Ricky Gervais: SuperNature Yorumları

Ricky Gervais: SuperNature filmi detayları

D

@dvek

1 ay önce

ricky gervais'ten nefret eden arkadaşlarımın bile katıla katıla güldüğü yerler oldu. ben ricky'nin yaptığı her şeyi izlemeye çalışan biri olarak çok başarılı buldum.

@furkandgn9

1 ay önce

5.5 / 10

Yapmaya çalıştığı şeyi beğensem de ortaya çıkarttığı sonuçları tam olarak beğenemiyorum. Çünkü Humanity şovunda da eleştirdiğim gibi esprileri zekadan epey uzaklaşıyor bazen. Diğer nedeni de çok hızlı başlayıp gösterinin sonuna bir şey bırakmaması. Bu yüzden bende Ricky Gervais'in tanımı o klişe "söylenmeyenleri söylüyor" övgüsü oluyor. Bu övgü de bazıları tarafından yanlış yöne çekilip, "ders verdi" algısı yaratılıyor. Yahu adamın homofobik espri yapıyor oluşu homofobik olduğunu göstermiyor. Kendisi zaten bu hakların savunuculuğunu yapıyor. İşi yalnızca mizah, abartılmış sosyal adalete karşı savaşan bir süper kahraman değil.
C

@cengizersoy

4 ay önce

Ricky dünyaya gelmiş nadide bir çiçek, adamm adamm. Gayet güzel arkadaşlar izleyebilirsiniz.

@fthgzl79

4 ay önce

7.5 / 10

10 numara adam. Sesli gülmek istiyorsanız izleyin.

@dogan_ay

4 ay önce

Standartını yakalamayı başarmış. Humanityden sonra pandemi meselelerine daha fazla değinir diye düşünmüştüm bu gösterisinin yeni çıktığını gördüğümde. Ama dünya öyle bir yere gidiyor kidünyayı eve tıkan virüse gerek kalmamış. Sadece seyircileri bölmek istemem şakasını 3. yapışında gülmedim. Bide hitler zaman makinesi ve bebek hitler konuları çok işlendi stand up dünyasında burada da görmesek olurdu ama hikayenin sonundaki şakası öyle güzeldi ki tamam dedim kabul. Deli olamama konusundaki yorumuna ayrıca bayıldım.

@paranoidea

4 ay önce

7.8 / 10

Bu stand up'ta duyar kasmayı çılgınca eleştiren Ricky Gervais'i izlerken duyar kasmamak elde degil, oyle hassas konular hakkında oyle rahat konuşuyor ki... Diger yandan gülmemek de elde değil. Adam zeki, komik ve cesur. Gosterinin yarısı ortalama bir stand-up hissi verse de diğer yarısı oldukca başarılı. Karmasik duygu ve dusunceler içindeyim. Gercekten fazla mi her şeyden alınır olduk, yoksa bazı şeyler hassas mevzu olarak gorulup hakkinda iyi niyetle bile konuşulurken aşırı itina mi gösterilmeli? İyi ve modern insan olmak gün geçtikçe daha çok çaba gerektiriyor, denge kurmak zor. Her gün yeni hassasiyetlerin eklendiği bu medeni dünya görüşü ne kadar sürdürülebilir? Her gün daha hassas olarak bu düzenin içinde var olmak çok zor değil mi?
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL