@basribabam

7 yıl önce

8.5 / 10

Gerilim filmi seyretmek isteyenler için en iyi seçenek diyebilirim. Kathy Bates okadar muhteşem bir sapık-psikopat-takıntılı hemşire rolü oynuyor ki, zavallı yazarın yerinde olmaktansa cehennemin 7 kat dibini tercih edebiliyorsunuz. Böyle bir manyak karaktersinema tarihinde var mı bilmiyorum. Allah belanı versin Kathy, bu kadar inandırıcı olmak zorunda mıydın?! Kadınlardan soğutursun insanı.

Demek ki Oscar'ı boşuna vermiyorlar...

Mutlaka izlenip arşivlenecek bir film. 8,5/10

@lowen

7 yıl önce

5.8 / 10

Açıkçası beklediğim kadar iyi bir film değildi,burada okuduğum yorumlar ve bir arkadaşımın 1408'i çok beğeniyorum dediğimde o zaman muhakkak Misery'i izle önerisinden sonra,çok uçmuşolmalıyım ki,film benim için biraz hayal kırıklığıydı.Misery'i izledim ve pişmanın gafletinde değilim tabii ki.Sinema tarihinin en iyi kadın performanslarından birini izlemiş olmanın mutluluğu yeter de artar bile.Kathy Bates,filmin her sahnesinde beni kendisine hayran bıraktı.Sırf onun performansı için bile seyredilmeyi hakeden bir film.

@sinan11

8 yıl önce

Hayatımda okuduğum ilk romandı galiba. Genelde Stephen King'in kitaplarını konu alan filmler başarılı bulunmaz ama bu onlardan değil. Kitapta ki gerilme, huzursuzluk, bulunduğun yerden koşarak kaçma isteği filmde de kendini gösteriyor.

Kitap mı film mi sorusunaMiseryiçin (bir diğeri The Mist (2007)) film diyebilirim.
B

@biberim

8 yıl önce

8 / 10

trt de izlediğim başarılı sürükleyici filmlerden bir tanesiydi. 1990 yapımı bir film olmasına karşın oldukça kaliteli bir konuya sahip izlemenizi öneririm.
Z

@zencefil

10 yıl önce

10 / 10

film boyunca gerilim had safhadaydı!
B

@bavitsole

10 yıl önce

Gerilimi birebir yaşıyorsunuz...

@oziloz

11 yıl önce

7.5 / 10

Film de kitabı kadar etkileyiciydi ama kitap mı? film mi? diye sorsalar \"kitap\" derim.

@consuela

11 yıl önce

7 / 10

Kitabını okurken heyecandan ve gerilimden ölüyordum. Film de kötü değil fakat ben aynı şeyleri hissedemedim. Belki de dublajlı izlediğim içindir :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL