The Blacklist Yorumları

The Blacklist dizisi detayları

@olivia_d

1 ay önce

10 / 10

**spoiler içerir**

Bu dizi çoğu klişeye rağmen benim en sevdiklerim arasında oldu hep. 10 sezon boyunca zevkle izledim. Hatta ilk 5 sezon elbette soluksuzdu. Sadece en üzüldüğüm şey son sezon Liz'in adını reddington'ın ağzında çok az duyduk. Onu hala sevdiğini hatırladığını aslında her şeyi onun için yaptığı unutulmuş gibiydi. Liz'in hatırası hiç yoktu. Ayrıca tüm sır perdesinin kalkacağını sanardım yani yine red tam olarak kimdi? Liz'in neyi oluyordu? Hiç soru işareti bırakmadan anlatmalıydı, biz red in geçmişini görmeliydik. Çok büyük hayal kırıklığı oldu. Umarım red in gençliği ve kim olduğunu içeren bir film bir spinn off çıkar.
F

@fatmayagmur

1 yıl önce

7.4 / 10

Bu hayatin kendine has zihni ve ivmesi var ..
Bunu kabullenmek gerekir.
iyi insanlarin basina kotu seyler gelir..

@zenobiaa

2 yıl önce

8.6 / 10

on numara niye bu kadar az sevilmiş.
A

@ahmtbyaz

2 yıl önce

9 / 10

James Spider olmasa yüzüne bile bakılmayacak bir dizi ancak sadece Reddington karakteri için bile rahatlıkla izlenebilir.
Elizabeth Keen karakteri daha iyi yazılsa ve başka bir aktör tarafından canlandırılsa dizi çok farklı yerlere gelebilirdi. En sevmediğim dizi karakterlerinden birisi olmayı başardı kendisi.
Klasik bir olay örgüsü var ancak bani sıkmadan izletmeyi başardı.
İlk sezon sonunda arka plan hikayesi hakkında ne biliyorsam 8. sezonun sonunda da aynı şeyleri biliyordum. En başta Reddington hakkındaki gizem hoş gelse de 8 sezon izledikten sonra bir şeyler öğrenebilmek isterdim.

@tenekteplaz

11 yıl önce

İlk bölümüne sadece 30 dakka dayanabildim. 30 Dakkada klişenin dibine vurdu aynı anda tavan yaptı. Trude Detective ilk sezonu bitirdikten sonra bu dizi kuzu pirzola yedikten sonra bir tabak makarna denemeye benziyor.
B

@brighton

11 yıl önce

Kurgusuçok kötü ve senaryosu çok basit-klişe .Başrol kadın oyuncunun mimikleri oyunculuğu berbat.Klasik basit amerikan yapımlarına benziyor
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL