Yaratıcı
|
Allan Heinberg
Neil Gaiman
David S. Goyer
|
Yönetmen
|
Jamie Childs
Andrés Baiz
Louise Hooper
Mairzee Almas
Mike Barker
Coralie Fargeat
Hisko Hulsing
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Üretim Hizmetleri
|
Vanya Asher
, Mike Barker
, Heather Bellson
, Jim Campolongo
, Neil Gaiman
, David S. Goyer
, Austin Guzman
, Allan Heinberg
, Samson Mucke
, Alexander Newman-Wise
, Ameni Rozsa
, Iain Smith
, Jamie Childs
, Anya Dubble Olson
, Andrew Cholerton
, Bruno Felix
, Janneke van de Kerkhof
, Femke Wolting
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Jamie Childs
, Jim Campolongo
, Heather Bellson
, Austin Guzman
|
Yapım Koordinatörü
|
Silvia Felce
, Stuart Ewen
|
Yapım Muhasebecisi
|
Corrine Millson-Crane
|
Diğer
|
Casper Mills
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Jenna Bamberger
|
Eş Yapımcı
|
Vanya Asher
|
Yapımcı
|
Andrew Cholerton
, Alexander Newman-Wise
, Samson Mucke
, Iain Smith
|
Sorumlu Yapımcı
|
Ameni Rozsa
|
Set Yapımcısı
|
Damian Anderson
|
Birim Yöneticisi
|
Neil Grigson
|
Işık Teçhizat Şefi
|
John Harris
|
Işık Şefi
|
Wayne King
|
Yardımcı Editör
|
Chris Talson
|
İlave Kurgu
|
Kelly Stuyvesant
, Jamin Bricker
|
Editör
|
Daniel Gabbe
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Chris Carreras
|
Ortak Yapımcı
|
Anya Dubble Olson
|
Yapım Yöneticisi
|
Tony Davis
|
Senaryo Koordinatörü
|
Gregory Goetz
|
VFX Editörü
|
Eric Levin-Hatz
|
Saç Tasarımcısı
|
Graham Johnston
|
Hikaye Editörü
|
Lauren Bello
|
Ses Tasarımcısı
|
Aaron Glascock
|
Ses Mikseri
|
Christopher S. Aud
|
Animasyon
|
José Luis de Lucas
, Stijn Calis
, Prasanjib Nag
|
Televizyon Oyunu
|
Allan Heinberg
, Ameni Rozsa
, Alexander Newman-Wise
, David S. Goyer
, Austin Guzman
, Heather Bellson
, Jim Campolongo
, Vanessa James Benton
, Catherine Smyth McMullen
, Jay Franklin
|
Çizgi Roman
|
Mike Dringenberg
, Sam Kieth
, Neil Gaiman
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Alex Reinach
, James Schembri
|
Müzik Editörü
|
Jason Lingle
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Mark Holt
|
Görsel Efekt Öncesi Süpervizörü
|
Adam Coglan
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Mark Koval
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ian Markiewicz
, Steve Moncur
|
Müzik Süpervizörü
|
Kasey Truman
|
Yapım Ses Mikseri
|
Paul Munro
|
Diyalog Editörü
|
Curt Schulkey
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Rhys Summerhayes
|
Yetkili Görsel Efekt Yapımcısı
|
Stefan Drury
|
Sinematografi
|
George Steel
, Will Baldy
, Sam Heasman
|
Ses
|
Christopher S. Aud
, Albert Gasser
, Aaron Glascock
, Mike Horton
, Curt Schulkey
, Aaron Southerland
, Walter Spencer
, Rob Young
, Jamison Rabbe
, Marcus Byrne
, Paul Munro
, Jerome McCann
, Benjamin Darier
, Brian Magrum
, Philip Walker
, Peter S. Carlstedt
, Roland Heap
, Ben Carr
, Murat Çelikkol
, Cristina Aragon
|
Mekan Yöneticisi
|
Casper Mills
, Damon Crane
, Neil Grigson
, Rosalind Laugharne
, Matt Mirrington
, Ruben Pereira
, Lucy Heno
, Mandy Sharpe
, Abbey Butler
, Michael Campbell
, Miglet Crichton
|
Editoryal Hizmetler
|
Donovan Bush
, Greg Hollander
, Katharine Neville
, Chris Talson
, Philip Welch
, Abbey Jackloski
, Jamin Bricker
, Kevin Pardo
, Kelly Stuyvesant
, Shane Harris
|
Kostüm Sorumlusu
|
Ceri Walford
, Petra Turonova
, Florence Chow
, Karmjit Kalla
, Yolanda Collins
, Dominique Arthur
|
Kamera Teknisyeni
|
Ben Brown
, Alex Finlayson
, John Marzano
, Ian Ogden
, Andy Woodcock
, Andy D. Stewart
, Harry Bowers
, Rick James
, Jack Powell
, Tom Stansfield
, Bob Shipsey
, Rob Carter
, James Chesterton
, Ash Daniyan
, Wayne King
, Alexander Waldemar
, John Ferguson
, Iain Thomson
, Abigayle Blacow
, Jake Buckley
, Galo Dominguez
, Mike Foyle
, Alan Grayley
, Matthew Hickin
, Matt Jackman Smith
, Michael White
, Ed Miller
, Jack Farrow
, Tom Taylor
, Michael James Robinson
, Jack Knott
, Thomas Patrick
, Joe Werry
, Adam Shell
, Laurence Cendrowicz
, Stephen Lee
, Andrew Purdy
, Ben Platts
|
Görsel Efektler
|
Colin P. Brown
, Adam Coglan
, Jacob Green
, Dillan Nicholls
, Paige Prokop
, Alex Reinach
, Craig Kuehne
, Vincent Robert Rosas
, Martin R. Davison
, François Dumoulin
, Måns Björklund
, Alex Gitler
, Cecile Peltier
, Dan Cregan
, Christian Poullay
, Jan Guilfoyle
, Connor Tong
, Ryan Ramsey
, Sullivan Richard
, Ashlee Sutherland
, Chris Wilson
, Mark Koval
, Mausum Rathod
, Hannah Sornay
, Dan Brittain
, Quiben Jack
, Larkin Flynn
, Louise Hastings
, Owen Jackson
, Andre Brizard
, Eric So
, Antonio Ribeiro
, Shane Meehan
, Erdem Gonulay
, Tom Balogh
, Chelsea Mirus
, Karla Vazquez Ch
, Kevin Norris
, Jason Horley
, Maria Peralta Ramos
, Kenn Bartlett
, Eric Levin-Hatz
, Patrik Windahl
, Kat Newington
, Markus Kircher
, Abishek Nair
, Praveen Kumar
, Andrea Chiampo
, Norman Krüsmann
, Catherine Martin
, Guillaume Ménard
, Jiri Kilevnik
, Heike Kluger
, Christopher Whittle
, Isha Van Moort
, Christopher Brändström
, Emine Arkin
, Guillaume Poulin
, Paria Kamyab
, Wakeel Ahmad
, Dave McKean
, Adam O'Brien-Locke
, Gongjin Wang
, Mikaël Damant-Sirois
, Melanie La Rue
, Isabelle Langlois
, Sébastien Moreau
, Chad Nixon
, Jordan Soles
, Clement Zveguintzoff
, Haakon Gustavsen
, Henrik Holmberg
, Luis Martino
, William Bartlett
, Samuel Tremblay
, Arslan Naqvi
, Julie Pagé
, Lies Veldeman
, Stefan Drury
, Chulev Marko
, Bernd Angerer
, Scott Dace
, Luuk Meijer
, Tonya Strantzi
, Patrick D. Hurd
, Simon Bergstrand
, Deak Ferrand
, Raphael Letertre
, Dan Victoire
, Paola Maiorana
, Genevieve McMahon
, Daniel Pettipher
, Bobo Skipper
, Tim Emeis
, Mai-Anh Tran
, Helen Johnson
, Christian Cunningham
, Jessica Atkinson
, Sebastien Veilleux
, Silvio Alberti
, Marc-Andre Poulin
, Liciani Vargas
, Nicolas Guiraud
, Anisha Gupta
, Pietro Silvestri
, Anurag Deshmukh
, Sevendalino Khay
, Martyn Hawkins
, William Bell
, Abhijitsinh Gohil
, Dom Maidlow
, Joanna Barcikowska
, Alexandra RIckards
, Scott Crafford
, Felicia Petersen
, Jenny Wan
, Katie Williams
, Cyntia Büll
, Timothy Blake
, Ravi Krishna Kasumarthy
, Velichko Ivanov
, Jane Paton
, Thomas Biller
, Guillaume Duchaussoy
, Haijing Wang
, Aurélien Hulot
, Lars Andersen
, Felipe Canfora
, Vincent Conrardy
, Colin Eade
, Duncan Eland
, Danielle Millington-Peck
, Aaron Noordally
, Kasia Rymar
, Nathan Remy
, TJ Singh
, Luke Wilde
, Nikhil Ghoorbin
, Jonathan Hearn
, Stephen J. Smith
|
Özel Efektler
|
David Caunce
, David Holt
, Mark Holt
, Lucy Thompson
, Sam Perez
, Tristian Haddon
, Lee Illingworth
|
İkinci Birim
|
Richard T. Harris
, Siggy Stone
, Etienne Newton
, Tom Beacham
, Charlotte Amelia Miles
, Bryn Lawrence
, Chris Carreras
, Sarah Hood
, Teresa Orlando
, Rhys Summerhayes
, Gareth Tandy
, Martin Curry
, Mark Osborne
, Matthew Janion
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sue Mahoney
, Katie Harlow
, Marianne Huet
, Jay Franklin
, Roxanne Cuenca
|
Operasyon Yöneticisi
|
Mike Horvath
, Lara Doree
, Erin Vitali
, Quentin Bruns
, Silvia Felce
, Dorothee Freytag
, Pauly McCluskey
, Joseph Gould
|
Makyaj Sorumlusu
|
Faye De Bremaeker
, Graham Johnston
, Chris Lyons
, Kristyan Mallett
, Loulia Sheppard
, Nicola Buck
, Adrian Rigby
, Steven Harris
, Sebastian Lochmann
, Chloë Pyne
, Jessica Brooks
, Kathleen Garbutt
, Sarah Downes
, Francesco Fabiani
, Simone Macdonald
, Claudia Stolze
, Ann Fenton
|
Kostüm Tasarımı
|
Sarah Arthur
, Darren Fereday
|
Set Dekorasyon
|
Lisa Chugg
, Liz Griffiths
|
Sanat Yönetimi
|
Nicki McCallum
, Sandra Phillips
, Luke Whitelock
, Lydia Farrell
, Patricia Johnson
, Kevin Timon Hill
, Danny Rogers
, Alex Abelman
, Lizzie Bentley
, Jamie Davies-Evans
, Fliss Jaine
, James McClellan
, Eddie Murphy
, Julia Newell
, Martin Rookes
, Jo Sansom
, Jessica Sinclair
, Sarah Smith
, Kouji Tajima
, Alice Webster
, Jonathan Maris
, Jennie Murphy
, Aoife Quinn
, Dianah Jane Coleman
, Will Botton
, W.D. Hogan
, Liberty Thompson
, Ruth Laird
, Kimberley Bright
, Andrea Chiampo
, Holli Alvarado
, Gordon Fitzgerald
, Paul Gunner
, Peter Cooper
, Ryan Bradbury
, Claire Flanagan
, Gert Stevens
, Terry Taylor
, Tor Richards
, Dominic Meyrick-Brook
|
Yapım Sanatçısı
|
Jon Gary Steele
|
Oyuncu Seçimi
|
Lucinda Syson
, Natasha Vincent
, Jenna Bamberger
, Rebecca Rossmaur
, Matthew Wise
|
Müzik
|
Kasey Truman
, Anthony Weeden
, Georgi Elenkov
, David Buckley
, Jason Lingle
, Jeff Lingle
, Bernd Mazagg
, Michael White
, Bence Bobák
|
Diğer
|
Jake Brown
, Dorothee Freytag
, Danièle Lydon
, Zsófia Zatureczki
, Enric Ortuno
, Ben Rimmer
, Damian Anderson
, Hannah Peerless Dalus
, India Gaul
, Sally Hill
, George Steel
, Victorine Tamafo
, Marco Calabrese
, Alex Reynolds
, Shân Hughes
, Jo Mance
, Marina Marlens
, Simon Bundock
, Spencer Soloman
, Brian Fisher
, Gina Cook
, Moritz Feuerbach
, Ann-Marie Fitzgerald
, Valentina Novakovic
, Mike Horvath
, Jack Jennings
, Ahmet Ahmet
, James Snelling
, Gerry Grennell
, Paddy Cullen
, Grace Reinhold-Gittins
|
Yönetici yapımcı
|
Allan Heinberg
, Neil Gaiman
, David S. Goyer
, Mike Barker
|
Protez Tasarımcısı
|
Kristyan Mallett
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Maurice Batson
|
Butafor yapımcısı
|
Jim McKeown
|
Yapım Kontrolörü
|
Ann-Marie Fitzgerald
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Abbey Jackloski
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Stevie Kotey
, Maurice Batson
, Spencer Soloman
, Dean Moran
, Ellie Rawlings
|
Teşekkürler
|
Jack Sparling
, Nestor Redondo
, Joe Orlando
, Paul Levitz
, Cat Mihos
, Jack Oleck
, Steve Bissette
, John Totleben
, Rick Veitch
, William McGregor
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Dominique Arthur
|
Görüntü Yönetmeni
|
George Steel
|
Dublörler
|
Peter Pedrero
, Saskia Allen
, Alexander Bracq
, Phil Campbell
, Carlos Castillo
, Neil Chapelhow
, Miguel Ángel Luque
, Russell MacLeod
, Kye Mckee
, Christina Petrou
, Andy Pilgrim
, Phillip Ray Tommy
, Faruk Dogan
, Paul Kennington
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Andy Woodcock
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jon Gary Steele
|
Yardımcı Butafor
|
Robert Orr
|
Butafor
|
Gordon Fitzgerald
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Nicki McCallum
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
David Buckley
|
Dublörler Koordinatörü
|
Peter Pedrero
|
Genel
|
Norman Krüsmann
, Kimberley Bright
, Jon Marson
, Stuart Watson
, Oona Brown
, Tom Gough
, Harry Bowers
, Gina Cook
, Shân Hughes
, Valentina Novakovic
, Kevin Pardo
, Spencer Soloman
, Marina Marlens
, Sarah-Kate Fenelon
, Jo Mance
, Jake Brown
, Rachael Clark
, Dave McKean
, David White
, Carson Kirkpatrick
, Daniel Gabbe
, Kelly Stuyvesant
, Jamin Bricker
|