Bıçağın İki Yüzü Yorumları

Bıçağın İki Yüzü filmi detayları

@tiamath

2 ay önce

7.5 / 10

Serinin ilk ve bence en güzel filmi. Defalarca izlemişimdir. Yarı vampir - yarı insan olmanın avantajı ile annesinin ölümünden sorumlu olan vampirlerin kökünü kazımaya yeminli Eric'in vampir avı sürecini izlediğim filmde aksiyon hiç bitmemektedir. Wesley, son derece karizmatik oyunculuu ve role yakışması ile filmi epeyi üste taşımaktadır.

@vfv

11 yıl önce

serinin ilk filmi bana göre güzel ama 2. ve 3. filme göre kötü.

@havlayankuzu

12 yıl önce

Blade,karanlığın tek bıçaklı jileti. Yıllardır merak eder dururum,nerdesin,naparsın........Eeee Blade,seninle bir çocukluk yaşadım ben. Mahallenin haşin,ağır abisiydin sen. Gündüz feneri gibi dolanırdın ortalıkta. Aşağı mahallenin piçleri bizim sahada japon kale maç yapmaya kalktıklarında,seni görünce kaçarlardı. Gazoz kapaklarımızı üten adamdın sen. Akşam karanlığa çaldığında köpekleri sen kovalardın. Ama çok yanlış yaptın bana Blade. Zehra,benimdi. Biliyordun. Ama sen yine de istedin onu. Kızmıyorum sana yine de. Ne de olsa sevdin. Ama en azından ölüsünü rahat bıraksaydın.

:(
B

@biberim

13 yıl önce

ilk izlediğimde işte vampir filmi böyle olur demiştim.gerek konusu gerekse oyunculukları bakımından çok kaliteli bir film olmuş. stephen dorff da iyi bir oyunculuk sergilemiş
B

@batanga

14 yıl önce

içinde vampir gibi fantastik bir öğe bulunan bir film ne kadar akla yatkın olabilir cevabının karşılığıdır bu film. fantastik film çektik nasıl olsa, o zaman saçmalayabildiğimz kadar saçmalayıp abartalım mantığıyla çekilmiş yüzlerce benzerinden 8-10 kilometre ötede duran, wesley snipes ın karizmasını konuşturduğu başarılı bir film.

8/10
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL