6 Süper Kahraman Yorumları

6 Süper Kahraman filmi detayları

R

@rakunfilm

4 ay önce

7.9 / 10

6 Süper Kahraman, adı üstünde her ne kadar çocuklar için eğlenceli bir Marvel süper kahraman filmi yaratmaya uğraşsa da, hikayenin ana odağı her zaman Hiro ve Baymax arasındaki arkadaşlık oluyor, bu sayede çocukların ailedeki bazı kayıplar ile nasıl başa çıkabileceklerini dürüst ve içten bir biçimde inceliyor. Hem Marvel hayranlarının, hem Disney sevenlerin, hem de Anime takipçilerinin bir an önce salonları doldurması tavsiyem

@obirikiuc

3 yıl önce

8.6 / 10

Bence bir film için en zor iki şey karakter(baymax) ve mizah. İkisi de yerinde tatlandırılmış.

@furkandgn9

4 yıl önce

8.4 / 10

İzlediğim en iyi süper kahraman filmi diyebilirim. Animasyon anlamında da beklentimin çok üzerindeydi.

@bigamist

7 yıl önce

9 / 10

Nasıl ki minionlar için film çekildiyse Baymax için de film çekilmeli bence. Sevimli hayalet Casper, Michelin maskotu ve Aymar maskotu karışımı sevimli robot. İnsanın Adnan Oktar gibi sevesi geliyor.

@havlayankuzu

7 yıl önce

Pixar'ı Disney'e sattılar ya,şimdi burada icadını satmak istemeyen delikanlı ile Pixar arasında bir bağlantı yok mu ? Ulan madem öyle niye sattınız Pixar'ı sermaye babalarına,diye sormazlar mı ? Sormazlar.

Film,8-9,14-16 yaş aralığına sıkışıp kalmış. Bir haftada mikro robot icat eden bir sıpa ve onun neredeyse fantastik ekibi....Ayakları yere basmayan,eleştiriden ve sorgudan mahrum tipik bir Disney iğrençliğini Pixar çizgileriyle izlemek isteyenlere iyi seyirler.

Herkese Londra turu diliyorum hem de bir grup Japon'la...

@stiff

7 yıl önce

8 / 10

Giriş sahneleri mükemmel, gelişmesi ilgi çekici, son bölümleri ise klişemsiydi. Ancak animasyonların bu tür sonuçlanması elbette çocuklar izleyeceği için çok puan kırdırmamalı. Herkes gibi toparlağın saflığını ve pofudukluğunu ben de çok sevdim. Yan karakterler de çok iyiydi. Özellikle Fred ve GoGo'ya kahramanlık çok yakıştı. 8 puan verdiysem bunda muhteşem şehir ayrıntılarının payı çok büyüktür. O kadar gerçekçi ve etkileyici ki; çizim demek zor. "İleride çocuklarımla izleyeceğim filmler" listeme attım.

@estiarte

7 yıl önce

7.5 / 10

Çok iyi başlasada ortalara ve sonlara doğru belirgin bi düşüş vardı.

Yinede güzel bir animasyon

7.5/10

@dilekcandar

7 yıl önce

Nasıl Çılgın Hırsız'da Minyonlar hep ön plandaydı, bu filmde de Baymax karakteri öyle. Ben karaktere bayıldım :)
U

@ucgozludev

7 yıl önce

Eyvallah Baymax sevimli karakter ama kötü karakterin kötü olmasındaki mantık hataları, karakter kurgusunun zayıf olması insanı bezdiriyor. 8i haketmeyen bir film

@osman_saritabak

7 yıl önce

9.6 / 10

Baymax karakterine ölünür, resmen saflığın dibine vurmuş. Yaptığı hareketler beni güldürdü diyebilirim. 2015'in en iyi animasyonu şuan budur. Saygılar, sevgiler.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL