Yönetmen
|
John Erick Dowdle
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Patrick Aiello
, Drew Dowdle
, Jon Jashni
, Thomas Tull
|
Müzik
|
Keefus Ciancia
, Peter Afterman
, David Ralicke
, Dan Wilcox
, Margaret Yen
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Claire Koonce
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Isabelle Saintive
|
Yardımcı Editör
|
Dustin Chow
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Kay Philips
|
1. Kamera Asistanı
|
Pierluigi De Palo
|
Yapım Muhasebecisi
|
Emmanuelle Balestrieri
|
Editoryal Yapım Asistanı
|
Ashleigh Falls
|
Yardımcı Butafor
|
Pierre Farinole
|
Teçhizat Sorumlusu
|
François Tille
|
3B Sanatçısı
|
Yeonsoo Kim
, Ken Pellegrino
|
1. Yardımcı Editör
|
Alexa Marie-Jeanne
|
Görüntü Yönetmeni
|
Léo Hinstin
|
Sanat Yönetimi
|
Pascal Le Guellec
, Frédéric Cambon
, Mathieu Chatagnon
, Pierre-Emmanuel Chatiliez
, Sébastien Chauvat
, Augustin Collet
, Agnes Demaegot
, Thierry Doerflinger
, Anne Dolet
, Miguel Dos Santos
, Pierre Farinole
, Frédéric Garrone
, Peter Hammond
, Catherine Keller
, Xavier Longuet
, Samir Moundy
, Frank Pitussi
, Fabien Raymondaud
, Didier Roussel
, Catherine Tanga
, Bertrand Terreyre
, Martinus Van Lunen
, Matthieu Van Lunen
, Adail Viveiros
, Jean-Claude Waeyaert
|
Üretim Hizmetleri
|
Patrick Aiello
, John Bernard
, Daniel Chuba
, Jamie Dixon
, Drew Dowdle
, Alex Hedlund
, Jon Jashni
, Thomas Tull
|
Sinematografi
|
Léo Hinstin
|
Kast Asistanı
|
Laurence Wayser
, Marie Lévy
, Émilie Mériot
|
Animasyon
|
Amador Valenzuela
|
Teşekkürler
|
Stacy Chbosky
, Stephen Chbosky
, Gilles Thomas
|
Dublörler
|
Affif Ben Badra
, Marc Bizet
, Philippe Guégan
, Sean Guégan
, Clément Huet
, Mathieu Lardot
, Alexandre Lopoka
, Christophe Marsaud
, Patrick Médioni
, Thierry Saelens
, Sebastien Soudais
, Frédéric Vallet
|
Diğer
|
Emmanuelle Balestrieri
, Cassandra Barbour
, Aaron Becker
, Jean-Pierre Bonnet
, Alice Cordie
, Seth Kleinberg
, Louise Parker
, David M. Rodriguez
, Laura Sevier
, Amador Valenzuela
, Brian Wensel
, Sandra J. White
, Bryan Yaconelli
, Nikhil Jassawalla
, Julianna Politsky
, Tiffany Renee Shreve
, Eric W. Thompson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Charles Heidet
, Benoit Hemard
, Gilles Marsalet
, Alexandre Thiery
|
Editoryal Hizmetler
|
Eric Canto
, Dustin Chow
, David Cole
, Ashleigh Falls
, Vahe Giragol
, Daniel Hawley
, Chris Kirkpatrick
, Rowan Maher
, Alexa Marie-Jeanne
, Zachary Medow
, Jason Modica
, Bryan Park
, Mark Smirnoff
, Amber Taylor
, David Magalhaes
|
Kostüm Sorumlusu
|
Moïra Douguet
, Floriane Gaudin
|
Kamera Teknisyeni
|
Adèle Belliot
, Laurent Bourgeat
, Bruno Calvo
, Pierluigi De Palo
, Arnaud Dutarte
, David Foquin
, Grégori Gajéro
, Fabrice Mignot
, Nicolas Rapin
, François Tille
, Vincent Tulasne
, Joel Canard
|
Yapım Sanatçısı
|
Louise Marzaroli
|
Görsel Efektler
|
Robert Cribbett
, Jamie Dixon
, Jon Doyle
, Michelle Eisenreich
, Mathias Frodin
, Justin Jones
, Michael T. Kennedy
, Hyunwook Kim
, Katrina Kim
, Yeonsoo Kim
, Min Hee Lee
, Seung Yong Lee
, Isaac Lipstadt
, Kimberly Nelson LoCascio
, Daniel Mellitz
, Ken Pellegrino
, Dale Stelly
, Angella Szynkowski
, Linda Tremblay
, Hyunseong Yu
, Derek Zavada
, Michael J. Viera
|
Özel Efektler
|
Philippe Hubin
, Jean-Christophe Magnaud
, Christophe Niaux
, Clément Wintz
|
Ses
|
Joe Barnett
, Beau Borders
, Nerses Gezalyan
, Shane Hayes
, Gary A. Hecker
, Kaspar Hugentobler
, Gautier Isern
, Michel Kharat
, Gary Marullo
, Kelly Oxford
, Gary L.G. Simpson
, David Stanke
, Greg Steele
, Karen Vassar Triest
, Tim Walston
, Darren Sunny Warkentin
, Greg Zimmerman
, Simon Diggins
, Daniel R. Kerr
, Kathie Talbot
, Tami Treadwell
|
İkinci Birim
|
Nicolas Baldino
, Alexis Chelli
, William Pruss
|
Operasyon Yöneticisi
|
Gilles Castera
, Jake Rice
, Ty Warren
|
Makyaj Sorumlusu
|
Olivier Afonso
, Guillaume Castagné
, Mélanie Gerbeau-Lainé
, Amélie Grossier
, Anouk Grédoire-Colombel
, Nicolas Herlin
, Laetitia Hillion
, Cyril Hipaux
, Patrick Inzerillo
, Frédéric Lainé
, Pascal Larue
, Christophe Mureau
, Kay Philips
, Françoise Quilichini
, Isabelle Saintive
, Miguel Santos
, Clément Wintz
|
Elektrikçi
|
Nicolas Rapin
, Adèle Belliot
, Fabrice Mignot
|
Dijital Ortam
|
Vahe Giragol
, Eric Canto
, Jason Modica
|
Eş Yapımcı
|
Daniel Chuba
, Jamie Dixon
|
Işık Asistanı
|
Arnaud Dutarte
|
Editör
|
Elliot Greenberg
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Louise Marzaroli
|
Set Dekorasyon
|
Eric Viellerobe
, Camille Bougon-Pigneul
|
Kostüm Tasarımı
|
Annie Bloom
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Frédéric Cambon
, Augustin Collet
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Joe Barnett
, Beau Borders
|
Boom Operatörü
|
Gautier Isern
|
Ses Tasarımcısı
|
Karen Vassar Triest
, Tim Walston
|
Dış Sesler
|
Gary Marullo
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Jean-Christophe Magnaud
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Michelle Eisenreich
|
Dublörler Koordinatörü
|
Philippe Guégan
|
Işık Şefi
|
Laurent Bourgeat
|
Set Fotoğrafçısı
|
Bruno Calvo
|
Oyuncu Seçimi
|
Tamara Hunter
, Sarah Halley Finn
, Juliette Ménager
, Suzanne Smith
, Aurélie Avram
, Claire Koonce
, Marie Lévy
, Émilie Mériot
, Victor Nataf
, Laurence Wayser
|
Senaryo
|
Drew Dowdle
, John Erick Dowdle
|
Senaryo Süpervizörü
|
Chloé Rudolf
|
Başlık Tasarımı
|
Aaron Becker
, Amador Valenzuela
|
Yapım Kontrolörü
|
Brian Wensel
|
Yapım Koordinatörü
|
Segolene Amice
|
Müzik Süpervizörü
|
Dan Wilcox
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Katrina Kim
, Isaac Lipstadt
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jamie Dixon
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Philippe Hubin
|
Dış Sesler Editörü
|
Darren Sunny Warkentin
|
İnşaat Koordinatörü
|
Martinus Van Lunen
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
William Pruss
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Keefus Ciancia
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Kelly Oxford
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jake Rice
|
Mekan Yöneticisi
|
Arnaud Kaiser
|
Baş Kostümcü
|
Moïra Douguet
|
Genel
|
Frank Pitussi
, Daniel Hawley
, Fabien Raymondaud
, Pierre-Emmanuel Chatiliez
, Rowan Maher
, David Foquin
, Grégori Gajéro
, Samir Moundy
, Patrick Inzerillo
, Aurélie Avram
, Stéphane Brisset
, Miguel Santos
, Anouk Grédoire-Colombel
, Mathieu Chatagnon
, Xavier Longuet
, Frédéric Garrone
, Miguel Dos Santos
, Didier Roussel
, Bertrand Terreyre
, Adail Viveiros
, Jean-Claude Waeyaert
, Matthieu Van Lunen
, Floriane Gaudin
, Victor Nataf
, Elliot Greenberg
|