Yönetmen
|
Colin Teague
|
Senarist
|
Colin Teague
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mekan Yöneticisi
|
Marian Pascale
|
Makyaj Sorumlusu
|
Alexandra Bârlădeanu
, Gabi Cretan
|
Operasyon Yöneticisi
|
Eugen Dinca
, George Engel
|
İkinci Birim
|
Constantin Bazga
, Tom Dunbar
, Oana Ene
|
Ses
|
Peter Burgis
, Philip Clements
, Rory de Carteret
, Robert Dehn
, Andie Derrick
, Tess Fournier
, Marin Constantin Gabriel
, Paul Hamblin
, Stefan Henrix
, Nick Lowe
, Juraj Mravec
, Nicolae Radu
, Danton Tanimura
, Chris Terhune
, Catherine Thomas
, Jeffrey Roy
|
Özel Efektler
|
Iulian Becheanu
, Doru Cretu
, Csaba László Eröss
, Lucian Iordache
, Ionel Popa
, Florin Stoian
|
Görsel Efektler
|
Roman Bazyuchenko
, Jana Gadjeva
, Alexandra Glukhova
, Hanna Kucherevich
, Gary Oldroyd
, Ostap Pochtarenko
, Sergey Pogoreliy
, Aleksei Sidorenko
, Yevgen Skorobogatko
, Victor Trichkov
, Jean Daniel Zacharias
|
Kamera Teknisyeni
|
Cos Aelenei
, Lupsa Armand
, Eric Aupetit
, Daniel Balteanu
, Cristian Batran
, Marinel Bujoreanu
, Mielu Moldoveanu Constantin
, Daniel Cosor
, Andrei Draghici
, Gigel Dumitrescu
, Daniel Dumitru
, Alexandru Enache
, Cristi Epure
, Fericean Cosmin
, Florin Ilinca
, Dan Lita
, Laurentiu Marcu
, Florin Mihalache
, Mihai Adrian Olteanu
, Liviu Pojoni Jr.
, Bogdan Talpeanu
|
Kostüm Sorumlusu
|
Ioana Albaiu
, Daniela Ortenzia Chelaru
, Ana Maria Cucu
, Carmen Ilie
, Anda Pricopi
|
Editoryal Hizmetler
|
Jill Bogdanowicz
, Maria Friesen
, Charles Norris
, Clint White
|
Diğer
|
Monica Duta
, Jack W. Haddox
, Ana Radulet
, Luigi Riitano
, Octav Tudor
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Sarmis Stamatescu
|
Sinematografi
|
David Luther
|
Dublörler
|
Andrabulea Cigel
, Mihai Diaconu
, Doru Dumitrescu
, Marian Dumitru
, Calin Ferezan
, Serbanescu Florin
, Mihai Iliescu
, Mihai Ionita
, Marin Petrica
, Rasvan Puiu
, Valeriu Tomescu
, Andrei Vintileanu
, Daniel Visan
, Viscreanu Constantin
|
Karakter
|
Patrick Read Johnson
|
Ses efektleri Editörü
|
Chris Terhune
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Paul Hamblin
|
Ses Tasarımcısı
|
Danton Tanimura
|
Yönetici yapımcı
|
Lisa Gooding
|
Dış Sesler Editörü
|
Philip Clements
|
Kuaför
|
Simona Ungureanu
|
Yapım Sanatçısı
|
Dan Toader
|
Editör
|
Eric Strand
, Fiona Colbeck
, Charlene Short
|
Üretim Hizmetleri
|
Raffaella De Laurentiis
, Matthew Feitshans
, Lisa Gooding
, Hester Hargett
, Bogdan Moncea
, Gary Oldroyd
|
Dublörler Koordinatörü
|
Rasvan Puiu
|
Oyuncu Seçimi
|
Gillian Hawser
, Laura Grosu
, Louis Elman
, Daniela Soare
|
Müzik
|
Mark McKenzie
|
Set Dekorasyon
|
Oana Marinescu
|
Görüntü Yönetmeni
|
David Luther
|
Sanat Yönetimi
|
Andreea Popa
, Eugen Anghelescu
, Alexandru Dinca
, Adi Handac
, Andrei-Florian Popa
, Bogdan Voiculescu
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Lucian Iordache
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Dan Toader
|
Kostüm Tasarımı
|
Oana Păunescu
|
Makyaj Sanatçısı
|
Gabi Cretan
|
Kameraman
|
Liviu Pojoni Jr.
, Fericean Cosmin
|
Yapımcı
|
Raffaella De Laurentiis
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Victor Trichkov
, Roman Bazyuchenko
, Jean Daniel Zacharias
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Yevgen Skorobogatko
, Gary Oldroyd
|
Set Fotoğrafçısı
|
Cos Aelenei
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Ana Maria Cucu
|
Baş Kuaför
|
Alexandra Bârlădeanu
|
Işık Şefi
|
Florin Mihalache
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Andrei-Florian Popa
|
Senaryo Süpervizörü
|
Monica Tatu
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Andrei Draghici
|
Genel
|
Nick Lowe
, Alexandru Dinca
, Fiona Colbeck
, Charlene Short
, Eric Strand
, Andie Derrick
, Peter Burgis
, Juraj Mravec
, Catherine Thomas
|