Yaratıcı
|
Kevin Williamson
|
Yönetmen
|
Jeff T. Thomas
Mark Tonderai
Liz Friedlander
John Scott
Millicent Shelton
Solvan Naim
Craig Zisk
Adam Davidson
David Grossman
Anne Hamilton
Kevin Tancharoen
|
Senarist
|
Mary Leah Sutton
Kevin Williamson
Heather Zuhlke
Eduardo Javier Canto
Ryan Maldonado
Steve Stringer
Hollie Overton
Andrea Thornton Bolden
Kim Clements
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Butafor
|
Ruth DiPasquale
|
Ses Mikseri
|
James Baker
|
VFX Sanatçısı
|
Trey Freeman
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Drew Jiritano
|
Müzik
|
John Frizzell
, Grant Conway
, David Stal
, Peter Rotter
, Eric Wegener
, Nick Cimity
, Rhyan D'Errico
, Liza Richardson
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Thomas O'Neil Younkman
|
Müzik Süpervizörü
|
Liza Richardson
|
Boom Operatörü
|
Gabriel Sanders
|
Ses Donanım
|
Jose Torres
|
Yapım Sanatçısı
|
Gabor Norman
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Nick Papalia
|
Müzik Editörü
|
Grant Conway
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Heather Zuhlke
, Jeff T. Thomas
, Treena Hancock
, Kim Clements
, Mark Hudis
, Melissa R. Byer
|
Mekan Yöneticisi
|
Matthew Kania
, Paul Hamill
, Karel Schurman
, Devyn Betancourt
, Loriel Letizia
, Mark Ragland
, Ali McDonough
, Jacob Metsa
|
Yapım Sorumlusu
|
Elizabeth Vaida
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
CJ Molidor
|
Ortak Yapımcı
|
Ani Arutyunyan
, Kymberly Pereira
|
Sinematografi
|
Timothy A. Burton
|
Set Dekorasyon
|
George DeTitta Jr.
|
İnşaat Koordinatörü
|
Ray Stenzel
|
Editoryal Hizmetler
|
Kristen Culotta
, Tony Dustin
, Paul Judah
, Josh Olive
, Doug Delaney
, Kerry Ann Maresca
, Zack Windheim
, Steven Cuellar
, Zachary Dehm
|
Steadicam Operatörü
|
Afton Grant
|
Yapımcı
|
John Forrest Niss
, Iddo Lampton Enochs Jr.
, Colin Walsh
, Hollie Overton
|
Sorumlu Yapımcı
|
Brian Millikin
, Eduardo Javier Canto
, Ryan Maldonado
, Mary Leah Sutton
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David Conelli
|
Dublörler
|
Jason Mello
, Mark Fichera
, Rocky Abou-Sakher
, Nick LaRocca
, Sarah Irwin
, David Armstrong
, James Newman
, Emily Tung
, Justice Hedenberg
, Califf Guzman
, Tim Lajcik
, Samantha MacIvor
, Scott Burik
, Tracey Ruggiero
, Brian Burik
, Hannah D. Scott
, Kyle W. Brown
, David Chen
, Robbie P Smith
, Aaron Vexler
, Chris Brewster
, Jason Charles Hill
, Nick DeKay
, Frank Bal
, Charley Brucato
, Justin Clarke
, Erin E. Clyne
, George B. Colucci Jr.
, Nico Coucke
, James Dinonno
, Jake Eavey
, Peter Epstein
, Shane Geraghty
, Haaron Hines
, Derek Johnson
, Todd Ryan Jones
, Thomas La Marche
, Julia Maggio
, Josiah Nolan
, Christopher Place
, Thomas Place
, Ben Rezendes
, Kara Rosella
, Evan Dane Taylor
, Kelly Bellini
, Olivia Bird
, Heather Bonomo
, Aja Frary
, Zoltán Hódi
, Bill Leaman
, Luke Lesko
, Nicole Marines
, Jim Ng
, A.J. Paratore
, James Peyton
, Paul E. Short
, Derrick Simmons
, Chelsy Swenson
, Caroline Vexler
, Jim Vickers
, Jennifer Badger
, Gianni Biasetti Jr.
, Trent Brya
, Paul Burke
, Jess Durham
, Ryan Green
, Juliene Joyner
, Joshua Lamboy
, Jared Losano
, Jachin Myers
, Jessica Nam
, Joshua Romeo
, Chris Schmidt Jr.
, Marcelle Coletti
, Chad Crumley
, Shaun Vickers
|
Diğer
|
Kelly Ota
, Evan Cathcart
, Ashton Hickey
, Stephanie Lane
, Ali McDonough
, Luis Ogando
, Denise Violante
, Allison Floyd
, Joan Egan Foglia
, Karin Fong
, Ana Criado-Zahonero
, Jason Ortiz
, James Bodnar
, Kristen Haynes
, Hannah Kelsy
, Lucas Gregg
, Mitch Hudson
, Christopher Lee Herod
, Tracey Asai
, Warner Loughlin
|
Kostüm Sorumlusu
|
Adrian Boyes
, Amy Patterson
, Hannah Schmidt
, Margaret Moy
, Victoria Janczyk
, Rebecca Levin
, Marquis Bias
, Zakiya Dennis
, Cortney Hillman
, Sara Lott
, Joshua Marsh
, Lynne Maureen Curtis
, July Rose White
, Randi Featherstone
|
Kostüm Tasarımı
|
Leigh Leverett
, Catherine Riley
|
Kamera Teknisyeni
|
Matthew L. Crowson
, John Alcantara
, Mark Balderston
, Gábor Kövér
, Christian May
, Elizabeth Singer
, Tyler Bradley
, Fred Cooper
, Jeremy Curtis
, Robert Duke
, Michael S. Epley
, David Lowe
, Mark Mitchell
, Ron Peterson
, Michael Stoecker
, Matthew Thiemann
, Eli Aronoff
, Charlie Grubbs
, Pierrot Colonna
, Rob Wrase
, Scott Koenigsberg
, Daniel D. Sariano
, Evan Hurst
, Jake Giles Netter
, Leland Krane
, Dean Martinez
, Cristobal Moris
, Justin Charles Foster
, Adam Gonzalez
, Jon Graham
, Dexter Kennedy
, Sara Daily
, Eric Dvorsky
, Caroline Ibarra
, Caitlin Roan
, Robert Settlemire
, Thomas Beczynski
, Myo Campbell
, John Woods
, Kathryn Waalkes
, Chad Lear Plunkett
|
Görsel Efektler
|
Marian Golden
, John T. Miller
, Tara Acquesta
, Pascal De Maria
, Ray McIntyre Jr.
, Ray Scalice
, Daniel Briney
, Victor DiMichina
, Lauren Montuori
, Sean Kachenmeister
, Christina Shin
, Brad Moylan
, Chris M. Cooper
, Brock Jolet
, Zoran Mladenovski
, Pedro Tarrago
|
Özel Efektler
|
Drew Jiritano
, Joseph Mortelliti
, George Zamora
, Caitlin Roan
|
Ses
|
Lindsay Pepper
, Kevin Roache
, Mitchell Lestner
, Zane D. Bruce
, Bill Higley
, Thomas O'Neil Younkman
, Antony Zeller
, Steve Grider
, Jonathan Jost
, James Baker
, Gabriel Sanders
, Scott Cannizzaro
, Bob Lacivita
, William Kozy
, Brian Magrum
, Greg DeCellio
, Dave Wilson
, Julian Townsend
, Daniel Douglass
, Larry Hopkins
, Greg Crawford
, Daniel Brooks
, Marcello Dubaz
, Judah Getz
, John-Paul Natysin
, Spyros Poulos
, James B. Appleton
, Bryan Dembinski
, Shane Bruce
, John Guentner
, Bart Vanderzee
, AJ Shapiro
, James Bannon
, Pete Elia
, Jonathan Corona
, Nick Papalia
, Dario Biscaldi
|
İkinci Birim
|
Rick Kelly
, Marisia Moreno
, Kirollos Toma
, Joe May
, Emily Neumann
, Richard Welch
, Meredith King
, Brian Moon
, Jim Vickers
, Kyle Casper
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jason Farrar
, Iddo Lampton Enochs Jr.
, Kristen Culotta
|
Makyaj Sorumlusu
|
Joseph Farulla
, Jill McKay
, Adenike Wright
, Natalie Young
, Jason Collins
, Sherri Simmons
, Jodi King
, Teresa Morgan
, Lani Barry
, Kristen Graham
, Stacy Lockhart
, Melinda Dunn
, Nakoya Yancey
, Stephen M. Kelley
, Greg Pikulski
, Brett Schmidt
, Chelo Ontiveros
, Chloe Sens
, Jori Jenae
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Ashton Hickey
|
Yapım Koordinatörü
|
Evan Cathcart
|
Yapım Muhasebecisi
|
Stephanie Lane
|
Set Kostümcüsü
|
Margaret Moy
, Tom Reiter
|
Terzi
|
Adrian Boyes
|
Baş Kuaför
|
Nancy Nieves
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jill McKay
, Natalie Young
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Kymbra Callaghan
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Adenike Wright
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Jacki Roach
|
Kostüm Koordinatörü
|
Randi Featherstone
|
Ulaşım Şefi
|
Kevin Keefe
|
Kamera Yükleyici
|
Kansas Ballesteros
, Tyler Swanek
|
Görüntü Yönetmeni
|
Doug Emmett
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Brendan Quinlan
|
Set
|
Andrew Moore
, Dmitri Kibrik
, John Marcotte
, Henry Branker
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Ruth Falco
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Bernadette Pino
, Kristen Lindberg
|
Sanat Yönetimi
|
Richard Dennis
, Geoffrey S. Grimsman
, Ruth DiPasquale
, Aaron Judlowe
, Daniel R. Kersting
, Richard Lieberman
, Molly McIntosh
, Valerie Scoppa-Misarti
, Oriana Shioshita
, Amber Subelka
, Charlie Accavallo
, Dustin Brantley
, Frank Gray III
, Daniel Hawks
, Melissa Manke
, Eugene Paul Lynch
, Emily Gaunt
, Marlene Eckhardt
, Judy Gurr
, Kristen Lindberg
, Peter Beck
, Lyle Booth
, Nick Daunys
, Kevin Martin
, Alec Hansen
, Joshua Vogel
, Daniel Dones
|
Set Yapım Asistanı
|
Abby Harvell
, McKenzie McCulloch
, Dominique Lefebvre
|
Üretim Hizmetleri
|
Wilson Rivas
, Nelson Uzcha
, Gonzalo Cilley
, Dana Honor
, Aaron Kaplan
, Andrés Tovar
, Kevin Williamson
, Hollie Overton
, Mary Leah Sutton
, Ani Arutyunyan
, Liz Friedlander
, Heather Zuhlke
, Melissa R. Byer
, Treena Hancock
, Mark Hudis
, Michael Lohmann
, Brian Millikin
, John Forrest Niss
, Jeff T. Thomas
, Eduardo Javier Canto
, Kim Clements
, Ryan Maldonado
, Iddo Lampton Enochs Jr.
, Michael Peterson
, Colin Walsh
|
Yardımcı Butafor
|
George Allison
, Richard Lieberman
|
Yardımcı Editör
|
Zack Windheim
|
Oyuncu Seçimi
|
Ross Meyerson
, Julie Tucker
, Eric Dawson
, Carol Kritzer
, Robert J. Ulrich
, Cami Patton
, Josh Ginsburg
, CJ Molidor
, Mark Fincannon
, Meredith Petty Hughes
, Audrey Loeb
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Jason Farrar
|
Yönetici yapımcı
|
Liz Friedlander
, Dana Honor
, Aaron Kaplan
, Kevin Williamson
, Gonzalo Cilley
, Andrés Tovar
, Michael Lohmann
|
Işık Asistanı
|
John Alcantara
|
Işık Teçhizat Şefi
|
John Woods
|
Işık Şefi
|
Charlie Grubbs
|
Editör
|
Andrew Groves
|
Senaryo Süpervizörü
|
Wendy Lee Roberts
, Laura Wilbanks Cruz
|
Miks Teknisyeni
|
Jared Orlando
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Sarah Rae Garrett
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Genevieve Palmieri
, Marisia Moreno
|
Yer Seçici
|
Jacob Metsa
, Ali McDonough
|
Kreatör
|
Kevin Williamson
|
Dublörler Koordinatörü
|
Mark Fichera
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Kristen Culotta
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Joyce Kurtz
|
Genel
|
Oriana Shioshita
, Eugene Paul Lynch
, Eric Friedwald
, Francis Catalano
, Daniel R. Kersting
, Johnny Sousa
, Kathryn Waalkes
, Vincent Arteca
, Gábor Kövér
, Rob Wrase
, Elizabeth Singer
, Victoria Janczyk
, Briar Rossell
, Catherine Riley
, Tom Nirenberg
, Rafael Arcena
, Antonio Briones
, Edward Alvarez
, Glenn Stewart
, Al Stetson
, Yana Shif
, Thomas Jennings
, Hannah Caggiano
, John D. Kretschmer
, Kathy Hileman
, Camilla Plummer
, Karel Schurman
, Paul Judah
, Luis Ogando
, Oleg Zalman
, Dane Anderson
, Doug Delaney
, Michelle Harrison
, Zachary Dehm
, Andrew Groves
, Emily Greene
, Marc Jozefowicz
, Rosanne Tan
, Fred Peterson
|