Mutluluk Yorumları

Mutluluk filmi detayları

@ali_ulvi

1 ay önce

7.3 / 10

İrfan Kurudal gibi başımı alıp denizlere açılmak isterdim. Mümkünse Cemal gibiler olmadan.

@iamgzde

6 yıl önce

Kitabını iki günde okuduğum, Cemal kurgusunun farklı işlendiği ve Özgü Namal'ın oyunculuğu sayesinde aklımdaki yeri kitapla birleşen bir film olmuş. Zülfü Livaneli neyi kötü yazabilir ki! İnşallah daha çok yazar, inşallah Serenad ı da görebilecek zamanımız olur.
D

@doris

11 yıl önce

Theo Angelopoulos'un "Harika bir roman!" dediği enfes kitaptan uyarlanmış, çok sevdim.
F

@fadik

12 yıl önce

7.5 / 10

bu filmi belkide 20kez izlemişimdir her defasında aynı sahneden etkilenmişimdir o da irfan (talat bulut )nın annesiyle konuştuğu sahne...

@bnbnbnbnbn

12 yıl önce

hikaye güzel ama film için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. arkada sürekli dramatik bir müziğin olması, çekimler ve sahne geçişleri bana film değil de bir dizi izliyormuşum gibi bir his verdi.

@claxs

14 yıl önce

cok guzel film ya.müthiş.oyunculuklara bayıldım.

@lowen

14 yıl önce

7.3 / 10

Zülfü Livaneli'nin aynı adlı romanından uyarlanan çok iyi bir dram filmi,Türk dram filmleri içerisinde kesinlikle ayrı bir yeri var..Talat Bulut kilit bir rolde ve rolünün hakkını fazlasıyla vermiş..Özgü Namal ise kariyerindeki en iyi performanslarından birini sergilemiş..

@raphalleon

14 yıl önce

7.5 / 10

Özgü Namal'ın performansına gerçekten hayran kaldım. "Ben hiç günah yapmadım" diye bir sözü vardı yanlış hatırlamıyorsam. O anda gerçekten duygulanmıştım.

@endaksiorea

14 yıl önce

7 / 10

herkes kitabı filme tercih ettiğini söyler durur bu sefer de ben bunu söylüyorum ama yine de izlenir.. önce kitap okunmuşsa güzel ; çünkü filmde izlediği tiplemeleri kitabı okurken göz önüne getirip durmak hoş olmaz keza yüzeyseller

@ustunkoru

15 yıl önce

3.4 / 10

çok vahim bir film, saskinlikla izledim.. profiller, nasil bu sekilde yuzeysel cizilebilinir..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL