Hellbound Yorumları

Hellbound dizisi detayları

@basribabam

8 ay önce

6 / 10

Saçmasapan bir final. Duygusal olmaya çalışmış; mantığı kaybetmiş. Hiç bir soruya da cevap verilmemiş. Vakit kaybı. Otur: 6

@tiamath

9 ay önce

6 / 10

Kesinlikle daha iyi işlenebilecek bir hikayeye sahip dizi. Çok kısıtlı bir bölgede tüm dünyayı etkilemiş olan bir hikayenin işleniyor olması ilk saçmalıklardan biri. İlerde bunları görürmüyüz bilmiyorum ama bir sahnede Dünyanın %50'si bu tarikata inanıyor deniliyorsa, diğer ülkelerden de birkaç sahne görmeliydik. Oyunculuklar fena sayılmaz, ana tema olarak dinin nasıl kullanılabileceği ve bu tarikatı kullanan insanların prestij sarsılması durumunda kendisine inanan kitleleri nasıl yönlendirebileceği ile ilgili oldukça başarılı bir içerik oluşturulmuş. (Özellikle final bölümünde)

İkinci sezonda, ilk sezonun eksikliklerine daha çok yer verilir diye umarak bekliyoruz.

@tambenlik

10 ay önce

Dizide iyi bir şey yakalanmış, fakat iyi işlenememiş. Dizi boyunca cevabını bulamadığım bir şey var:
Bu ülkenin bir başkanı, siyasi figürü yok mu arkadaş? Tarikat sevdalıları bi karakolu basınca aniden kurumsallaşmış bir otorite olarak gösteriliverdi. Halkı teskin edecek, darbeye ses çıkaracak bir siyasiniz, karşı koyacak askeriniz, ne bileyim hiç ateist ya da tarikat karşıtı kitleniz yok mu da ergen züppeler birden ortamlara tebelleş oluveriyor. Tarikatın durumu kullandığını gören üç kişi mi vardı toplamda Allah aşkına?
Bir de bütün dünyada gerçekleşen bir durumun başka ülkelerde nasıl karşılandığı, nelere sebebiyet verdiğini görebilseydik iyiydi.
Son olarak, zebaniler, o kül yutmuş hulklar’dan daha iyi tasarlanabilirdi bence. Harry Potter’daki ruh emiciler ya da Yüzüklerin Efendisi’ndeki nazgulları örnek alabilirdiniz.
Teşekkürler.

@birduman

10 ay önce

8.2 / 10

2. bölümdeyim, şimdiden netflix’in en iyi yapımlarından biri olduğunu düşünüyorum.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL