40 Yıllık Bekar Yorumları

40 Yıllık Bekar filmi detayları

@ham

1 ay önce

Zamanına göre müthiş kadrosu var. Çok eğlenceli ama gereksiz uzun bir film, başrolünde Steve Carrell olmasa bu kadar tutmazdı ama adam tek başına götürüyor filmi, bu filmi sevenler Crazy Stupid Love filmini de sever. Zaman geçirmelik, çerezlik kategorisinde 10/6 veririm.

@denihiszionlevi

1 yıl önce

Eğlenebilirsiniz ama fazla beklentiyle izlemeyin.

@rinustalarin

8 yıl önce

6 / 10

Alttakinden alayım ben de 1 adet

Yanında da lütfen ’oldukça gereksiz uzunlukta bir filmdi’ alayım.

Eğlenceliydi ancak bir yandan internette gezinmiyor olsaydım muhtemelen hiç eğlenmeyecektim.

Saygılar

@stiff

8 yıl önce

6.5 / 10

Benim nasıl Steve Carell sevdiğimi dostlar bilir. Steve Carell olmasa izlemeyeceğim bir film olarak değerlendirir, üstünü çizer geçerdim belki... Steve Reyiz olunca izlemek farzdı, beklentimin altında kaldı. Kadro kalitesi çok iyi bu arada, ona değinmezsek olmaz. Seth Rogen, komedide Steve Carell ile birlikte en sevdiğim isimlerdendir. Yan karakterler bile ünlü isimler. Hani büyük oyuncular diyemesek de, yüzüne alışık olduğumuz oyuncular. Hikaye klişe, konu belli-başlı ama esprileri orijinal bekliyordum. 6,5/10

@vfv

8 yıl önce

bu steve cerral cidden komik adam. Filmi izleyin tavsiye ederim.

@fkhrm_217

10 yıl önce

güldüm arkadaşım ben bu filmi izlerken. bildiğin sesli güldüm. hatta gecenin 3 ü olmasaydı kahkaha falan atardım. konusuna göre çok da terbiyesiz bi film değil, ki bu konudan neler neler çıkarırdı daha hastalıklı beyinler. tek başına geçirilecek bi geceyi şenlendirmeye yeter.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL