Yönetmen
|
Barry Levinson
|
Senarist
|
Adam Mazer
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moe Hindi
Paparazzi Photographer (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Scott Ferguson
|
Yer Seçici
|
Dave Ginsberg
, David Rumble
, Eric Klein
|
Butafor
|
Vinny Mazzarella
|
Diyalog Editörü
|
Jac Rubenstein
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Ruth Hernandez
|
Müzik Jenerik Yapımcısı
|
Matthias Gohl
|
Yapım Muhasebecisi
|
Derek Yip
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jessica Lichtner
|
Mekan Yöneticisi
|
Chris-Teena Constas
, James D. Lee
, George Constas
, Dave Ginsberg
, Eric Klein
, Joaquin Diego Prange
, Julian Ruhe
, David Rumble
, Steven Schlick
, Drew Schofer
, Yorgo Stathopoulos
, Timothy Goldberg
|
Stajyer Ses Editörü
|
Lawrence Zipf
|
Şive Koçu
|
Julie Adams
, Jess Platt
|
Ulaşım Şefi
|
Tom Leavey
|
Müzik Süpervizörü
|
Evyen Klean
|
Müzik Editörü
|
Jennifer Dunnington
|
Orkestra Şefi
|
Mark Baechle
, Sonny Kompanek
|
Dijital Ortam
|
Barbara Jean Kearney
, Richie Roefaro
|
Yardımcı Editör
|
Kate Abernathy
|
ADR Editörü
|
Donald Sylvester
|
Dış Sesler Editörü
|
Igor Nikolic
|
İlave Kamera
|
Douglas Pellegrino
|
Ses
|
Wade Barnett
, Rick Chefalas
, Ryan Collison
, Ruth Hernandez
, Toussaint Kotright
, Michael Miller
, Igor Nikolic
, Jay Peck
, Brett Rothfeld
, Jac Rubenstein
, Wyatt Sprague
, Frank Stettner
, Donald Sylvester
, Dominick Tavella
, Paul Urmson
, Steven Visscher
, Lawrence Zipf
, David Boulton
, Courtney Bishop
, Brian Gallagher
, Billy Theriot
|
Diğer
|
Adam Mazer
|
Diğer
|
Julie Adams
, Billy Capucilli
, Ted Demski
, Jon Dieringer
, Samantha Dyer
, Maggie Engelhardt
, Dan Fugardi
, Dan Gloeckner
, Tara Grace
, Ben Katz
, Bobby Kennedy
, Yana Collins Lehman
, Ryan McCormick
, Jamie Morris
, Ginny Nugent
, Harley Pasternak
, Constance Pierce-Winters
, Jess Platt
, Deborah Ricketts
, Josh Samataro
, Kati Sklut
, Jason Sosnoff
, Geoff Wehner
, Aaron Yanes
, Derek Yip
, Tony Kost
, Eric Eichelberger
, Sean Hogan
, Thomas White
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Joseph Fay
, John Hunt
, Tom Leavey
, Gilbert Young
, Henry Boyle
|
Editoryal Hizmetler
|
Kate Abernathy
, Victoria Anderson
, Dana Bloder
, Sarah Brigman
, Ron Dulin
, Cristina Esterás-Ortiz
, Barbara Jean Kearney
, Eric Leverenz
, Ben Perez
, Richie Roefaro
, Tim Stipan
, Stan Sztaba
, Jay Tilin
, Kevin Vale
, Joe Violante
, Christopher Rand
|
Kostüm Sorumlusu
|
Susan Antonelli
, Pattie J. Barbosa
, Nanrose Buchman
, Yvens DeThelismond
, Kristi Hoffman
, Paul A. Simmons Jr.
, Omar J. Simmons
, Maria Tortu
, Benjamin Wilson
, Laurie Buehler
, Aline Hong
, Teri Wertman
|
Kamera Teknisyeni
|
Robert M. Andres
, Mike Berlucchi
, Arthur Blum
, Brian Carmichael
, Sung Rae Cho
, Doug Cordonier
, Lamont Crawford
, Ben D'Andrea
, Andrew D'Aurora
, Jaime Dawkins
, Jim Dickson
, Taylor Drake
, David Erickson
, Abbot Genser
, Ted Goodwin
, Robert B. Henning
, Learan Kahanov
, Kevin Kasarda
, Sean T. Kelly
, Eric Kutner
, Charles Libin
, Jim Manzione
, Lou Massa
, James J. McCullagh
, Jim McCullagh
, Christos Moisides
, Jesse Panuccio
, John Panuccio
, Christopher Raymond
, Meg Schrock
, Steven Search
, Craig Striano
, Eric Ulrich
, Daniel Wallenstein
, John Wendling
, Richard Yacuk
, Douglas Pellegrino
, Eigil Bryld
|
İkinci Birim
|
Timothy Bird
, Deanna Leslie
, Matthew Mason
, Karyn McCarthy
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Rick Chefalas
|
Operasyon Yöneticisi
|
Sarah Connors
, Scott Ferguson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Annemarie Bradley
, John Caglione Jr.
, Colleen Callaghan
, Kymbra Callaghan
, Cydney Cornell
, Robin Day
, Tom Denier Jr.
, Dierdre Harris
, Natasha Ladek
, Dorothy J. Pearl
, Susan Reilly LeHane
, Justin Stafford
, Joelle Troisi
, Joseph Whitmeyer
|
Yapım Sanatçısı
|
Mark Ricker
|
Sinematografi
|
Eigil Bryld
|
Müzik
|
Marcelo Zarvos
, Nancy Allen
, Mark Baechle
, Bryan Carrigan
, Jennifer Dunnington
, Chris Fogel
, Matthias Gohl
, Evyen Klean
, Sonny Kompanek
, Jennifer Reeve
, Philip Rothman
, Jonathan Sheffer
|
Üretim Hizmetleri
|
Lydia Dean Pilcher
, Scott Ferguson
, Tom Fontana
, Drew Gallagher
, Steve Lee Jones
, Barry Levinson
, Glenn Rigberg
|
Jenerik Mikser
|
Chris Fogel
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Amelia Rasche McCarthy
|
Elektrikçi
|
Meg Schrock
, John Wendling
|
Ortak Yapımcı
|
Drew Gallagher
|
Kuaför
|
Annemarie Bradley
, Cydney Cornell
, Robin Day
|
Yardımcı Yönetmen
|
Timothy Bird
, Deanna Leslie
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Scott Ferguson
|
Baş Kuaför
|
Joseph Whitmeyer
|
Perukçu
|
Natasha Ladek
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Kymbra Callaghan
, Dorothy J. Pearl
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Colleen Callaghan
|
Makyaj Sanatçısı
|
John Caglione Jr.
, Susan Reilly LeHane
, Joelle Troisi
|
Kostüm Tasarımı
|
Rita Ryack
|
İnşaat Formeni
|
Michael Kall
|
Set Dekorasyon
|
Rena DeAngelo
|
Sanat Yönetimi
|
Amy Fritz
, Jason Baker
, John J. Ciccimarro
, Joe Coppola
, Eddie DeCurtis
, Erick Donaldson
, Joseph Galione
, Alexander Garzero
, Joseph Garzero
, Ross Huttick
, Michael Kall
, Joanna Leavens
, Vinny Mazzarella
, Dave McAllister
, Sharon Potts
, Pierre Rovira
, Bradley Schmidt
, Malcolm Sonsire
, Jennifer B. Starke
, Kim Thrasher
, Holly Watson
, Tonero Williams
, Brick Mason
, Meredith Barchat
, Jose Amor
, Ed Koza
, Charlie Price
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Mark Ricker
|
Oyuncu Seçimi
|
Ellen Chenoweth
, David H. Kramer
, Amelia Rasche McCarthy
, Michael Rios
|
Editör
|
Aaron Yanes
|
Görüntü Yönetmeni
|
Eigil Bryld
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marcelo Zarvos
|
Marangoz
|
John J. Ciccimarro
|
Set
|
Dave McAllister
, Robert M. Andres
, Doug Cordonier
, Jim Dickson
, Craig Striano
|
Yönetici yapımcı
|
Barry Levinson
, Tom Fontana
, Glenn Rigberg
, Lydia Dean Pilcher
, Steve Lee Jones
|
Özel Efektler
|
Matt Vogel
, Connie Brink
|
Işık Şefi
|
Jim McCullagh
|
Kameraman
|
Charles Libin
|
Set Fotoğrafçısı
|
Abbot Genser
|
Dublörler
|
Joe Mancini
|
Görsel Efektler
|
Aaron Raff
, Eric J. Robertson
, John Bair
, Vivian Connolly
, Ben Perez
, Jay Tilin
, Scott Winston
, Michael P. Whipple
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Vivian Connolly
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
John Bair
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Connie Brink
|
İnşaat Koordinatörü
|
Pierre Rovira
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Urmson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Dominick Tavella
|
Ses Mikseri
|
Frank Stettner
|
Ses efektleri Editörü
|
Wyatt Sprague
|
Dış Sesler
|
Ryan Collison
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Bradley Schmidt
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Christos Moisides
|
Genel
|
Jay Peck
, Tim Stipan
, Wade Barnett
, Michael Miller
, Brett Rothfeld
, Dana Bloder
, Aaron Yanes
|