Yönetmen
|
Rupert Wainwright
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Frank Mancuso Jr.
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jeanne Byrd
, Justin Stanley
|
Müzik
|
Elia Cmiral
, Billy Corgan
, Pete Anthony
, Thomas Bartke
, Chris Boardman
, Tom Boyd
, Budd Carr
, Genevive Colvin
, Sandy DeCrescent
, George Doering
, Kevin Dorsey
, Mike Flicker
, Mike Garson
, M.B. Gordy
, Kenneth Karman
, Adam Kay
, Jon Kull
, Jeff Lingle
, Stephen Lotwis
, David Marquette
, Denise Okimoto
, Bobbi Page
, Lee Scott
, Steven L. Smith
, William T. Stromberg
, James Thatcher
, John Whynot
, Louise Di Tullio
, Neil Davidge
|
Üretim Hizmetleri
|
Frank Mancuso Jr.
, Vikki Williams
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Blaine Kennison
|
İnşaat Formeni
|
Charles Page
|
Birim Reklamcısı
|
David Linck
|
Başlık Tasarımı
|
Christopher James Lopez
, Diane Van Ussel
|
Set Sağlıkçısı
|
Dyanne C. Deuel
|
Hayvan Eğitmeni
|
Rocío Ortega
|
Yapım Sanatçısı
|
Waldemar Kalinowski
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Mark A. Mangini
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Ezra Dweck
, Scott Millan
, Dennis S. Sands
|
Ses Mühendisi
|
John Rotondi
|
Ses efektleri Editörü
|
Richard L. Anderson
, Mike Chock
, George Simpson
|
Ses Editörü
|
Elliott Koretz
|
Dış Sesler Editörü
|
Donald Flick
|
Kablocu
|
Matthew W. Tenggren
|
Sinematografi
|
Jeffrey L. Kimball
|
Makyaj Sorumlusu
|
Michelle Bühler
, Elvis Jones
, Barbara Lorenz
, James MacKinnon
, Ve Neill
, Brian Penikas
, Michael Reitz
, Raúl Sarmiento
, Ron Scott
, Perri Sorel
, Debbie Zoller
|
ADR Editörü
|
Avram D. Gold
, Curt Schulkey
|
Diğer
|
Rick Baca
, Barry Barclay
, Anne Berger
, Judy Biggs
, John C. Bush
, Dyanne C. Deuel
, Linda Videtti Figueiredo
, Jamala Gaither
, Tracy L. Kettler
, David Linck
, Gary A. Martin
, Randy McKenney
, Lysa Moser
, Juan Pablo Noval
, Rocío Ortega
, Louis E. Rosas
, M. Ross-Michaels
, Fernando Uriegas
, Diane Van Ussel
, James P. Warren
, Jennifer Wellings
, Bryan Yaconelli
, Terrence Beasor
, Bobbin Bergstrom
, Denise Blasor
, Terri Farley-Teruel
, Kira Reed Lorsch
, Ted Shred
, B.J. Smith
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Eric Fox Hays
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Benjamin Rosenberg
, Miguel Lima
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Masato Chikusa
, John Philpotts
|
Yardımcı Dublör
|
James Ryan
|
Hikaye
|
Tom Lazarus
|
Dublörler
|
Rick Avery
, David Barrett
, Charlie Brewer
, Clarke Coleman
, Jared S. Eddo
, Mickey Gilbert
, Tim Gilbert
, James M. Halty
, Steve Holladay
, Cinda-Lin James
, Shawn Kautz
, Kelsee King-Devoreaux
, Henry Kingi
, Randy McKenney
, Manny Perry
, Charlie Picerni
, Steve Picerni
, Kira Reed Lorsch
, Troy Robinson
, Pat Romano
, Ronnie Rondell Jr.
, Erik Rondell
, James Ryan
, Joanna Shelmidine
, Christopher J. Tuck
, Bobby Ore
, Michael Rader
, Joni Avery
|
Diğer
|
Tom Lazarus
, Rick Ramage
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Arturo Curiel
, Alan Kaminsky
, Hugh Kelly
, John Orlebeck
, David Severin
, John F. Teeple
|
Operasyon Yöneticisi
|
Perry Husman
|
Mekan Yöneticisi
|
Brian Bird
, Scott Allen Logan
, G. Pekas Lozano
|
Editoryal Hizmetler
|
Ray Boniker
, Gary Burritt
, Dale Caldwell
, Andy Cohen
, Peter S. Elliot
, Jeff Gullo
, Bill Marmor
, Harry Muller
, Mark Perzely
|
Kamera Teknisyeni
|
Andy Bertelson
, Ray D. Chase
, Masato Chikusa
, Edward J. Cox
, David Crone
, James 'Spud' Danicic
, Stacy De La Motte
, Ralph Del Castillo
, Dan Delgado
, Richard Foreman Jr.
, Thomas Gibson
, Rick Grover
, Steve Hastings
, Jaime Heintz
, David Katz
, Scott C. Keys
, Kevin J. Lang
, Frank Mathews
, Mark Meyers
, David H. Neale
, Daniel Nichols
, Ken Nishino
, John O'Connor
, Flemming Olsen
, John Philpotts
, Francesco Pintore
, J. Michael Popovich
, Michael St. Hilaire
, Wally Sweeterman
, Michael Thomas
, Dale White
, Erin Franklyn
, Robert M. Sagaser
|
Görsel Efektler
|
Brian Adams
, Sonja Burchard
, Joan Collins Carey
, David Crawford
, Peter S. Elliot
, Brian Hanable
, Rory Hinnen
, Cynthia Hyland
, Blaine Kennison
, David Lauer
, Kathryn Liotta
, Richard Ivan Mann
, Frank Maurer
, David McCullough
, Tim McGovern
, George Merkert
, Daniel Miller
, Mindy Minkow
, Tony Noel
, Jeff Olm
, Marc Scott
, Mark Spatny
, Bob Wiatr
, Dean Wright
|
Özel Efektler
|
Craig Tex Barnett
, Al Broussard
, Roy Ceballos
, Al Di Sarro
, Mark DiSarro
, Jesus G. Duran
, Bob Graham
, Kevin Haney
, Mark Hawker
, Elvis Jones
, Laird Macintosh
, Richard Maybery
, Steve Newburn
, Brian Penikas
, David Penikas
, Thomas Rasada
, John Bruce Robles
, Mike Sasgen
, Andy Schoneberg
, Greg Smith
, Kenneth Van Order
, Tim Walkey
, Alan Roberts
|
Ses
|
Richard L. Anderson
, Bob Beemer
, Mike Chock
, Robert Deschaine
, Ezra Dweck
, Donald Flick
, Avram D. Gold
, Hilda Hodges
, Doc Kane
, David Kirschner
, Elliott Koretz
, Mary Jo Lang
, David Lucarelli
, Mark A. Mangini
, Scott Millan
, Michael Miller
, Oscar Mitt
, Alyson Dee Moore
, Jack M. Nietzsche Jr.
, Thomas J. O'Connell
, Rocco Olivo
, Sonny Pettijohn
, Troy Porter
, Charleen Richards
, John Roesch
, John Rotondi
, Dennis S. Sands
, Curt Schulkey
, George Simpson
, Greg Steele
, Mark Steinbeck
, Carolyn Tapp
, Matthew W. Tenggren
, Bryan O. Watkins
|
İkinci Birim
|
David Barrett
, Efren del Moral
, Terence J. Edwards
, Basil Grillo
, Eric Fox Hays
, Miguel Lima
, Mark Oppenheimer
, Kristina M. Peterson
, Benjamin Rosenberg
|
Boom Operatörü
|
Jack M. Nietzsche Jr.
, Mark Steinbeck
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Tim McGovern
, Jesus G. Duran
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Elia Cmiral
, Billy Corgan
|
Kuaför
|
Michael Reitz
, Barbara Lorenz
|
Yardımcı Butafor
|
A. Charles Carnaggio
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Douglas Cumming
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Monica Frommholz
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ve Neill
|
Makyaj Sanatçısı
|
Raúl Sarmiento
, Michelle Bühler
, Debbie Zoller
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
James MacKinnon
, Perri Sorel
|
Baş Kuaför
|
Ron Scott
|
Kostüm Sorumlusu
|
Joyce Kogut
, Roberta Bilé
, Cathie Filian
, Claudia Wick
|
Senaryo
|
Tom Lazarus
, Rick Ramage
|
Set Dekorasyon
|
Florence Fellman
, Marco Niro
|
Sanat Yönetimi
|
Anthony R. Stabley
, Kasia Adamik
, Maria Baker
, Michael C. Stone
, A. Charles Carnaggio
, Douglas Cumming
, Peter Davidson
, Paul Dowler
, Monica Frommholz
, Collin Grant
, Candi Guterres
, Gregor Habsburg
, Jeff Hay
, Barry Kingston
, Helen Kozora
, Barry Lehrman
, Scott W. Leslie
, Steven Light-Orr
, Bill Luckey
, René Marquéz
, Charles Page
, Moises Pineda
, R.A. Tony Poland
, David Q. Quick
, Hugo A. Reyes
, Brent Rice
, Theodore Sharps
, Jody Weisenfeld
, Chris Woodworth
, Jim Magdaleno
, Mark Warren
, Michelle Millay
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Waldemar Kalinowski
|
Kostüm Tasarımı
|
Louise Frogley
|
Oyuncu Seçimi
|
Wendy Kurtzman
, Barbara Harris
, Rita VanderWaal
|
Editör
|
Michael J. Duthie
, Michael R. Miller
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jeffrey L. Kimball
|
İnşaat Koordinatörü
|
Barry Kingston
|
Set Şefi
|
Brent Rice
|
Butafor
|
David Q. Quick
|
Elektrikçi
|
David H. Neale
|
Görsel Efekt Editörü
|
Peter S. Elliot
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Jesus G. Duran
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Mark DiSarro
, Al Di Sarro
|
Video Assist Operatörü
|
David Katz
|
Set Fotoğrafçısı
|
Richard Foreman Jr.
|
Teçhizat Sorumlusu
|
J. Michael Popovich
|
Set
|
Andy Bertelson
, Ralph Del Castillo
, Rick Grover
|
Dolly Sorumlusu
|
Mark Meyers
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Helen Kozora
, Jody Weisenfeld
|
Steadicam Operatörü
|
David Crone
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Flemming Olsen
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Dan Delgado
|
Kameraman
|
Michael St. Hilaire
|
Kamera Yükleyici
|
Michael Thomas
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Paul Dowler
, Jeff Hay
, Scott W. Leslie
, Steven Light-Orr
, René Marquéz
, R.A. Tony Poland
|
Set Tasarımı
|
Maria Baker
, Peter Davidson
, Barry Lehrman
, Theodore Sharps
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Joan Collins Carey
, George Merkert
, David McCullough
|
Genel
|
Gregor Habsburg
, Candi Guterres
, Collin Grant
, Stacy De La Motte
, Ken Nishino
, Wally Sweeterman
, Francisco Pintore
, John O'Connor
, Dale White
, Thomas Rasada
, Tim Walkey
, Brian Adams
, Rory Hinnen
, Frank Maurer
, Daniel Miller
, Marc Scott
, Tony Noel
, Mark Spatny
, Doc Kane
, Thomas J. O'Connell
, Troy Porter
, Greg Steele
, Robert Deschaine
, Bryan O. Watkins
, Charleen Richards
, Rick Canelli
, David Lucarelli
, Michael Miller
, Hilda Hodges
, Rocco Olivo
, Alyson Dee Moore
, John Roesch
, Mary Jo Lang
, Carolyn Tapp
, David Lauer
, David Crawford
, Kira Reed Lorsch
, Kelsee King-Devoreaux
, Joanna Shelmidine
, Michael J. Duthie
, Michael R. Miller
, David Barrett
, Michael St. Hilaire
, David Crone
|