Lima
, Tomas Portella
, Martina Rupp
|
Diğer
|
Pete Daly
, Lucas de Andrade
, Tiago Marinho
, Alex Moura
, Edu Pacheco
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Lucas de Andrade
|
Editoryal Hizmetler
|
Bruno Keusen
, Rogério Moraes
, Gabriela Ruffino
, Thiago Silva
|
Kostüm Sorumlusu
|
Ana Avelar
, Yanna Bello
, Gabriela Campos
, Maria Vilhena
|
Oyuncu Seçimi
|
Ciça Castello
, Lenice Coelho
, Monique Laboissiere
, André Reis
|
Özel Efektler
|
Marcio Bittencourt Farjalla
, Sergio Farjalla Jr.
|
Hikaye Editörü
|
Pete Daly
|
İkinci Birim
|
André Chaves
, Janaina Ferreira
, Gabriel Mayer
, Raquel Toledo
, Lucas Villamarim
|
Operasyon Yöneticisi
|
Duda Cartolano
, Brenda da Mata
, Juca Diaz
, Chaiana Furtado
, Mara Junqueira
, Clara Machado
, Nara Marinho
, Renato Pimentel
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ana Carla
, Juliana Mendes
|
Yapım Sanatçısı
|
Claudio Amaral Peixoto
|
Üretim Hizmetleri
|
Rodrigo Castellar
, João Queiroz Filho
, Tomas Portella
, Martina Rupp
, L.G. Tubaldini Jr.
, Thiago Silva
, Pablo Torrecillas
|
Senaryo Süpervizörü
|
Carmem Levy
|
Dublörler
|
Julio Freire
, Vance Poubel
, Roberta Uchôa
, Fillipe Dias
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Guilherme Ramalho
|
3B Sanatçısı
|
Fabio Calciolari
|
Makyaj Sanatçısı
|
Juliana Mendes
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
André Chaves
, Lucas Villamarim
|
Yapım Yöneticisi
|
Clara Machado
|
Yapım Sorumlusu
|
Mara Junqueira
, Renato Pimentel
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Juca Diaz
|
Birim Yöneticisi
|
Brenda da Mata
|
Yardımcı Yapım Yöneticisi
|
Duda Cartolano
|
Kuaför
|
Ana Carla
|
Süreklilik
|
Carmem Levy
|
Kostüm Tasarımı
|
Ana Avelar
|
Sanat Yönetimi
|
Claudio Amaral Peixoto
, Karen Araújo
, Caio Brettas
, Sofia Cavalieri
, Castor de Assunção
, Joana Heliodoro
, Rui da Silva Junior
, Celso Luiz
, Carla Mendes
, René Padilha
|
Editör
|
Marcelo Moraes
|
Sinematografi
|
Bárbara Álvarez
|
Müzik
|
Antonio Pinto
, Dudu Aram
, Gabriel Ferreira
, Marilia Franco
, Ricardo Herz
, Felipe Romão
|
Yapımcı
|
Rodrigo Castellar
, Pablo Torrecillas
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Janaina Ferreira
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Gabriel Mayer
|
Görsel Efektler
|
Vander de Sousa
, Isabela Ferrari
, Renata Marinello
, Gustavo Schiapim
, Fabio Calciolari
, Hugo Gurgel
, José Marcelo
, Guilherme Ramalho
, Lucas Sousa
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ricardo Cutz
|
Ortak Yapımcı
|
Carlos Diegues
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Sergio Farjalla Jr.
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Sergio Farjalla Jr.
|
Dış Sesler Editörü
|
Gabriel Schulz
|
Ses Editörü
|
Frederico Santiago
|
Ses
|
Paulo Ricardo Nunes
, Tomas Alem
, Dani Barcellos
, Daniel Brookng
, Ricardo Cutz
, Daniel de Franco Figueira
, Renato Galimberti
, Felipe Burger Marques
, Altyr Pereira
, Frederico Santiago
, Gabriel Schulz
, Bernardo Uzeda
, Chrístian Vaisz
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Ricardo Cutz
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Karen Araújo
, Joana Heliodoro
, Rui da Silva Junior
|
Boom Operatörü
|
Daniel Brookng
, Altyr Pereira
|
Ses efektleri Editörü
|
Tomas Alem
, Bernardo Uzeda
|
Diyalog Editörü
|
Tomas Alem
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
René Padilha
|
Marangoz
|
Celso Luiz
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Caio Brettas
, Sofia Cavalieri
, Castor de Assunção
|
Genel
|
Lucas de Andrade
, Thiago Silva
, Chaiana Furtado
, Nara Marinho
, Raquel Toledo
, Carla Mendes
, Dani Barcellos
, Renato Galimberti
, Felipe Burger Marques
, Chrístian Vaisz
, Marcio Bittencourt Farjalla
, Sergio Farjalla Jr.
, José Marcelo
, Lucas Sousa
, Daniel Bustamante
, Bia Mauro
, Bruna Moraes
, Tiago Rivaldo
, André Reis
, Ciça Castello
, Lenice Coelho
, Monique Laboissiere
, Yanna Bello
, Ananda Frazao
, Maria Vilhena
, Rogério Moraes
, Marilia Franco
, Tiago Marinho
, Alex Moura
, Edu Pacheco
, Marcelo Moraes
|