Yönetmen
|
Gus Van Sant
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mason Bates
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Ai-Ling Lee
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Kevin Halloran
|
Yapım Ses Mikseri
|
Felix Andrew
|
Deniz Koordinatörü
|
Michael T. Brady
, Neil Andrea
|
Üretim Hizmetleri
|
Cameron Goodrich
, E. Brian Dobbins
, Allen Fischer
, Tami Goldman
, F. Gary Gray
, Kevin Halloran
, Ken Kao
, Gil Netter
, Kôsuke Oshida
, Pietro Scalia
, Thomas Patrick Smith
, Chris Sparling
, Satch Watanabe
|
Yapım Koordinatörü
|
Adrian Casas
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Tim Fairley
, Shawn S. Ryder
, Brian C. Doyle
, Amanda Dobson
, Ian Adams
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Geoff Dann
|
Yardımcı Butafor
|
Amanda Ward
, Dawn Beagan
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Sean Doyle
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Tim Driscoll
|
Ressam
|
Steve Sysko
|
Birim Reklamcısı
|
Gregg Brilliant
|
Yapım Sorumlusu
|
Sasha Veneziano
|
Ses Donanım
|
G. John Garrett
|
Kondüktör
|
Eímear Noone
|
Yardımcı Müzik Sorumlusu
|
Chris Muckley
|
Dolly Sorumlusu
|
P.J. Hand
|
Yapım Muhasebecisi
|
Doris Hellmann
|
Set Şefi
|
Ryan McCoy Johnson
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Michael Potter
, Brian Hakala
, Bob Flannery
, Brendan Harvey
, Gabor Medveczky
|
Boom Operatörü
|
Michael Scott
|
Jenerik Mikser
|
Daniel Kresco
|
Ses Kayıtçısı
|
Tim Limer
, Justin Herman
|
Yardımcı Dublör
|
Ashlen Aquila
, Rockey Dickey Jr.
|
Sahne Sanatçısı
|
Carrie Capizzano
, Amber Subelka
|
Sinematografi
|
Kasper Tuxen
|
Diğer
|
Neil Andrea
, Nadeem Ashayer
, Nedda Azizian
, Alex Berard
, Ryan Blake
, Gregg Brilliant
, Daniel Brito
, Adrian Casas
, Steven P. DeCoste Jr.
, Judy Dickerson
, Timothy DuBois
, Kathleen S. Dunn
, Joe Girard
, Cameron Goodrich
, Doris Hellmann
, Ryan Hochenberger
, Brandon Hollyer
, Hideo Kimura
, Tony Kress
, Mike MacCuish
, Chris Malenfant
, Hiromi Marder
, Trevor Martin
, Yumi Mizui
, Ryan Moriarty
, Abby Mulholland
, Dana Nelson
, Aidan Payne
, Michael Peavey
, Laura Peña
, Jimmy Rudolph
, Sarah Rummel
, Tony Scelsi
, David Steinwachs
, Michael Tow
, Bradley J. Van Dussen
, Jill Vaupen
, Sean Martin
, Fusako Shiotani
, Jennie Lee
, Mark Amos
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Billy Benner
, James Divito
, Lori Hornung
|
Editoryal Hizmetler
|
David Marks
, Nicholas Pasquariello
, Kat Spiess
|
Görsel Efektler
|
Rachel Berry
, Patrick Clancey
, Kyle Dutton
, Serge Eustache
, Christina Graff
, Paul Graff
, John Grimaldi Jr.
, Jordan Hassay
, Blake Loyd
, Aryel Melek-Shalom
, Brian Sales
, Devin Uzan
, Olaf Wendt
, Corey Witherow
, Jimmy Yeo
, Christian Zeiler
, Sreyans Bardia
, Tristan M. Child
, Hetal Jain
, Prakash Pathak
|
Özel Efektler
|
Steve Austin
, Adam Bellao
, Ben Bornstein
, Mark R. Byers
, Joe Montenegro
, Ken Rudell
, Patrick Edward White
|
Ses
|
Deb Adair
, Felix Andrew
, James Ashwill
, Beau Borders
, Nicholas Cochran
, Blake Collins
, John T. Cucci
, Robert Dehn
, Teri E. Dorman
, Art Espinosa
, G. John Garrett
, Lee Gilmore
, John Guentner
, Jamie Hardt
, Matthew Harrison
, Ai-Ling Lee
, Lisa J. Levine
, Tim Limer
, Melissa Lytle
, Nancy Nugent
, Dan O'Connell
, Michael Scott
, Greg ten Bosch
, Chris Erlon
|
İkinci Birim
|
Robert E. Kay
, David Marnell
, Scooter Perrotta
, Thomas Patrick Smith
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tami Goldman
, Sasha Veneziano
|
Makyaj Sorumlusu
|
Felicity Bowring
, Raul Hernandez
, Kiho Naganawa
, Kyra Panchenko
, Nichole Pleau
, Joanna Raskin
, Emma C. Rotondi
, Trish Seeney
, Akira Tomita
, Peter Tothpal
, Ryan Trygstad
, Brenda McNally
, Matthew W. Mungle
, Koji Ohmura
, Jennifer Traub
|
Yapım Sanatçısı
|
Alex DiGerlando
|
Müzik
|
Mason Bates
, Reid Bruton
, Chris Douridas
, Daniel Kresco
, Chris Muckley
, Eímear Noone
, Jasper Randall
, Ryan Rubin
, Suzanne Waters
, Monica Zierhut
, Dylan Gentile
|
Elektrikçi
|
Harry Pray IV
, Aaron Tyburski
, Dave Provenzano
, Jose 'Flecha' Hernandez
, David Hallas
, Alexander Jay Nelson
, Jenny Ciaffone
, David W. Beckwith
, Andrew Boncher
, John Nagaki-Dilazzaro
, Philip T. Nason
, Adam P. Piselli
, Phil Reilly
, Sarah A. Walker
, Daniel Hourihan
|
Ses Mikseri
|
Masato Komatsu
|
Kameraman
|
Kenji Maki
|
Butafor
|
James D. Hurd
, Andrew Dehlinger
, Russell Cioe
, Catrin Evans
, Peter Hamilton
, Nathan Holton
, Stephen Hutton
, Tim Jackson
, James R. Lafazia
, Daniel Marchese Jr.
, Dudley Merritt
, Patrick Shelby
|
İnşaat Formeni
|
Ted Lubonovich II
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Matt Miller
|
Kamera Teknisyeni
|
Sam Nuttmann
, Paul Birk
, Steven Blaney
, Fletcher Burns
, Beecher Cotton
, Geoff Dann
, Phil Darrell
, Brian C. Doyle
, Joshua Dreyfus
, Tim Driscoll
, Michael Dynice
, Tim Fairley
, Michael Geoghegan
, David Hallas
, P.J. Hand
, Jose 'Flecha' Hernandez
, Patrick Hines
, Zachary K. Lazar
, Bert Mayer
, Clinton McMahon
, Brandon Meadows
, Michael Merriman
, James R. Mitchell
, Alexander Jay Nelson
, Jake Giles Netter
, David Parson
, John Parson
, Dylan Michael Peloquin
, Harry Pray IV
, Ryan Pray
, Patrick Quinn
, Dawn Marie Richard
, Shawn S. Ryder
, Steve Sherrick
, Aaron Tyburski
, Wally Webber
, Derek Whittington
, Masanori Yokota
, Daniel Hourihan
|
Video Assist Operatörü
|
Jeff Snyder
|
Görsel Efekt Editörü
|
David Marks
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Laura Peña
|
Terzi
|
Ann Powderly
, Janna Pederson
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tami Goldman
|
Yer Seçici
|
Peter Gonzalez
|
Oyuncu Seçimi
|
Francine Maisler
, Sande Alessi
, Matt Bouldry
, Stefni Colle
, Cheryl Hawe
, Melissa Kostenbauder
, Meghan Lennox
, Carolyn Pickman
, Zach Zatet
|
Editör
|
Pietro Scalia
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Beau Borders
, Deb Adair
|
Ses Tasarımcısı
|
Ai-Ling Lee
|
Ses efektleri Editörü
|
Lee Gilmore
, Jamie Hardt
, Greg ten Bosch
|
Diyalog Editörü
|
Nancy Nugent
|
Mekan Yöneticisi
|
Colleen Gibbons
, Douglas Armitage
, Brian Girard
, Peter Gonzalez
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Felicity Bowring
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Aimee McCue
|
Kostüm Sorumlusu
|
Katie Saunders
, Margaret Codola
, Bren Cook
, Hillary Derby
, Aimee McCue
, Daryl Sargeant
, Dana Starbard
, Tina Ulee
|
Dublörler Koordinatörü
|
Mark Norby
|
Set Yapımcısı
|
Kôsuke Oshida
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alex DiGerlando
|
Görüntü Yönetmeni
|
Kasper Tuxen
|
Set Kostümcüsü
|
Tina Ulee
, Margaret Codola
|
Dublörler
|
Peter Epstein
, Victor Paguia
, Ryan Hanna
, Callie Croughwell
, Steve Kim
, Paul Marini
, Aaron Vexler
, Jeremy Fry
, Jodi Michelle Pynn
, Neil Andrea
, Ashlen Aquila
, Michael T. Brady
, Rockey Dickey Jr.
, Mark Fichera
, Jeffery Kincannon
, Panuvat Anthony Nanakornpanom
, Mark Norby
|
Müzik Süpervizörü
|
Chris Douridas
|
Sanat Yönetimi
|
Erik Polczwartek
, Kôji Kozumi
, Megan Blake
, Carrie Capizzano
, Daniel J. Courchaine
, Sean Doyle
, Bob Flannery
, Paul W. Gorfine
, Brian Hakala
, Brendan Harvey
, James D. Hurd
, Ted Lubonovich II
, Gabor Medveczky
, Amy Morrison
, Jonathan Mosca
, Matthew Nutter
, Mark Oliver
, Scott T. Pina
, Eugene Pope
, Michael Potter
, Lynda Reiss
, K.C. Roballo
, Evelyn Jane Ross
, Amber Subelka
, Steve Sysko
, Amanda Ward
|
Senaryo
|
Chris Sparling
|
Set Dekorasyon
|
Jeanette Scott
|
Şive Koçu
|
Judy Dickerson
, Kathleen S. Dunn
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Trish Seeney
|
Yapımcı
|
Gil Netter
, F. Gary Gray
, Chris Sparling
, Kevin Halloran
, Ken Kao
, E. Brian Dobbins
, Allen Fischer
|
Kostüm Tasarımı
|
Danny Glicker
|
Eş Yapımcı
|
Pietro Scalia
, Tracy Lee McGrath
, Tami Goldman
, Satch Watanabe
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ai-Ling Lee
, Teri E. Dorman
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Christina Graff
, Hetal Jain
, Rachel Berry
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Amy Morrison
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Kyle Dutton
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Robert E. Kay
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Thomas Patrick Smith
|
Ortak Yapımcı
|
Thomas Patrick Smith
|
Kast Asistanı
|
Zach Zatet
, Meghan Lennox
, Stefni Colle
, Matt Bouldry
|
Işık Şefi
|
Joshua Dreyfus
, Yasuhiro Kaneko
|
3B Sanatçısı
|
Aryel Melek-Shalom
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Jonathan Mosca
|
Işık Asistanı
|
James R. Mitchell
, Paul Birk
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Melissa Kostenbauder
, Kathy Driscoll
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Melissa Lytle
|
Butafor
|
Lynda Reiss
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Paul Graff
, Olaf Wendt
|
Set
|
Wally Webber
, Beecher Cotton
, Fletcher Burns
, Bert Mayer
, Dylan Michael Peloquin
, Michael Geoghegan
, Mark Brochu
, Darrell Temple
, Clinton McMahon
, Ethan Fox
, Paul Parson
, Alison Barton
, Steven Blaney
, Joyce Cardoza
, Raymond McHale
, Jenn Nickerson
, Jeremy Johnson
|
Dış Sesler Editörü
|
Matthew Harrison
|
İnşaat Koordinatörü
|
Scott T. Pina
|
Baş Kuaför
|
Raul Hernandez
|
Kuaför
|
Ryan Trygstad
, Emma C. Rotondi
|
Müzik Editörü
|
Ryan Rubin
|
Makyaj Sanatçısı
|
Kyra Panchenko
, Nichole Pleau
, Akira Tomita
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Mark R. Byers
|
Senaryo Süpervizörü
|
Scott Peterson
, Jenna Dayton
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Peter Tothpal
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Lisa J. Levine
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jake Giles Netter
|
Genel
|
Brian Sales
, Carolyn Pickman
, Panuvat Anthony Nanakornpanom
, Bren Cook
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Kat Spiess
, Hillary Derby
, Sande Alessi
, Joe Montenegro
, Dawn Marie Richard
, Monica Zierhut
, Mark Fichera
, James Ashwill
, Nicholas Cochran
, Patrick Edward White
, Patrick Quinn
, Nadeem Ashayer
, Megan Blake
, Art Espinosa
, Scooter Perrotta
, Evelyn Jane Ross
, Jeffery Kincannon
, John Guentner
, Michael Dynice
, Adam Bellao
, Alex Berard
, Tom Anas
, Timothy DuBois
, Christian Zeiler
, Joanna Raskin
, David Marnell
, Steve Sherrick
, Jordan Hassay
, Masanori Yokota
, Kiho Naganawa
, Daniel J. Courchaine
, Serge Eustache
, John Grimaldi Jr.
, Blake Loyd
, Devin Uzan
, Corey Witherow
, Jimmy Yeo
, Sreyans Bardia
, Tristan M. Child
, Prakash Pathak
, David Parson
, John Parson
, Cheryl Hawe
, Daryl Sargeant
, Douglas Armitage
, Daniel Brito
, Steven P. DeCoste Jr.
, Tony Kress
, John Murray
, Annalisa Adams
, Travis MacKay
, Michael Merriman
, Peter D'Angelo
, Ken Rudell
, Adam D. Bouchard
, Nicholas Pasquariello
, Marty Elfalan
, Steve Austin
, Sara Mills-Broffman
, Zachary K. Lazar
, Brandon Hollyer
, Jerry Lee
, Mike MacCuish
, C. Kent Lanigan
, Hiromi Marder
, Paula Adamo-Vila
, Jacqueline Goines
, Steven Orfanos
, Devon Miller
, Loan Phan
, Stephen Nakamura
, Eugene Pope
, Shinya Furugori
, Kristan Berona
, Michael Rebibo
, Ryan Blake
, Mark Oliver
, Brian Girard
, Pietro Scalia
, Jeremy Fry
|